2007
08.22

У Луцьку 24-26 серпня на території Луцького замку відбудеться фестиваль історичного фехтування “Сталева троянда”.
Організатори фестивалю зазначають, що мета і завдання цього заходу – популяризувати історичне фехтування як вид спорту, що сприяє військово-патріотичному вихованню молоді і пропаганді здорового способу життя, та зміцнення контактів і співпраці між клубами історичного фехтування України і країн СНД.

За повідомленням оргкомітету, попередні бої проводяться за круговою системою, фінальні – за олімпійською.
Змагання проводитимуться у таких категоріях: щит-меч (стандарт); меч-меч та алебарди. У програмі фестивалю також показові групові бої, робота містечка майстрів, показові виступи танцювальних колективів.

Загальне керівництво проведенням турнірів та змагань з історичного фехтування фестивалю “Сталева троянда”, здійснюється Одеською обласною Федерацією бойових мистецтв і оздоровчих систем.

Журі визначатиме по одному переможцю у кожній номінації, для яких встановлено премії, та одного переможця суперфіналу, для якого встановлена премія у розмірі 2000 грн. Учасники фестивалю також будуть відзначені Подяками Луцької міської ради та дипломами оргкомітету.

Луцькі “замківці” подали заявки на бої: троє з клубу історичної реконструкції “Хелм” та троє – з ВОГО “Братство Рицарське Землі Волинської”.

Давайте підтримаємо земляків:)


27 коментарів

Add Your Comment
 1. Сильвер!! мы в тебя верим!

 2. Завжди ходжу до замка на турніри, ніби переносишся в епоху середніх віків

 3. 2 Кот – Сер Галлахад там якраз і не бере участі, демонструючи цим якості сірої речовини, оскільки добровільно погоджуватися на травмпункт…самі подумайте

 4. Сер Галахад якраз в перший же день і потрапив в травмпункт, демонструючи цим якості скорше розпещеного аристократа, аніж хороброго рицаря. Сидіти йому у вежі і домашнє винце посьорбувати.

 5. не знаю не знаю… Сер Галаахард как раз то и показал класс на первом бугурде. Дрался дольше всех, погиб позднее всех. Молодец!!!я чесно говоря не ожидал, думал опять мастер класс по полетам на сверх низких высотах покажет… А что касается того что его во второй сходке прицельным зенитным огнем сбили, так это бывает, и хотел бы я посмотреть на вас и ехидно поржать, когда вам в не задоспешеный сустав, какой нибудь приежжий мутант, наотмашь сунет мечем)))))СМАКОТА
  Что касается работы журналистов-модераторов “Луцька неформатного”, то ребята как всегда не выучили предмет: сперли обьявление из интернета о турнире, и даже не вздумали его проверять…
  Призовой фонд для победителя, составил не 2000 гр, а всего 800. От така от не звична комбiнація.
  О том кто действительно подал заявки на учястие в турнире, и кто в нем участвовал, господа неформатные как всегда ни х…. не зают. Ну полный неформат…

 6. Ziegfried
  Цілком тебе підтримую! Ти повністю правий! Я взагалі поняття не маю, хто брав участь в турнірі, хто подавав заявки, які були закулісні події!
  Але на жаль, суперкомпетентні і суперобізнані особи, які про все знають, вважають нижчим свого благородного дворянського достоїнства написати про це на електронну адресу, вказану внизу сайту (для тих, хто недобачає, повторю: admin@lutsk.dzyga.biz). А можливо, просто зв’язати кілька фраз в змістовну розповідь їм щось заважає… Ні, ні, ми навіть подумати не можемо, що тут замішаний рівень загальної освіти і вміння грамотно будувати речення, який подали в школі чи тим більше, незнання державної мови для викладання цього тексту… Тут звичайно є ВИЩІ причини, які нам, простим смертним не зрозуміти….

  Тому і виходить, що на сайті з’являються такі от непрофесійні і необізнані з суттю предмета статті від простої відвідувачки сайту, якій мабуть шалено приємно, що такі безперечно ЗАГАЛЬНОВІДОМІ і ШАНОВАНІ в світі люди назвали ЖУРНАЛІСТОМ! І я, простий смертний, дякую цій дописувачці, якої я особисто в оці не бачив, що вона написала про цю подію, інакше б ніколи на сайті не з’явилося взагалі ніякого матеріалу про турнір.

