2009
01.15

Радість першого сексу може міцно закріпитися на все життя і стати одним із найяскравіших спогадів… Хтось очікує того з приємним хвилюванням, а хтось боїться. Хтось вважає це власною перемогою, а інший закрадає в душу негативні спогади на довгий період. Перший секс виявляється вагомим у фізіологічному та психологічному розвитку індивіда. Він буває різним – від того, що можна назвати сексуальними іграми, до того, що стає зазвичай предметом хвилювання юних дівчат, як і зрештою, юнаків – дефлорація або розрив дівочої пліви. Часто-густо тривоги перед першим сексом щодо болючості цього процесу виявляються безпідствавними. Як зменшити ризик болю, як попередити направильні дії під час цього відповідального процесу, а головне – як бути спокійним?..

Побутує думка, наче процес дефлорації є болючим і вимагає певної сміливості. Взагалі, за статистикою тільки 50-60% дівчат можуть відчути розрив, для інших він пройде непомітним. Причин цьому є кілька: розрив міг відбутися ненароком під час занять спорту, вроджена відсутність пліви, мастурбація, інші. Однак тут варто звернути увагу на інший аспект. Із психологічного боку перший секс як такий можна практикувати з того моменту, коли людина себе відчує готовою до нього – в когось це 12, в іншого 22. Сам процес дефлорації виявляється фізіологічно рекомендованим приблизно із 16 річного віку, коли у дівчат починає вироблятися особливо речовина, яка змазує статеві органи для легкого проникнення. Якщо готовність та бажання назріли раніше – не біда. В цьому випадку можна застосовувати спеціальні змащувачі, доступні у продажі. Статистика каже, що взагальному середній вік дефлорації становить 16 з гаком років. У Європі “найранішими” країнами є Чехія та Ісландія – 15. Україна, Франція – 16. Італія – 20.

Щоб у пам’яті перший секс не був обрамлений негативними спогадами, варто знати деякі речі. Дуже вагомою причиною нелегкої процедури розриву є страх. По-перше, він психологічно сковує людину, яка очікує чогось неприємного і не може віддатися відчуттям і розслабитися. По-друге, напружені м’язи при тривозі аж ніяк не сприяють зменшенню больових відчуттів. Але чи є реальні підстави тривожитись? Проробимо невеличку вправу. За статистикою 60% дівчат відчувають дефлорацію. Із них – половина відчуває біль. Число зменшується до 30%. А тепер врахуємо той факт, що існують спеціальні рекомендації для першого сексу, які суттєво допомагають під час процесу. Тут цифру важко вирахувати, але ті 30% доволі зменшаться і, врешті-решт, ми отримаємо лише кілька нещасних відсотків жінок, які реально переживають неприємні відчуття. То чи є підстави хвилюватись?..

1. Отже психологічна готовність у вигляді відсутності страху та наявності бажання розірвати гімен (синонім) дає солідний фундамент для легкості дефлорації.

2. Під час статевого акту рекомендується застосовувати змащувачі, а також спеціальні змащувачі для зменшення чутливості.

3. Для локального зменшення порогу чутливості варто застосовувати попередні пестощі, які доводять партнерку до сильного збудження. Воно робить акцент на приємних відчуттях, на реалізації приємних очікувань і відволікає увагу від больових відчуттів. Дуже важливо виконати дефлорацію саме у сильно збудженому стані.

4. Пози. Спеціальні пози, рекомендовані лікарями, можуть суттєво допомогти при розриві гімену. Наступну позу найчастіше рекомендують, адже вона містить у собі головний елемент для усіх поз першого сексу – зігнуті і розширені коліна. Також ця поза вигідна тим, що дівчина сама контролює рухи, узгоджуючи їх із відчуттями.

1.jpg

Наступна позиція відмінна тим, що розслабляє м’язи. І тут уже хлопець регулює рухи і напрям.

2.jpg

Цей варіант, який нижче, рекомендований в тому випадку, якщо піхва розташована близько до прямої кишки. Тактика дій аналогічна до попередніх позицій.

3.jpg

5. Показані пози не є аксіоматичними. Дівчина у згоді з хлопцем має сама вибрати, які позиції для неї найзручніші.

