2007
03.01

Матеріал, запропонований для розміщення Gerrasim’ом :)

Сьогодні маленьке не охфіційне свято, перший день весни, а також деякі мої знайомі, вважають що сьогодні растаманський новий рік :) саме тому сьогодні, коли збиравсі на роботу, вирішив пройтись парком ім.. Ворошилова… дитяча залізниця ще не перетворилась на річний трамвайчик, але я так дивлюсь, що це станеться незабаром.

Минаючи парком, я бачив як зима, яка цього року так і не виграла битви за землю, намагається утримувати хоч якийсь бойові позиції, весна оточила і розбила на маленькі островки сили зими, де інде ще тримаються великі укріплення, так би мовити анклави і форт пости, де просто вже малочислені отряди стоять на смерть, хоч за клочок землі.

Вчора до мене прийшло ще одне грандіозне відкриття, на справді сніг падає не з неба, його розкидають двірники, що б не було видно сміття, а зараз все тане і стає видно той весь бруд і працівники ЖЕК`ів з допомогою лопат, мётл і такої то матері убирають залишки. До речі, це пояснює чому цієї зими було так мало снігу, з держбюджету не було виділено коштів, і завзяті двірники скидались своїми мізерними зряплатами щоб закупити хоч трошки снігу… правда ще не відомо, де вони його закупали в Лапландії чи просто контрабандою провозили з південного/північного полюсу…
Так сьогодні перший день весни, але я сумую за зимою… я не насолодився нею вдосталь, так трошки похрустів берцями по снігу, трохи покидавсі сніговими кульками, зробив одну снігову тётку, пару раз навіть з`їхав з гірки. Але… мені мало, я хотів би хоча б пару тижнів зими.. але, але бажання однієї людини, чи навіть всього людства, для природи не закон. Нажаль, чи може добре, що ми не навчились керувати погодою…
Але у природи немає поганої погоди, так зараз все місто вкрите маленькими річками, озерцями і рештою водоймищами (ацькі сходи у парку, на яких зимою люди отримають чи малу кількість травм, зараз нагадають маленький водоспад)…

ноги мокрі, але то всьо фіхня, бо прийшла весна, починається життя, природа яка спала весь цей час воскресає. Бачив вже сьогодні бруньки на деревах і це прикольно… не за горами той час коли буде спекотно в одній майці і дівчата повдягають такі спідниці (мініспидниця модифікації аля пояс), що ходити вулицями міста і милуватись природою стане просто неможливо :)
Отак… усіх з першим днем весни :)

(соррі за якіть фоток, нажаль нормального фотоапарата в мене немає, а на палмі старенька 1мегапіксельна камера)


2 коментарі

Add Your Comment
  1. I все-таки “вирвав” цi рядки з самого серця…Луцька весна-це малесенький острiвок спогадiв, у який щороку хочеться повернутися,але не завжди маю таку можливicть.(Щось знов пiшла сентиментальщина). Дуже вдячна тобi за цю вiртуальну прогулянку:) Перший день весни вартий таких роздумiв i вiн завжди несе собi якусь дивну енергетику i вiру в те,що разом з весною прйдуть i колосальнi змiни i все пiде на краще:)

  2. Весна у Луцьку… ти наганав на мене хмарку ностальгії, з якою я ніби й то розпрощалась.. колії дитячої залізниці, що хваються під водою і якими ми намагємось пройти до кінця, щоб потім з-під мосту вибратись нагору.. такі теплі і концептуальні спогади..
    моя знайома із Тернополя, з якою зараз разом працюємо у Києві, казала, що ще не бачила, щоб хтось ще так любив своє місто, як це роблять лучани.. з весною і дощем вас .. :-)

*