  P.S. Я розумію, що надзвичайна зайнятість і відсутність часу не дає змоги всім вельмишановним відвідувачам заглянути в розділ “Навіщо це все..” де зокрема написано:
  “Перед тобою альтернативний сайт Луцька під назвою “Луцьк неформатний”. Все, що на ньому розміщене, може бути як суцільною вигадкою, так і правдою, основне – це що інформація на ньому подається людьми без будь-якої вказівки, вони висловлюють власну думку про місто і не тільки, яка може бути несерйозною, провокаційною, цікавою чи навіть нудною для інших (але ж не для автора!). Тому ми створюємо віртуальне місто – Луцьк, такий яким він є в очах простих людей.”
  Для тих, хто не догнав, пояснюю: написати на сайт може КОЖЕН! Тобто, в кого є бажання, той ПИШЕ, в кого нема – вигадує причини. Але, на жаль, переважна більшість відвідувачів є класичними обивателями, які єдине, що можуть, це зробити коментарі і покритикувати… Але дякуємо і за це! Отже, ми на правильному шляху! :) )))

 7. “не выучили предмет: сперли обьявление из интернета о турнире, и даже не вздумали его проверять…”
  ЗІггі, я уступлю всезнаючим і всемудрим особям – будь ласка, сідай і кнопай статті.
  на бєзрибьї і рак риба.
  дада. двінули сера очнь харашо – потім ходив по місту і всім розказував “який у нього вдалий день, що це найкрааааащий день в житті” (блювати хтілося) манія величі ні до чого хорошого не призведе.
  якби сама брала участь у турнірі– то могла б більше писанути)) але пардон– підвели.

  2 РОмачка – от ні. от якраз журналюга -пронира– це антонім компліменту. уее

  2 Lacrima – падаю перед тібю на коліна)))ура!

 8. Не я просто балдею. Взяли и разбили Ziegfriedа в пух и прах. Народ, кто еще не сказал гадости, присоеденяйтесь

 9. Для romualdа отдельно гаварю,панимешь: в раздел “Навіщо це все..” я заглядывал, более того читал… Еще более того,я прекрасно понимаю, что в одиночку охватить все тусовки и события города не так то просто, НО!: есть такое понятие как постфактум и качество.турнир прошел, а новой статьи так и не появилось… Не не подумай что это претензия, но разве это не Ваша забота, информировать на страницах сайта обо всех событиях, к тому же, если у вас такие помошники ,как Forever Autumn. И потом что касается государственного языка, в виртуальном не формальном городе:ТЫ ЧЕГО? Вот даже интересно догадываешся ли ты, что процентов 70-80 посетителей этого сайта русскоязычные;что процентов 70-80 тех про кого Вы пишете как это не странно тоже русскоязычные…Ты точно никого не хотел обидеть?

 10. а теперь попытаюсь ответить Forever Autumn. Я так понимаю что не имея чести знать тебя, я все же имею честь быть узнаным. Исходя из чего, думаю что ты знаешь о том каой я милый и приветливый , добродушный и любвеобильный человек. Так же смею напомнить и о том, что я никогда не состоял в фан клубе сэра Галаахарда,НО! опять то же злосчастное НО!
  Думаю, что если даже я снизошел до позитивной оценки Сильвера,с которой кстати безоговорочно согласен и весь Орден Псов,то по праву счетаю, что Господин Ищук Виктор, все же заслуживает хоть капельки уважения, со стороны неудоволетворенных!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Хоть он и “рыцарь” цель которого никого не убить. И вообще, чего Вы все от него хотите? Спокон веков так водится, что человек просто ищет себе идеал. А когда оказывается что этот “идеал” вовсе не тот идеал на который надеялись,его начинают хаять и поносить. А за что спрашивается? За то что Вы ошибались? Так позвольте напомнить, что это Ваша ошибка, и плохой не “он” а Вы. Сильвер каким был таким и остался, не хуже не лучше. Вопрос лишь в том чего вы от него ждали? А может все намного прозаичнее? Может он Вам просто не дал? или дал, но не то что хотели? В завершение коментария хочю добавить, что сэр Галаахард, дрался если не как рыцарь, то как мужик, и будте так любезны господа, отнеситесь к этому с УВАЖЕНИЕ, по тому что Вас я рядом с ним не видел!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 11. Ziegfried
  Напиши статтю, ти дасиш відповідь на все. Про мову я говорив лише тому, що ти лише коментуєш, а це може будь-хто. Я не зобов’язаний писати про рицарів, і в принципі мені це і не дуже цікаво. Але завдяки сайту таку можливість маять такі як ти. А ви не користуєтесь нею, а лише ображаєте інших. От і все…. Ти щось доведеш мені, лише коли напишеш щось сам, все інше – просто безцільний набір слів

 12. Ziegfried,
  чьо вреднічаєш?
  бився він добре. умніццо Вітя!
  має золоті руки і дурну голову. ненадійний романтик. що від таких людей можна взагалі вимагати..тю..бля.. і МАНІЮ ВЕЛИЧІ. а це вже недобре.