Таким чином ми бачимо, де виникає момент, коли хлопець може проявити свою турботу та опіку до партнерки, своє вміння. Його завдання полягає перш за все у ніжній та акуратній поведінці під час дефлорації. Зокрема, він має потурбуватися про доведення до збудження, так би мовити, розігріву бажань. Знання цих відомостей суттєво полешить процес. …Залишається побажати всього найкращого!


158 коментарів

Add Your Comment
 1. ех… де ж ти був раніше зі своїм “змазує статеві органи для легкого проникнення”? )))

 2. ех мда ххочеться повторити попередній коммент: “де ти був раніше?!” …..)))
  а серйозно -дякую за пізнавальну статтю…

 3. зустрічне питання: а куди, питається, ви так спішили? :) )

 4. Лучшая защита нападение : а че ты сам не позвонил, когда узнал как надо? :) )

 5. :) ))))))))))

 6. Прикольне сусідство:

  Анонс: ТВ-програма Духовність 14 січня 19.30
  і
  Перший секс, пози (інструкції для малолітніх)

 7. почитати б це раніше, а то пережити те що було зі мною було просто жахливо

 8. Не знаю, як кому, а мені було класно, хоча і боялася

 9. Дякую за рекомендацію.
  Попробуємо…

  Перша шлюбна ніч не дуже получилася.
  Надію другий раз буде краже…
  (Молодята)…

 10. Дякую за поради(але хотілось більше подробиць самого процесу)а так дуже дякую!

 11. дякую за поради,але хотілося б більше деталей.підготовлюю себе до сексу.

 12. в мене першого разу все так і не склалося, було боляче… і страшно!! І взагалі перші рази це неприємно!

 13. а в мене було перший але він не рахується то було не по моїй згоді.
  а от як рекомендуютьзроблю)))))

 14. Боляче… Кров.
  Але страху – нуль, бо я люблю його, а він мене.
  Плюс був такий турботливий і переживав за мене більше, ніж я сама))
  Аж смішно))
  а вкінці дали одне одному П”ЯТЬ! хДДД

 15. Да знати б це скорше а то було дійсно дуже неприємно!!!!!!!!крові майже не було але от нарахунок боляче…….кашмар(((після цього не дуже хочеться другого разу!!!!вже 1,5 року як це відбулось а пробувати другий раз не хочеться!!!!!!!підскажіть дівчата будь ласка другий раз також такий дурний як перший???????????

 16. Цікаво як це буде …вперше…))) мій хлопець старше мене та інтимні стосунки мені не нав”язує.

 17. якщо не розслабишся то кожен раз буде такий же я тобі даю пораду хоча після свого першого разу(ужас біль) більше не хочу я знаю треба розслабитися і все буде ок а ще краще набухатися чесно тоді точно все буде класссссссс

 18. А мені здається,що секс на пяну голову,не секс…особливо 1 раз)

 19. блін… я хочу йому дати..але боюсь..через біль і кров….дівчатка..))
  розкажіть…

 20. А я почекаю до весілля)))І вам раджу.

 21. сьогодні спробувала… Перший раз… Боляче було, але лише зразу далі тупо нічого…
  Кров також, але чуть-чуть…
  Не спішіть дорослішати, дівчата, серйозно подумайте варто чи ні….

 22. в мене так само.спочатку трохи боляче.а потім взагалі ніяких відчуттів.ну було не страшно)головне бути впевненою в пертнерові.

 23. Залишайте свої координати. Дівчаток за бажанням научу на практиці

 24. Блін…я тож боюсь….але хочу…шо робити??

 25. І Я СТРАШНО БОЮСЯ ))) ХОЧА В ПАРТНЕРОВІ ВПЕВНЕНА ЯКОСЬ НЕХОЧЕТЬСЯ

 26. СТРАШО ДІВЧАТА ПОРАДЬТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 27. А в мене перший раз був років 3 назад,зараз мені 17,моїй першій так само.Якщо хлопець про вас турбується все буде добре.І наступні рази просто супер,сьогодні я з іншою і їй добре,хоча перший раз був невдалий і не зімною,а от другий зімною.Їй сподобалось.

