2007
03.11

Щойно до нас дійшла сенсаційна новина! Рожевий Слоник, неофіційний символ “Луцька неформатного”, сьогодні став Золотим! Підтвердження на фото:

Що зумовило Слоника так змінити свій вигляд? Це питання виникає в головах сотень мешканців ЛН. Невже у всьому винна комерціалізація суспільства? Чи це просто символ дорослішання і виходу Слоника зі стану “рожевих мрій”? Висновки робити вам. А поки в спеціальному голосуванні на головній сайту визначаємося щодо того, яким має бути колір Слоника на вашу думку!
Нагадаємо, що покладання квітів до пам’ятника Рожевому Слонику було присвячене річниці сайту “Луцьк неформатний”


14 коментарів

Add Your Comment
 1. Тре знайти того хто перефарбував слоника і запитати так у вічі – “А чього і для чього?”. Хоча внятної відповіді мабуть не почуємо.

 2. Цікаво, а яку відповідь ти хочеш почути? Люди проявил ініціативу, думаю, що за свої гроші купили фарбу, витратили свій час, хочуть відтворити ще й Моську, а ви ще й невдоволені…Краще б зібралися на суботник та прибрали те, що залишилося від Ботанічного Саду….

 3. ні, рожевий був кращий

 4. Та ви що? Все тече все міняється. Рух-це життя!!!
  Рожевий звичайно був певним символом(рожеві слоненята і т.д.)Але і його “озолотіння” теж є символом, певним апгрейдом чи що. І дійсно хтось купив фарбу, витратив свій час, Вас люблять. А взагалі він повинен бути “хамелеоном”, все таки Луцьк неформатний!!!
  Шануймося!!!

 5. “Тре знайти того хто перефарбував слоника і запитати так у вічі” – http://board.lutsk.ua/forums/index.php?showtopic=8104 – тут є фото 4-х зловмисників :)

 6. є ідея, треба встановити спеціальне свято і кожен рік фарбувати слона в різний колір!
  було б добре взяти інтервю у художників-реставраторів слона! хто їх знає – ми готові до розмови! Слон то символ і він потрібен всім!

 7. головне, щоб збирачі кольорових металів не почали відколупувати детальки :) ))

 8. а взагалі ви знаєте про перше перфарбування слона? як ми пам”ятаємо на самому початку він був сірим, давно-давно, потім його перефарбували у рожевий, хто пам”ятає першовідкривача рожевого слона Коцуна?

 9. Підтримую пропозицію Галочки. Ще б було кльово поставити там хоча б 2 лавочки зі смітничками…

 10. Бда, за сміття тре бити по щщям. І ніякі смітничкі не знадобляться. Правда, жаль, важко попалити сміттярів, ех…

 11. Скоро там і лавочки будуть, і смітнички…!! І лампи(що світитимуться вночі) і огорожа…!! І прибиратимуть там щоранку. ))

 12. і патруль цілодобово стоятиме :)

 13. художники-реставратори кажете?))) ггг…
  всьо ідьот по ПЛАНУ, скажімо так:)

 14. Сцуки одним словом,я к этому слонику еще пацаном в 1973-5гг.ходил ,пидары засрали все,приезжаю в Луцк прихожу,все просто удивляет какая срань вокруг,а потом еще и в розовый цвет окрасили,ОБИДНО,что на моей ЛЮБИМОЙ РОДИНЕ еще много долбо.бов

*