2006
06.06

TIESTO.DJ номер один у світі відвідав Київ

Під враженням подій Помаранчевої революції, TIESTO 17 вересня подарував Києву незабутній 4-х годинний live mix. У найкращих традиціях Tiesto in a concert.
Клабери з Києва, так і зі всієї України злетілися як один, на це неймовірне дійство. В тому числі і ваш покірний слуга – © MAX PETRUK.
Вибір приміщення для концерту, як на мене, був ідеальним. Виставковий комплекс біля м.Лівобережна великий, і що дуже приємно – 2км від рідних околиць.

>>Починається… Після телефонного дзвінка друзям, місце зустрічі, як не дивно опинилося на Троєщені. Я беру свою (тепер вже легендарну) сорочку з великим космічним логотипом TIESTO, на яку потрачено 1/6 унції унікального люмінофору і 2 доби роботи. Результат приголомшив навіть мене. Цей крок був коником усього вечора, і не тільки цього ?. От же одягаю сорочку, а також не забуваю свого супутника – його звуть «гарний настрій»?.
По дорозі отримую компліменти, від чого мій невід’ємний супутник навчився продукувати гормон щастя.
Випиваємо рідини не земного походження – гіркувату таку на смак, хлопці кажуть що це називають – «пиво», і ні в якому разі не «піво». Дивно, але моєму супутнику спочатку не сподобалось, а вже потім він зрозумів усю гру світла та тіні, і йому захотілося ще. Ми домовилися, що я куплю потім ще, якщо буде себе гарно вести – зрадів не наче дитина ?.

Ну все, по коням поки не забули, чого це ми тут зібрались. Нашим конем опинився великий такий жовтий кінь під номером 222. Ввечері нам з хлопцями він був не гірше за лімузин та ще й унікальний – ну де ви ще бачили жовтий? А місць то скільки!
Ах, який чудовий сьогодні Київ. Наш водій так розчулився, що підбирав всіх бажаючих проїхатися з нами, ми були не проти? . Ми вітали всіх магічним словом – tiesto!!! Під кінець маршруту наш лімузин вже міг промурликати TIESTO на рівні в 120 dB.(реактивний літак ?)
Наче приїхали, водій подякував нам, промовивши якісь не зрозуміло-космічні фрази, які здалися мені справжнім витвором мистецтва. Хлопці сказали що цього вишуканого мистецтва дуже професіонально можна навчитись в будь-яких глухих куточках Росії.

В цей момент відкриваються двері – повіяло свіжим ейфорійним прохолодним повітрям, ми виходимо на іншій планеті – в небі вже пульсує енергія Tiesto, все світиться і мерехтить, погода супер, настрій справжній трансовий. Тут хлопці вирішили трохи промочити горло, бо під час їзди трохи перегрілися. А я хочу особисто подякувати компанії Coca-Cola, за їхні чудові холодильники, з потужними флуоресцентними лампами від яких моя сорочка заряджалася і починала світитися неймовірно яскраво. Дуже дякую!
Йдемо до епіцентру дійства, по дорозі зустрічаємо усміхнені погляди дівчат, відповідаю аналогічно.
Ми на місці – ніяка революція не досягала такої щільності, густини і об’єму одночасно?. Але люди виявилися достатньо ввічливі і веселі, зовсім не такі яких зустрічаєш в метро в ранці. Так що такі обставини мене зовсім не пригнітили, навіть навпаки – де ще, навколо Вас буде стільки дівчат на 1-му квадратному метрі?
І ось я вже в середині – неймовірне видовище відкривається – величезних об’ємів зал, вся сцена обладнана професійно – більше 20 плазмових панелей, потужні світлові сканери, 5 лазер- проекторів. Зліва довжелезна барна стійка через увесь зал.

На розігріві за вертушкою стояв якийсь невідомий мені DJ і грав свій репертуар і 99.532% міксів знаходилися виключно в діапазоні саб-вуферного каналу, після такого штурму зал неначе трохи «припух» Після чого ми вирішили відплатити йому тим самим, добре що ми пройшли тренування їдучи в нашому лімузині. Зал підхопив нас і ми розвиваючи космічної потужності акустичну хвилю почали перекрикувати багато кіловатну звукову систему. І нарешті він здається. Ми перемогли?
На годиннику вже було близько 1-ї ночі музика відійшла у бекграунд, всі трохи притихли попиваючи різні напої і трохи втративши надію. І тут звідки не візьмись із пилу жару – і хто б ви подумали? Ні, не вгадали – сам TIESTO ?! Тут здійнявся такий гам і здригнулися стіни народ ледве не злетів у повітря кидаючи свою напої. Зазвичай я стрибаю найвище, але цього разу повинен констатувати факт, що бачив осіб, які були майже на одному рівні зі мною.(на 8-ми метровій стелі ?).
ТIESTO почав активно вітати аудиторію, здається, на українській, але ніхто маже нічого почути не зміг, із за бурхливого метушіння.

І от він стає за вертушку – після чого гравітація в залі вимикається. А увімкнути потім забули ?. Дівчата PJ просто супер – кожні 20 хвилин нові – одні краще інших. Напевно в них були анти гравітаційні підбори.
TIESTO охопило таке натхнення від української енергетики що він почав від щастя стрибати як дитина, і сам ледве не злетів з подіуму, на щастя організатори потурбувались про анти гравітаційне поле. Після чого в космічний простір аудиторії вилетіли три невпізнаних літаючих CD TIESTO.
Після таких подарунків, народ вирішує віддячити своєю, неземного походження енергією(Made in Ukraine). І тут трапляється неймовірне – «ахтунг!» ця енергія не пройшла лабораторних тестувань – TIESTO підстрибує вириває з пульта навушники змотує і запускає цей метеорит в … /заборонено цензурою/ Що було в залі далі – всім ясно ?.
Слава богу, що в хід не пішов астероїд (мікшер) .

Після такого сейшену ні Київ ні TIESTO не забудуть одне одного. Наступний його приїзд з колегами з Black Hole Recordings просто неминучий – це відчули всі.
Have a nice time!

автор : Maxim Petruk

http://www.claba.com.ua/4.php

Надіслав mazzgor


Прокоментуй!

Add Your Comment
  1. ja v wortah z tiesto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    yo

*