 28. Мені було 15…
  була ще не готова до першого разу (так як здавалось)
  але в один день (в ніч на мамине день Народження) я пішла ночувати до подруги…
  а там як ви розумієте не обійшлося без випивки, мене напоїли…дальше не сильно памятаю що було, але памятаю що відчуття було не з приємних, була і кров, і біль…
  Наступний раз був з коханим хлопцем (як мені здавалося), був не такий болючий і вже без крові…А уже дальше це тільки заловолення)))
  Дівчата не бійтесь потєряти свою цноту…

 29. Переважна більшість жінок переносять дефлорації майже безболісно. Виразність болю залежить від Вашого внутрішнього настрою, страху, несподіванки, психічному дискомфорті відбувається спазм м’язів, і виникає біль. Якщо Ви готові до першого сексу морально, хочете його і Вам хочеться пережити перший секс саме з цим чоловіком, болі бути не повинно.

 30. а в мене перший раз було в 14 років на травичці з коханою людиною…правда ми були трохі пяні вона каже що мало що помятає і через тиждень захотіла повторити

 31. а от мій перший раз відбувся у 14 років а дівчина була старша на 5 років і досвідченою ачо? було прикольно і наступні чотири рази з нею тоже були непогані

 32. йомайо ну ти звір з дівчиною старшою за тебе,
  а мені чесно якось дуже ніяково, + за свою дівчину переживаю і вона трохи переживає мені хочеться але якось не позволяю їй про це сказати, ну 1 зказав полахали і нічого небуло
  знаєте якось дуже-дуже за неї переживаю аж інколи думаю і без цього люди живуть і норм але хз як там буде незнаю що там у майбутньому Но знаю я що буду з нею і буду переживати за неї завжди

 33. Блін, я теж за п”яну голову ) і за секс в машині ))))

 34. Народ поможіть мені 15 її 13 ми хочем зробити ЦЕ десь цього місяця.Упевніність 100%, страх 2%…скільки потрібно десь цим займатись на 1 раз????….може краще випити????
  я не зрозумів нафік смаски якщо презервативи так із смаскою??????

 35. xochy spilkyvatusj

 36. машина це класно

 37. Кльова стаття +5.

 38. Блін…. Мені 13
  Багато хто пропонував, але відмовляю….
  Питають чого, кажу, що без кохання не хочеться, а вони, що секс всліпу навіть краще…
  Що робити?????))

 39. головою думати не пробувала?

 40. У мене ще не було сексу. Мені 14 і хотілося б спробувати, але страшно. Всі розповідають, що це боляче і мені стає ще страшніше.Але я дуже люблю свого хлопця! Порадьте, що робити?

 41. Дівчатка, в 14 років краще про математику думати…

 42. ну чьо ти, то ж так модно – секас! яка вже там математика..

 43. В мене перший секс був у 14 років,а йому 19,звичайно боялась,но насмілилась,це сталось в мого коханого в машині…все було просто..ОК….хоч і була біль і кров…….

 44. ага, а теоретично його могли посадити за розтління неповнолітніх :)

 45. Мені 20 проте я ще не займана.Але він вже на межі,та ще й не може повірити що я ще ні з ким не “спала”.Боюся і не знаю що робити….Допоможіть…

 46. “на межі”….може ще погрожувати почне? якщо є почуття, може і потерпіти, якщо нема – то нафіг він тобі тре…людина має робити так, як внутрішньо відчуває, що це правильно, а робити щось тому, що “так треба” або “так хтось хоче” – це, як на мене, зрада самого себе

 47. http://www.rubka.org.ua/2009/0709/070906.htm

  sasha, прочитайте цю статтю, і дуже вас прошу, до кінця.
  якщо вам не сподобається початок, зробіть невеличке зусилля і продовжте далі, там написані хороші речі, які, надіюсь, вбережуть вас від помилок

 48. це питання вибору, якщо вибір осмислений і зроблений свідомо, це одне, а якщо мода, цікавість, “бо так всі роблять”, “по п’яні” чи ще якась хрєнь – це інше

 49. Дякую за допомогу!!! Інколи потрібно щоб хтось сказав те що думаєш,і тоді стає зрозуміло що ще не зовсім дура:)

 50. перший секс завжди безболісний тоді, коли обоє до шлюбу берегли себе, підчас першого сексу вони просто вчаться разом і це класно!

 51. Перший раз не могла розслабитись, у хлопця щось не виходило- було дуже смішно, але потім супер. В 17 була впевнена, чого я хочу.

