2006
08.17

Віка Цим матеріалом ми відкриваємо на сайті нову тусовку Луцька – художників. Інтерв’ю в когось з них візьмемо згодом, а поки що невеликий фоторепортаж з виставки, яка знаходиться в галереї на вулиці Лесі Українки. Щиро вдячні за допомогу дівчині на ім’я Віка (на фото), яка хоч і працює бухгалтером, але змогла нам досить цікаво розказати про виставку! Текстова частина буде трішки пізніше, а поки розміщуємо фото деяких картин, які ми побачили в галереї.Прокоментуй!

Add Your Comment
 1. Я закохався в Луцьк… :)

 2. Де продовження???????? :( (

 3. полотно № 1 в полном рэспекте. Очень по весеннему. Салютую стоя

 4. Враження, що сайт помирає…
  Не встиг зайти, а вже тхне нафталіном дворічної давності…
  А художники все ж малють…

 5. він не помирає, він в зимовій сплячці, хто хоче – той пише, хто хоче допомогти проекту – допомагає….
  сайт – це, перш за все, МОЖЛИВІСТЬ, тобто ми даємо людині змогу самовиразитись і самореалізуватися, а кожен сам вибирає, чи хоче він цього…

 6. Дуже гарний сайт. Я реально у захваті. Жаль, що мало про художників і інформація не оновлюється. Хотілося б ще контакти митців для тих людей, хто хотів бі купити їхні роботи. Бажаю Вам розвиватися і стати кращими!!!

 7. про художників не оновлюється, а взагалі вже більш-менш оновлюється… працюємо над цим…

 8. Чудовно, актуально, конгениально, особливо станом на 2009й рік! Руки і ноги особливо стануть у пригоді студентам училищ, ака “наочное пособие”))) і більше бухгалтерів на волинському арт-просторі, ну треба ж кимось компенсувати брак периферійних митців)))

*