2006
07.22

24-25 липня в Луцьку відбувалась неординарна подія – V фестиваль “Меч Луцького замку 2006″. Так як люди, наближені до творення сайту, в цей час перебували за межами міста, то це цікаве дійство ніяким чином не відобразилося на сайті “Луцька неформатного”, за винятком афіші… Але є добрі люди, які читають біжучі рядки, що закликають надсилати фото всім, хто був свідком даної події. Цього разу нам скинули посилання на сайт, де можна побачити ну дуже багато фото з фестивалю. Розміщуємо частину з них, кому цікаво побачити більше – вам сюди або сюди


Прокоментуй!

Add Your Comment
 1. рицарі чудернацькі люди. Неможу зрозуміти шо їм приємніше ходити в костюмі чи отримувати удар сокири по макитрі!
  цікаво як виглядає майбутній рицар в років так 10!?
  Якими дитячими якостями треба відрізнятися від однолітків…
  Люблю спостерігати за людьми яких не розумію. Цє набагато цікавіше, ніж говорити з чуваком і гадати коли він тебе дістане в наступному реченні чи в позанаступному. І найбільший напряг коли знаєш чим розмова закінчиться до її початку.

 2. Сижу і думаю, прикольно попасти на середньовічну ГУМанітарку! прикінь, які моеа стильні сундалі оторвати. Чи лати нарити. Там тіко треба буде відмити від чиїхось мізків шолом чи повистити віл крові кольчужку і реальний стильний перець! Уявляю як наші предки вигрібали шось цікаве!

 3. усім треба бути лицарями

 4. Знаючи лицарський контингент міста Луцька, та їхній спосіб проведення вільного часу, з чистим сумлінням можна сказати – “візитна картка міста Луцька у лицарському середовищі – ХРОНІЧНІ АЛКОГОЛІКИ У СЕРЕДНЬОВІЧНОМУ СЕКОНДХЕНДІ!”
  АЛКОГОЛІКИ ПРИВІТ ВАМ!!!

 5. ги)

 6. Турнір вийшов на славу. тільки би більше людей на бугуртах.

 7. привіт. є новини від рицарів наших. як можна розміщувати новини?

 8. Є два варіанти: надіслати матеріал на admin@lutsk.zyga.biz або отримати права для самостійного розміщення. Вибирай, як на мене кращий другий, бо тоді матеріал розміщується швидше, так як ти його відредагуєш. Просто повідом, чи дати додаткові права користувачу Forever Autumn. Можеш тут, можеш на пошту, все щоденно перевіряється, так що про тебе не забудем

 9. дати додаткові права користувачу Forever Autumn

 10. Будь-ласка, насолоджуйся :)

 11. dimka каже,

  26.04.07 at 9:55

  Турнір вийшов на славу. тільки би більше людей на бугуртах

  Дмитрику, на тебе що, людей не вистачило?

 12. нЕ людей на него хватало….просто тут же никто не знает..
  Мол я адин пятерых…..

 13. ;-) )))))))))))))))))

 14. Я все видел…)))))

*