 52. Перший секс…………………….
  Я хлопець ! Мені 17 років але ^ так і не було !
  Чому?Тому,що я комплексую!
  Ненавиджу себе за це,просто незнаю як позбавитись комплексу!
  Ну і взагалі може хтось дати якісь поради і тд.
  А на рахунок першого сексу коли це робити і тд моя точка зору наступна :
  Це особисте кожного,тому коли він(а) скаже собі *Я готовий(а) або *Я хочу це зробити*от тоді і можна !
  Як на мене головне щоб це було за взаємної згоди та при здоровому глузді))

 53. Дівчатка секс в 14-15 повірте це ще зарано!!!!Ви ж навіть ще не дозріли! статево!!!
  А решті скажу ви не переживайте!!!Якщо ввірні в партнерові то дійте!!!!Я тож довго вагалась прочитала дофіга коментарів і передивилась купа сайтів,було вреальному страшно!!!!!!Але вирішила……Дам.Це сталося !!!!!Вперше ну так – звичайно боліло!!!!!!
  А в наступний раз просто получала задоволення))))))))

 54. куда всі спішуть з цим сексом ??????? якщо всі такі продвінуті то шо нам кролями ставати ??????? звичайно про наслідки ніхто не хоче думати !!!!!

 55. хммм так зараз знайти дівчину 20++ років ( незайману ) ДУЖЕ важко !їх одиниці!
  просто дівчата,дивляться на старших,на їх походеньки і тд саме те *А в неї вже було,і вона казала що це класно* або щось подібне і спонукає дівчат в 14+++ років до сексу !
  З хлопцями практично це саме : *О ти ще незайманий? Ти гониш! Як так? !* + у хлопців більше потягу до сексу!
  Ну але робити це в 14 років – ……….!!!!

 56. я Пацан 16 років сексу небуло і стосунків тоже небуло , бо я влюбився і напевне захворів вже 3 роки неможу забути дівчину своєї мрії , да я незнаю просто дуже хочеться її любити , посправжньому , до мене клеються дівчата , но я просто жартую з ними :) шо мені робити вона з одного року зі мною , вроді вона розпитувала в моїх знайомих замене але я зустріти я її незміг , разто я побачив якесь подібне леце до неї , короче мову відібрало в очах потемніло , думав впаду ! Шо делать , недавно бачив вона крута дівка і бухає але то фігня , дуже б було погано якщо у неї був уже , секс (чорт з ним ) , я б реально випригнув би з 7 єтажа :) Я Люблю тебе Олеся , і неможу жити без тебе , і хочу поскорше побачити твою усмішку !

 57. Мені 14, мій хлопець пропонує зробити це…., але я нехочу, йому 17, я хтіла зберехти себе до одруження, але він говорить нащо це тобі це класно, в нього вже було ще у 14_)

 58. мені 15 р.а мому хлопцеві 18р….Ми обоє цього хочемо.Але так як я ще незаймана він боїться зі мною статевих стосунків.Хоча в нього перший раз був у 13 років.Порадьте що робить??????*)

 59. нафіг він тобі потрібен, якби любив, то би зрозумів і почекав, а так…пошли його на ***!подумай про наслідки)))

 60. Порадьте будь ласка! Мені 15, моєму хлопцеві 19, він хоче сексу а я ні, із-за цього у нас було багато сварок, я люблю його і не хочу втратити порадьте що мені робити….?

 61. поважай себе і він має поважати тебе, читай попередній комент, дуже доступно написано

 62. Думайте самі коли в вас буде перший раз і як він проходитиме!!!

 63. Мда у ж …коментарів море,а от толку мало.Кожен твердить різне…
  Мені 20. Справжніх сексуальних стосунків ще не маю…Маєму так би мовити “ухажору” 30…Боюсь як він віднесеться до того що взнає що я ще незаймана..?якось стромно..але ні,СТИДНО!
  кароч шо дєлать? ..і чи взагалі варто справді чекати до весілля..? О_0

 64. перший раз був у 15..в машині))
  було дуже боляче..але не страшно
  хлопець був не коханий..але дуже турботливий..намагався зробити все, щоб менше боліло)
  дівчата..думайте своєю головою і не слухайте нікого)

 65. даааа..а ви помітили шо хто пише коментарі то завжди їй 14, а йому 18-20…
  це зараз там модно?
  дівчатка…в 14 думати про серйозні відносини рано, думайте про школу про майбутнє!!!!!

