2007
05.22

Привіт вам, люди добрі і недобрі, і не люди… :)

Я побував на такому дійстві як відкриття байкерського сезону. Там було не надто велелюдно, отож ця річ присвячує всім, хто там не був, але хтів би, або був, але щось забув.

Перший день я пропустив. :( Був «Форпост» :) Отож, почнемо відразу з другого.

Добратися до Гаразджі виявилось зовсім не складно (хто б міг подумати? :) ) Якщо не враховувати сюрпризу зі зміною маршруту. Довелося трішки пройтися та подивуватися кількості людей, які йшли в зворотному напрямку. Я зжахнувся, подумавши, що даремно віддав 1 грн. за проїзд. :) Виявилось, що з байкар-шоу все гаразд: нічого не скасовано, ніхто не помер… Юрба людей йшла зі змагань з туризму. Склалось враження, наче їх звідти прогнали байкери і це мене тішило – є кому проганяти!

Підійшли до входу, а там «такі неприємні моменти»: дівчатам вхід – шара, хлопцям – 10 грн. Мені кортіло «випробувати долю» і пошукати «дешевшого» входу, але я приперся сюди не сам, тож заплатив.

Це була година десь так 6:00 і я був щиро здивований кількості людей, присутніх на дійстві: кілька – там, кілька – сям, як селян на полі. :( Воно і не дивно. Дощ в п’ятницю помітно охолодив охочих їхати сюди, і замість 1500 моциклетів (за попередніми підрахунками організаторів) було десь так в 5 разів менше.

Нічого захоплюючого/вражаючого я не побачив. :( Якось, блукаючи по Львову, надибав моцика чорного кольору розмальованого квітами (здається то якась школа живопису, я вже таке десь бачив) – ото була круть. Були моци на яких не гріх фоткати дівок для календариків, але мене, розбещеного, вони не тішили.

Фактично наш прихід співпав з початком концерту (наче нас чекали :) ). Перші гурти нічим особливим увагу не привертали, тож їх ніхто не слухав – з тим самим успіхом можна було і радіо ввімкнути. Я безцільно вештався туди-сюди, шукаючи «кому б то душу вилити» та знайомих було мало, а тверезих тим більше.

Цікавим моментом байкерського зльоту була «маленька сцена» на якій висів логотип «Метро», музика з відти ж (дивні вони люди оті байкери :) ) Напевно хтіли заманити місцевих аборигенів, за для просвітницької діяльності. :) Тож гопніки були, але мало і тусовалися вони переважно коло тієї «сцени», може воно і на краще: організатори на них заробили. Проведення таких дійств – задоволення не з дешевих, а тут гопівськи гроші і на таке добротне діло! Крім того, раптом хтось з байкерів нап’ється, бушувати почне, а тут такі милі люди… :)

Періодично нашу увагу привертали конкурси (хто вище ската пожбурить, більше разів підійме мотор від «Дніпра» (51 кг!), більше пузо покаже… Типові байкерські розваги :) ), ведучий Тіма (типовий байкер :) ), та чолов’яги, які забули плавки вдома та все одно хотіли купатися. :) Я знав, що в програмі є стриптиз, але там не писало, що він буде чоловічим :)

Все це неподобство продовжувалось десь так до години 9-ї. Я де далі більше переймався питанням: «За що я відав 10 грн.?» І ось на решті почалось. На сцену вийшов гурт «Extasy». Ще навіть не почавши грати, вокаліст почав кричати, стрибати, усіляко привертати увагу… Чесно скажу: я думав він під кайфом. Так воно і було, але кайф в нього викликали не наркотичні речовини, а музика яку вони грали. Спочатку це було щось важкеньке, правда без барабанщика – вони лабали під фанеру, вище згаданий вокаліст метав іскри (за допомогою спец машинки для шліфування чи то різання металу :) ) у 3-х людей під сценою. При цьому маленькі дівчатка десь так по 7 років у рожевому вбранні танцювали поряд з бородатими дядьками в шкірі та металі… Оце був стьоб. Та продовжувався він не довго. «Extasy» почали грати те, що називається drum’n’bass. Оце крута штука! Порожнеча під сценою швидко заповнилась. Дивно було спостерігати за «крутими» хлопцями, які гоцали під це. Я уявляв собі байкерську музику дещо інакшою, :) але не залишився осторонь – мене поперло, понесло, прорвало… Навколо купа тіл разом з моїм смикались та стрибали так, наче їх струмом б’ють. Гурт не помилився у виборі назви – ефект саме той… (ну, я ніколи не вживав наркотики, але уява надає можливість… :) ) Е, де ж ці хлопці були, коли я в селі на дискотеку ходив… :)

Далі іще краще – гурт «Тиха думка», хто знає, хай лікті кусає, що його там не було. Пісні про: «…п’яних у канаві, …вся сільрада була рада…» виявились такими близькими і зрозумілими кожному. Байдужих не було. Усі танцювали «дики танці», стьобалися як могли… Це було файнезно. Особливо потішило натовп наступне: одна дівчина, коли гурт виконував блюз, вилізла на сцену і почала створювати рухи схожі на рухи стриптизерок, але роздягатися не поспішала… врешті решт в одного товариша урвалось терпіння, він видерся до неї, притиснув до землі і…вони почали імітувати рухи статевого акту, :) потім повторили стоячи і не лише стоячи… Було з чого пореготати. Під час виступу поволі підкралась тиха думка: «Що то за божевілля?»

