2008
12.29

У попередній статті про чоловіків ми умовно означили мастурбацією процес отримання статевого задоволення через подразнення статевих органів поза класичним значенням статевого акту. Цікава статистика, сексуальна інквізиція минулих століть, психофізіологічні особливості жіночого задоволення, способи та багато іншого читайте далі


Отже, почнемо з історії. У Древній Греції самозадоволення обох статей віталося і вважалося виявом природних прагнень людини. Секс був чи не частиною публічного життя греків. Існували навіть окремі свята – Діонісії, коли окрім хорових співів та поетичних інсталяцій, чоловіки носили вулицями міста скульптуру фалоса, співаючи пісні. Становище жінок було набагато вищим і божественнішим, ніж пізніше у дрімучій Європі. Жінки могли вільно займатися сексом із різними чоловіками, з жінками та самі з собою. Мастурбація була звичайним актом щоденного життя як, скажімо, приймання їжі чи філософські бесіди та розваги. Однак вже у Римі такі акти самозадоволення вважалися ганебними. Часи змінювалися, а ставлення до мастурбації як негативного явища, особливо у жінок, залишалося стабільним. Ситуація загострилася напочатку 1700-х, коли друком вийшли кілька книжок відомих лікарів, які засуджували акти самозадоволення. Придумувалися різні пристрої, які унеможливлювали фізичний контакт рук та статевих органів. Навіть не так давно – у ХІХ столітті (!!) – застосовувалися “профілактичні” тортури: кастрація, електрошок, спецпристорї, пошкодження клітора розпеченим залізом!.. Звісно, усі ці знущання супроводжувалися також моральними цькуваннями у вигляді запевнення в тому, що іпсація (синонім мастурбації) призводить до сліпоти, або росту волосся на долонях. Із приходом ХХ століття міфи та підстави для упередженості розвінчуються, гримить науково-технічна революція, виникають нові технології медичних досліджень, відбуваються культурні сексуальні революції.

Перейдемо до статистики. Є різні дані, але заявляється, що від 60% до 80% жінок коли-небуль займалися іпсацією. Звісно, для різних регіонів показники різні. Так, у консервативних культурах та бідних і неосвічених краях цифри нижчі, на півночі (Швеція, Фінляднія) вищі, хоча там і вищі показники жінок, що не отримують оргазму. Початковий вік у класинчому розумінні мастурбації – 14-15 років. Однак цей акт зустрічається і в ранішому віці. Близько 65% жінок займаються іпсацією, маючи регулярні статеві відносини. У старшому віці частота зберігається. Чим активнішим було сексуальне життя у юному віці, тим більша імовірність для мастурбації має місце у старшому віці. Після одруження статистика спочатку знижується, а потім дещо зростає і може навіть перевищити показники дошлюбного періоду, оскільки мастурбація ефективно знижує психічне, фізичне і нервове напруження. 30% жінок практикують іпсацію після 80-річного віку.

Дуже цікавим фактом є той, що жінки, які уміли добиватися оргазму при мастурбаціях дошлюбного періоду, під час сексу із коханим чоловіком значно частіше мають оргазм (проблема з досягненням оргазму суттєво зменшується), сильніший сексуальний потяг, вищу самооцінку. Німецькі дослідники помітили, що у таких жінок оргазм багатший і глибший на відчуття. 60% жінок, які здатні отримувати оргазм під час статевого акту багато разів, займалися іпсацією починаючи з підліткового віку. Чим це пояснюється? Займаючись самозадоволенням, жінка пізнає своє тіло. Вона краще вивчає свої ерогенні зони, досліджує способи найбільш емоційно навантаженого оргазму. Вчиться продовжувати, затримувати, досягати оргазму. Жінка формує адекватні сексуальні реакції. Все це допомагає потім під час статевого акту з партнером. Цим самим суттєво знижується рівень фригідності, сексуальність розкривається набагато повніше та багатогранніше.

Перейдемо до способів. Тут знову ж таки їх існує безліч. Все залежить від вигадливості кожного. Перед заняттями варто провести певні процедури, які підготують тіло та психіку до оргазму. Так би мовити, підготовка. Підготовка полягає в подразненні ерогенних зон з метою підвищення чутливості, або “розігріву”. Розігрів сприяє сильнішому та повнішому оргазму.

Водоканальні способи. Вони пов’язані з водою. Дівчина лягає під струмінь води з крана так, щоб він потрапляв на клітор. Температуру і потужність (висоту, потік) можна регулювати для досягнення особистох оптимальних показників. Використовувати можна розсіяний душовий потік води. Основна перевага – можливість маніпулювання напрямком потоку.

Пальцями однієї руки статеві губи прижимаються так, наче клітор вивертається назовні, а вказівним пальцем іншої погладжують те місце до досягнення оргазму.

Подвійна стимуляція – кліторна та вагінальна – посилює напруженість оргазму. Знову задіюються дві руки. Одна для клітора, інша для вагінальної стимуляції.