 66. також можна звернути увагу що секс у 14 досить болісний)))))))))
  цікаво, а у 20 теж так само..?:D

 67. мені 21, йому 30. я незаймана. він догадується, не штовхає мене на секс, все нормально. та я боюсь, що буде боляче, і після цього буду почуватись якоюсь “брудною” і якщо взагалі більше цього не схочу.

 68. Не бійся, все буде ок! Чесно, без іронії Тобі ж не 14, як деяким з дописувачок :) Насправді питання тільки в “любиш-не любиш”, все інше – дурниці. Основне бути чесним з собою

 69. дякую за пораду. а от розібратись люблю чи ні чомусь не просто, мабуть тяжко полюбити після того, як вже одного разу довелось розлюбити (це я про перше кохання). Мені з ним добре, приємно, хочеться бути завжди поруч та іноді здається що покохати так і не зможу. під час сексу людина повинна відчувати задоволення, хоча в нас його ще небуло, та мало що бракувало, але щоб аж такооооооого великого задоволення не можу сказати що відчувала і що мені цього хотілось.

 70. ребята….після всіх коментів….я в шоке)
  мені буде 20…вже, і я ще ні разу цим не займалася….
  от зараз є у мене хлопець…якому 21 рік….він настроєний до цього дуже.
  а я от незнаю…. чи то мені страшно, чи я просто нехочу….
  а от за дівчат в 14…даааааааа)
  мене можна записати в книгу рекордів….мого міста по-плану)))

  ну як..? майже всі пишуть що це боляче(!!!

 71. Мне 27 і я еще девственник. Раньше парил себе голову этим, а сейчас смерился.

 72. як на мене,потрібно гордитись, що мені 21 і в мене не було інтимних стосунків. краще це зробити в 23 але з розумом і з коханою людиною, ніж в 14 десь в машині, з мало знайомим тобі хлопцем, і тільки тому що я або він були п’яні, або через те що боялась його втратити а він всеодно тебе залишить через певний проміжок часу.

 73. Мені 21,моїй дівчині 14 і вона впевнена що вже готова,а я проти,як гадаю це ще за швидко для неї,Я її кохаю і можу почекати…А вона наполягає на своєму.

 74. В мене в перше було в 13,5. Я була чуток п’яна. Майже твереза. Він був від мене старший. Йому тоді було 23,і він на машині. Ми поїхали прогулятися. Він мене вмовив. Не було ні болю ні крові.а для вас Наслідки? Є презерватив. А морально треба бути готовою. Удачі дівчатка.

 75. Мені 15років я хлопець .. жодних статевих відносин ше немав (але пропунували якраз дівчата такого віку як 14-15 а я думав шо вони собі гонять …. ) то п*здец . Дівчата та заспокойтесь ви з тим … потім пожалкуєте (суджу по своїх однокласницях)

 76. Мені 26 років. перший секс був у шлюбну ніч (мені було 22 роки) все було добре. Правда біль трохи була і кров, але тут нічого страшного не було, чоловік у мене дуже ніжний і ласкавий. Мені навіть сподобалось, наступний статевий акт був через 7 днів (це вже було взагалі без болі). коли мені було 14 років я трохи задумувалась про майбутнє, про сімю, про любов, але сексу не хотіла. Спочатку потрібно знайти кохану людину, розпізнати її…) Я його дуже кохаю він мене теж. Уже 4 роки разом маємо сина Андрія. Плануємо через років 2 ще одненьку дитину.

