2006
05.22

Рицарі

Рицарі – одна з найбільш відомих і цікавих тусовок Луцька. Основне місце збору – замок Любарта. Існує 4 луцьких клуби: “Святий Грааль”, “Хелм”, “Соколина Вежа” і “Тевтонський орден”. Учасники збираються в замку по суботах і неділях. Бажаючі стати рицарями повинні просто прийти туди.


9 коментарів

Add Your Comment
 1. Вот тут то господа модеоаторы, Вы не правы. Тевтонский орден, существует за стенами замка, и никакого отношения к замковым клубам не имеет. Это первое. В торое: на сколько мне извесно, в Луцке так ж присутствует орден рыцарей Храма(тамплиеры) и “Ср1бний вовк”, а это уже на несколько клубов больше.

 2. і наскільки ще відомо, о всезнаючий, Зігфрід, Соколиної Вежі вже НЕМАЄ. ні офіційно, ніякої.
  у Святому Граалі фактично 2є чоловік плюс 1-2 тінейджери, які туди раз в п*ятилітку приходять.

 3. Ишь какя злая…И кто те сказал что я всезнающий? я просто много знаю…

 4. Ziegfried
  бєбє :) )

  многазнающій?))))

 5. Forever Autumn каже,
  “Вежі вже НЕМАЄ. ні офіційно, ніякої.
  у Святому Граалі фактично 2є чоловік плюс 1-2 тінейджери, які туди раз в п*ятилітку приходять”.

  А почему на турнире были девачки из Вежы(Они так и говорили – я с клуба СОколина вежа). Это что же получаяться, уважаемая, что вы нагло врете?

 6. да да , мне тоже интересно.Шо ж это вы уважаемая пролетариат разводете? А ну как кто то в это поверит?

 7. да да. Я все слышал. Благодарю Вас уважаемый Achtung. Присечем вранье на корню!!! Что же ето Вы гражданочка граждан , понимаешь разводите? А ну как поверит кто?

 8. ось я нарешті і добрався до цього чудового сайту. дуже дякую усім за теплі слова і критику. проте як я завжди казав щоби критикувати людину потрібно зробити хочаб те саме що та людина тільки трошки краще. так я к я являюсь незмінним(поки що) керівником Святого Грааля то якщо когось цікавить наша доля, кількість учасників і те де і те пе то будь ласка не соромтесь і звертайтесь особисто я не кусаюсь. дуже велике респект Монте Крісто. я розумію титул і місія покладені навас не дозволяють але хотілось би познайомитись особисто. я вас процитую: ша новні дописувачі не плюйте нам будь ласка в спину, ваші слюни мокрі липкі і смердючі, хоча лікар казав спину отрутою натирати…

 9. добрий вечір. підкажіть, будь ласка, контакти лицарського клуба у Луцьку, який може показати театралізовані лицарські бої. дякую!

*