І ось прийшов час для байкерської музики – саме такої, якою я її уявляю: класичної, мелодійної але потужної, з присмаком «старих добрих часів»… Усьому цьому цілком і повністю відповідає гурт «DVS» – гості на святі та у нашій країні взагалі (хто не знає – це саме той гурт з яким «Борщ» разом пісню і кліпець забабахав («Far far away»)). Відіграли дуже якісно. І хоч на питання «Самбоді спік інгліш?» ніхто йому не відповів, це не завадило «спілкуватися з публікою», багаторазово повторювати, що «…Ін зіс факін ворлд ю а зе бест, байкерс…» і таке інше. О, і що цікаво одна з пісень за ритмом нагадувала наше рідне «гоп-ця», трин-терин-терин гоп-ця, трин-терин-терин, гоп ця… Напевно, вплив «Борща» :)

Далі виступали якісь москалі. Грали heavy metal, але нам то щось не пішло. Ми відійшли до води, попідмивалися, поля-лякали, походили туди-сюди… і почалось те що писало в афіші: «Стриптиз», цього разу жіночий :) Спочатку тріо чорнява, білява, руда, потім 2 з хлистом і «асистентом» (ой, важко ж йому напевно було:)) Дівки гарно виглядали, гарно рухались… Коротше – гарно було. Відразу розумієш в чому фішка байкерського дійства :)

Отже, шановне панство, дійство видалось кльовим, суперовим і ля-ля-ля…


11 коментарів

Add Your Comment
 1. Де фотки стриптизерш????? Репортаж неповний!!! :) ))))))

 2. Класно написано, а головне вичерпно)) я тут зараз фоти позгрібаю, шкода там нема стриптизерш((

 3. Так, є про що шкодувати. :) Фотки існують, що правда вони паперові, тож на цьому сайті наврядчи колись з’являться. :(
  Можливо, якщо це можливо, я додам в коментарі трохи фоток самого дійства, там є доволі кумедні… та вони наразі не в мене :( “Ледарі завжди збираються щось зробити” (Вольтер)

 4. Фотки скидай на пошту, якось пристроїмо в репортаж :)

 5. і я там був, мед пиво пив, і шо ви думаєте? до бороди ніфіга не досягало коли я дізнавсі в яку то все ціну :) вживали з різними людьми і з байкерами і з музікантами, чомусь найчастіше зустрічався Грубий (баяніст тихої думки).
  як на мене саме кумедне було на конкурсі пивних животіків, коли Дід (з тернополя) вийшов на сцену з тим самим двіглом від драціклета і встав на вагу і всеодно не дотягнув до жодного з пивоманів, а потім його разом із двигуном на руки взяв боцман і вставши на вагу привів Мерика в екстаз зробивши з ваги купу запчастин і решти непотрібу :)
  а так якщо взяти в цілому багато було веселого. пили, лякали планокурів і співали веселі і сумні пісні під гітару, палили “кастріка” і решта прикольної фігні чудили.

 6. Так, Шрек, прикольненький репортажик. От вже другий читаю. Може тобі не треба було в технічний поступати а десь – за покликанням:)
  Я був у перший день зльоту. Було прикольно – конкурси із випалюванням покришок, сосиски і дівки і т.д. і т.п. Виступали знайомі гурти, шкода що “Самотню оазу” поставили на “розігрів” і ми на неї не трафили, хоча вона нічим не поступається своїм колегам по цеху. А в дечому, навіть краща.

 7. репортаж супер справді, але, Шреку, не “хтів”, а “хотів”, будь ласка, не псуй усю приємність від прочитання граматичними недолугостями, дай комусь вичитати матеріал.

 8. А мені здається, що якби це був репортаж про якийсь урочистий концерт, то, звичайно, треба було б писати його літературною мовою. Але коли пишеться про такі тусовки, то без сленгу НМД неможливо передати усього драйву. Принаймні, я б не заздрила тим, хто там був, якби це було написано по-газетному офіційно…

 9. 2 AMV
  Так треба було. Та нажаль, тоді я був іншим… А зараз 3 роки відмотавши з державного іти на платне в ЛГУ? Цього мати не переживе :)

  2 Krapka
  Вибач, я стараюсь, але… Мені нема виправдання :) Дякую за критику, вона на мене діє, мов дідусевий самогон на вогонь :)

 10. 2 Natalka:
  ви плутаєте дуже різні речі: граматику та офіціоз,
  гарно, весело і стьобно можна написати і без граматичних помилок.

  2 Шрек: а ти справді молодець, адекватно сприймає критику абсолютно не кожен :-) натхнення і надалі.

 11. Шреку, той львівський мотоцикл розмальований квітами у стилі петриківського розпису. А він таки шалено гарний, маю кілька його фотографій.

*