2007
03.10

На нашу адресу надійшов цікавий лист. Пропонують розпочати цікаву акцію під умовною назвою “Пазли нашого міста”. В чому її суть – зрозумієте з фото, наведених нижче :) )

Отже, дивимося уважно:


Як бачимо, в “композиції” відстутній одним “фрагмент”. Виникає закономірне питання: “А де ж він???”. Ось яке вирішення проблеми пропонує нам автор листа:

А тепер за допомогою Google Earth оцінимо географічне знаходження даних об’єктів:

Висновки кожен робить самостійно. Рекомендуємо також почитати коментарі до оригінального тексту автора, розміщеного ТУТ

P.S. Пропоную зробити такі пазлові конкурси приємною традицією на ЛН :)


8 коментарів

Add Your Comment
 1. ВАУ! Тєміще! Автору – респект (не автору переміщення кабінки, а пазла :) .
  Троха невдобняк буде, якщо кабінка випадково опинилась в завгоспа парку :)

 2. Як на мене, це найцікавіший репортаж на ЛН останнього часу… Просто він, скажем так, неординарний. Випадає з загальної традиційної картини… Коротше, КРЕАТИВ! Мабуть, це можуть зацінити лише старі пе… квнщики, типу нас з Leonid’ом :)

 3. Мене, власне, вразив не тільки пазл, а й можливості Google Earth. Вже інсталював собі цю програму та маю можливість споглядати на рідне місто з висоти 400 метрів. Якість вражає.
  До речі, супутник пролітав (фотографував) над містом 2-3 роки тому! Оце так подарунок! Зробити такий висновок можна по ступіні готовності деяких об”єктів. Наприклад, на місці Там-Тама ще городи, Ювантом теж не пахне.
  Знайшов свою машину на стоянці біля взуттєвої фабрики !!! Це ж треба, щоб вона якраз стояла… Те місце я точно пам”ятаю, а стоянки вже давно немає, зараз там парковка якогось будівельного супермаркета. Та й мене вже там давно немає…

  Загадка. Спробуйте встановити точну дату зйомок Луцька :)

 4. Да, прикольна фішка, ніштяк ! Тож треба було комусь спацифиздити кабінку і собі дома бєсєдку замутити ! А автор маладєц, помітив… :)

 5. на скільки мені відомо, на “чортовому колесі” відсутня не одна кабінка, а половина. їх напевно зняли, шоб полегшити конструкцію. завдання2: знайти решту кабінок ;)

 6. В зоопарку е ще кілька кабінок (пазликів) …

 7. Заберіть них, а то вони (пазлики) нервують крокодилів …

 8. А я ж днів 5 назад там проходив ,якраз дивився на те чортове колесо і незамітив!!!!!

*