2008
12.03

Девіз конкурсу « ЄВРОПА – НАШ СПІЛЬНЙ ДІМ »

До участі у фотоконкурсі приймаються художні та документальні фотографії всіх жанрів, які  не брали участі у всеукраїнських та міжнародних конкурсах.

Прийом робіт -  до 1 лютого 2009 року.

Від автора приймається не більше п’яти фотографій, серія до 5 фото. Заявки повинні супроводжуватись CD–дисками з конкурсними знімками, необхідними та випуску каталогу. Роздільна здатність файлів 300 – 600 dpi.

Формат знімків: до 40 сантиметрів по довгій стороні.

Визначатиметься краща клубна колекція, а також окремі роботи в номінаціях: репортаж, портрет, пейзаж, натюрморт, жанровий знімок, креатив.

Відкриття виставки відбудеться 28 лютого 2009 року. Світлини учасників «Фотопрем’єри» будуть розміщені на веб-сайті фотоклубу “Спалах-АРТ”: http://www.spalah.ho.ua/

Повернення робіт в тримісячний термін після завершення експозиції при наявновті комплекту марок.

Адреса оргкомітетуКіностудія “Волинь”(з приміткою «на фото конкурс «Фотопрем’єра-2009»). пр. Волі 3, м.Луцьк, 43025, Україна.

Додаткова інформація та форма заявки на сайті: http://www.spalah.ho.ua/, spalahclub@ukr.net, ninelutsk@gmail.com, тел.: 8 (0332) 725 266

З повагою, голова “Мистецького фотокіноклубу “СПАЛАХ-АРТ” Алфьоров Олександр


13 коментарів

Add Your Comment
 1. Яке взагалі ставлення до фотовиставок і фотомистецтва у Луцьку? Час від часу щось таке проводиться, але чи воно є комусь цікавим?
  От у Львові, Києві, не кажу вже про Європу, це дуже популярно.
  Чи Луцьк таки забита і дрімуча провінція?

 2. У кого ставлення? Наскільки я буваю на виставках у Луцьку – там людей є немало, особливо на відкритті – старі і молодь. Можна зустріти масу цікавих людей! Це головне.

  Проводяться в Луцьку і виставки як заїжджих авторів, так і місцевих. Інколи мені трапляється потрапити на якусь виставку, наприклад, у Галереї мистецтв – так дуже класно! Але скажу зразу: щодо таких закладів як Галерея – народ замкнутий, мало ходить, набагто більше відвідувачів у якихось “відкритіших” місцях, наприклад, якщо виставка у замку.

  На місцеві конкурси і виставки надсилаються фотки дуже великої кількості місцевих авторів. Отже, є авторський і глядацький інтерес.

  Інша справа – Луцк то є Луцьк. Як правило, автори сидять у підпіллі, і їх не видно. Бо вони не знають, куди можна впихнути свої роботи, кому показати, на які конкурси відправити у своєму місті. От тільки не так давно активізувалася конкурсна діяльність луцького фотоклубу і міської ради. Але ж з Києвом тут, ясно, нема чого рівняти – це щодо авторської пропозиції. А щодо глядацького попиту, то я б не сказав, що на виставки там ходять більше , ніж у нас. Зайдеш бува до галереї на Узвозі, чи десь в центрі, а там – пусто… Навіть на супер популярній виставці газети “День”, яка проводиться в Українському Домі, читаючи відгуки у журналі, бачиш: Чернігів, Львів, Одеса, Луцьк, Рівне і лише зрідка – Київ.

 3. якщо постійно казати “провінція”, “провінція”, то навіть не провінція нею стане… Луцьк цікаве місто з цікавими людьми і навіть наш сайт про це говорить….

 4. А для того щоб таких питань не виникало (чи це комусь цікаво) треба самим організовувати те, що цікаво, подавати ідеї і реалізовувати їх. Є куча прикладів успішних проектів в місті, яким нема аналогів ніде. Ось і Ви можете долучитись до мистуцького фотопроекту першого показу своїх шедеврів, побачити реакцію як глядачів-відвідувачів, так і професіоналів, або до них наближених)
  Мені здаються, що це “місту” цікаво, а от рівень організації напряму залежить від фінансових можливостей, яких на даний час не достатньо. От і виходить часто в таких містах як наше: “Хотіли – як краще, а вийшло – як завжди”.
  Минулий рік показав, що інтрес є. Це була перша спроба, а до другої долучайтесь і ви, побачим…. що кому цікаво

 5. Дякую за вичерпні відповіді!

 6. а які такі проекти були, яким “аналогів нема ніде”?

 7. Це можна дізнатись тут: ninelutsk@gmail.com :-)
  Журналістка все ж таки…. Знає.
  А ось я сам би в якості прикладу навів би таке рідкісне явище для України як Музей кіно і фото мистецтва.

 8. не знаю как там фотовыставки,но для меня стало приятной неожиданостью, что имею теперь однофамильца:))))))))))))))))))))))

 9. точно! тільки одна буквочка не співпадає:)

 10. Это просто безграмотность:))))))))))))))

 11. Виходить, що безграмотність в нас у обох ;)
  http://ru.wikipedia.org/wiki/Зигфрид_(значения)

 12. правильне написання: (нім. Siegfried, Sigfrid)

 13. Возможно :) ) Но написание имени я уточнял в печатном издании ” Древние европейские имена”

*