 13. 2 romuald
  Повтори пож. мыло, а то что то глючит

 14. 2 romuald
  У ты какой. А мыло скинул повторно? я просил

 15. Ziegfried
  admin@lutsk.dzyga.biz

 16. Ziegfried
  Був на роботі, не бачив твій комент
  Forever Autumn
  Дякую :)

 17. не вопрос )))ужо подсобили))) Всем спасибо. Полезу еще где нибудь гневный коментарий оставлю. Ох и нравится ж мне это дело. И че я раньше сюда не заходил?

 18. ржунимагу ))))

 19. ржунимагу ))))-пишется раздельно))))))))))))))))))))

 20. навіть в олбанском???????

 21. нуу если в олбанском…

 22. ну дик… йоопт))

 23. хотелось бы спросить уважаемую Оттумн как это сэр галахад не берет участвия в турнире если Вы уважаэмая прекрасно знали что это не так?Во вторых осмелюсь заявить, хотя ятоже не фанат господина Сильвера, но помоему он никогда серой масой и не был, в отличие от вас! так же хотелось бы чтобы вы прояснили ситуацию по поводу того чтоже все таки случилось и как вас подвели что вы не смогли принять участвие в турнире. Просто расскажите миру что ви не умеете сделать себе костюм и по этому поводу обсираете вышеуказаного господина.(сколько знаком с ним его всегда обсирали) по поводу мании величия так Вы же сами сделали из него полубога а теперь когда он перестал плясать под вашу хреново настроеную дудку значит он мудак??? далее на счет двинули. да двинули топором хорошо но насколько знаю и видел он отказался от помощи врачей и не было никакого травмпункта!!!! а если вам уважаемая так хотелось блювать то почему вы этого не сделали я так думаю вас бы это очень даже украсило!!!!
  И ЕЩЕ ОГРОМНАЯ ПРОСЬБА КО ВСЕМ ЛЮДЯМ МИРА СЕГО ДАВАЙТЕ ГОВОРИТЬ В ГЛАЗА ДРУГ ДРУГУ ВСЕ ЧТО ДУМАЕМ А НЕ КАК СКАЗАЛ ЗИГФРИД “ХАЯТЬ И ПОНОСИТЬ” НА ВЕСЬ МИР ПО НЭТУ.
  и еще раз вспомним о сэре Галахаде насколько не отказывают мне мои глаза его я видел даже на третий день на бугурте(правда одноногого) но видел! а где были ваши трое из ВОГО??? или у меня отказало зрение?

 24. шановний, якщо Ви настільки перейнялися долею сера Галахада, то він в курсі думки про себе, не переживайте будь ласка настільки.
  вищезгаданий пан не обсирається з приводу того, що “я не в змозі зробити собі костюм”, який я власними руками і робила)).
  нагадайте будь ласка, свято тривало 3 дні???

 25. если вы все таки подавали заявки на участвие в турнире и написали обявление на этом састе то должны были знать что фестиваль был в пятницу, суботу и воскресенье.как это вы подавали заявки и участвовали в фестивале не зная когда он.
  а зигфрид молодец! честный искренний парень.жаль что не знаком с ним!
  а для лакримы совет: научитесь попивать винцо в башне, для этого тоже нужен талант!самое главное с кем и когда. по крайней мере я бы предпочел с сэром галахадом и теплой Спринг чем с холодной и кользкой Оттумн,надеюсь что она не будет продолжаться форевер, по крайней мере не в реальной жизни, уж лучше пусть себе живет в сети!!!!!!!

 26. шановний, ви звинвачуєте мене у незнанії)), не значюи чи брала я участь в турнірі чи ні))))) і чи збиралась чи ні))) давайте закриємо тему, я розумію, що “во споре рождается истина”,а оскільки у нас далеко не суперечка, то сваритися– це недобре))
  дякую за взаємну симпатію)))

 27. Граф!, весьма польщен…

*