Для отримання самонасолоди можна застосовувати вузькі джинси, які смачно обіймають талію. Береться невеликий шматочок тканини, згортається циліндрик розміром як мобільний телефон та ізольовується кульком. Останній змащується кремом і кладеться межи статевих губ у вузькі джинси. Ходити з таким пристроєм неможливо, оскільки сей метод призводить до швидкого оргазму, після чого тертя може бути вже болючим. Аналогічниа метода застосовується при довгій поїздці чи сидячій роботі.

Цікавий спосіб полягає у виробленні умовного рефлексу досягнення оргазму без рук. Звичним способом, який підходить для конкретної жінки, досягається передоргастичний стан. В останні секунди, коли оргазм неминучий, але ще не настав, відпустити руки і почати рухати бедрами задля досягнення оргазму тертям. Після певної кількості таких процедур виробляється умовний рефлекс і жінка отримує у свій арсенал ще один метод – бедрами. Це для того випадку, якщо дорефлекторні стимуляції бедрами неефективні.

Класина стимуляція клітора двома пальцями передбачає кругові рухи, прямолінійні, з різним тертям та швидкістю.

Для іпсації використовуються спеціальні пристрої, виготовлені промисловістю на заводах. Електромасажер з різними насадками, режимами роботи, швидкостями суттєво збагатить спектр застосовуваних прийомів. Використовується для стимуляції клітора, статевих губ, вагіни. Фалоімітатори застосовують для досягнення глибокого вагінального оргазму. Продаються у спецмагазинах.

Поєднання мистецтв. Мистецтво жіночої мастурбації чудовим чином можна поєднати з музикою. Вибирається композиція зі шкидкими незмінними ритмами, з вираженими ударними звуками. Колонка настроюється на низькі частоти і безпосередньо перед процедурою в системі піднімається гучність. Для розміщення динаміка якомога ближче до віброчуттєвих зон, на колонку треба сісти “на коня”.

Екзотичні способи. Тут можливості більш ніж широкі. Для застосування придатні усі гладкі витягнуті предмети – зубні щітки, витягнуті лампочки (небезпечно!), овочі-фрукти, кулькові дезодори. Для належної гігієни усі предмети повинні бути поміщеними у презерватив!

Тож щасливої дороги на шляху самозадоволення!

Цікаві сторінки: 1, 2.


17 коментарів

Add Your Comment
 1. ну нарешті!!!! Ура-ура-ура!!! Я вже зачекався на цю статтю!!!! Ще не читав, зараз почитаю, але наперед дякую

 2. хех, класно! дякую! ще десь Tanjeta має зайти – також чекає давно.

 3. Очень действейный метод был у скифов. И не только против мастурбации,а и протв всего другого. У каждого скифа воина, с собой был золотой или медный серпик, которым он кастрировал побежденного врага. к стати следующую статью, предлогаю посвятить пыткам… конечно можна написать еще про страпон,некрофилию и еще массу увлекательно-заманчивых вещей :) )),но про пытки напиши обязательно :) ) Новый лозунг: Повергнем Луцк неформатный, в полный неформат :) )))

 4. Сразу прокоментирую свой коментарий: раз уж взялись за олписание всевозможного раздражения половых органов, то смею заметить, что у инквизиции, на этот счет тоже было несколько интересных мнений

 5. прочитав… Малувато… (( В принципі все знав і практикував на подругах (крім колонки), але це вже мабуть не вважається мастурбацією. Може якщо це будуть читати дівчата, то нехай поділяться своїм досвідом. Для мене це важливо, бо якщо знаєш що приносить дівчині найбільше задоволення, то подарувати їй те ж саме задоволення стає набагато легше. І в цьому випадку добре всім ;)

 6. =D

 7. Дочекалась!!!! )))))

 8. справді, хто б то доповнив інформацію? Ну, в мене ще є одне джерельце. Я спробую з нього щось витягнути.

 9. Давай-давай!!!

 10. вже погоджено. Завтра буде розмова з людиною. Побачимо…

 11. Так інтригує!!! )))) Чесне слово!

 12. пиши ще)

 13. оце подумав, що варто лишень згадати про жінок і всі одразу забувають суперечки і по релігії, і по всьому іншому ))) І це КЛАСНО!!!!!!!! Жінки найпрекрасніше, до чого Боженька додумався!!! Хіба ні?!

 14. на жаль, джерело не дало інформації…

 15. я ще у своїх “джерел” попитаю ;) Може щось вивідаю ))

 16. спасибо, падрачил

 17. Я вже давно цим займаюсь,особливо під порно-відео класно!
  Після цього,я лягаю на ліжко,на живіт,через пару секунд розслабляюсь,і потім починаю рухати бедрами,впираючись ст.органом в ліжко…кайф=)
  потім згинаю ноги, чекаю пару хвилин,щоб відновилось дихання,і знову розслабляюсь…разів 5 на перші рази буде,але зараз 3-4…
  Але є і недоліки…на “губах” червоні сліди,і чухається…але чуство класне…я ж ще не спала ні з ким,мастурбація все замінила!

*