  ДАМ ПОРАДИ ЮНАКАМ І ДІВЧАТКАМ: Ви задумайтесь про те що буде в майбутньому.. Невже ви хочете бути такими розпусними.В 14 років лише здається, що вас хтось кохає. У вас просто грають гормони(через те ви дивитеся ту “порнуху”. Вам хочеться чогось новенького. Але подумайте про майбутнє.. Невже ваші батьки були такими??..Навіть якщо були не беріть з них прикладу. Я розумію ваше бажання до сексу, але це лише пристрасть , а не кохання ЦЕ РІЗНІ РЕЧІ. З такими МАНЕРАМИ ВИ не найдете гарної людини.Невже ви хочене щоб ваші діти були такими , щоб вони вагітніли в 12-16 років????? Для вас це може здаватися незрозумілим, але втримайте себе від цього. Юнаки навіть якщо ваша дівчина бажає сексу у свої 12-15 (це точно лише пристрасть, а не любов, дуже, дуже рідко такі стосунки тривають довго!!!
  І ще дівчатка у 12-15 років ваш молоденький організм Ще не готовий ДО ЦЬОГО ПЕРШОГО РАЗУ. ВІДВЕРТО СКАЖУ, ЩО ЦЕЙ ПЕРШИЙ РАЗ ПРАВДА БУДЕ БОЛЮЧИМ І ВАМ БУДЕ ВАЖКО РОЗЛАБИТИСЯ ( пити теж не раджу)А те що тут пишуть…”вірність в партнерові”..яка може бути вірність коли тине готова, а він тебе лише використовує ради задоволення. НЕЩОДАВНО ПРОВОДИЛОСЯ ОПИТУВАННЯ( в УКраїні) і лише 4 % юнаків написало, що займаються сексом через кохання) Ось так!!!
  ЩО робиться з нашими дітьми, навіщо взагалі ті “сайти” з порно????? ТАКЕ ВРАЖЕННЯ , ЩО МИ ХОЧЕМО МАТИ ОДНИХ ПОВІЙ(((!!!!!!!!!!!!!

 77. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Насамперед хочу подякути тобі…так так саме тобі що ти набрався(лася) терпіння і докрутила(в) всі коментарі до мене,лишилося прочитати мене =))
  Хочеться не повторюватись,постараюсь бути чітким і лаконічним,отже :
  1.Коли? Сексуальна революція змінила тенденції серед молоді на питання коли…
  -Лікарі кажуть з 17-18(у зв’язку з розвитком огранізму, ти готова(ий) фізично і психологічно?? якщо так то молодчина…дій)
  -Якщо звернутись до тенденцій і “моди” серед молоді немає конктеного часу…
  проблема в психології…Дашка,Олька,Санька,Ванька вже всі займались а я ні… чим я гірше?? хех…
  насправді питання не в тому,проблема в тому що всі люблять перебільшувати і розповідати казочки,деякі на словах там кожен день по 5 раз займаються сексом,а насправді максимум взасос цілувались і то не правильно ;-)
  Чи потрібно втрачати цноту до весілля?
  Цнота…хм…діамант кожної дівчини,жінки…тут або від кого-небуть і забутись,як страшний день,або кохана людина,людина яку через 10 років не соромно буде згадати свій 1 раз…
  далі пішла моя суб’єктився думка…
  Я вважаю що потрібно…весілля-це важливий крок в житті кожної пари…
  весілля,гості,порахували ви гроші…зайнялись 1 раз сексом,як цнотливі…
  перший раз не вийшов…ну як в багатьох…а так 2,10,50…
  ваша фантазія і мрії казали що кращого задоволення немає і не буде…
  та ба не сподобалось,думав(ла) буде краще…і все…це твій вибір,ви вибрали саме її(його) от тепер живи…з ним і з нею…від якої(го) не отримуєшся задоволення…а що далі??
  а далі зради,сварки,непорозуміння,розлучення… вибирайте самі людоньки,ваш вибір,ваше життя…
  17,МЖ,Луцьк)))
  дякую за увагу*

 78. Прочитала усі коменти…До того як прочитала була готова до сексу!А зараз розгубилася!Що робити?

 79. Жаль, мені 13 і НЕРАЗУ не цілувалась!!!!!!!!!!!!!!!!!! Шо вже говорить про секс………..((((((((((((((((((((((((((((((((( ДОПОМОЖІТЬ!!!!!!!

 80. мені 16 хлопець на 1 рік старший і вже має сексуальний досвід.
  один раз обмовився: “всі чекають від першого разу занадто багато.”
  і це дійсно так. ми з ним є доволі близькі, але в ліжко лягати не збираємося. чому?
  тому що він мене занадто любить))

 81. ха ха

 82. мені 17. Незаймана. Зустрічаюся із своїм хлопцем пів року. Я його кохаю. І це не пристрасть скоріше можна ототожнити з довірою. Він мене теж кохає. Ми найкращі друзі. У нас 3 дні тому був оральний секс. Він ніжний і турботливий. Не жене мене в шию. Я знаю про наслідки. Мене не лякає біль. Я хочу цього. Але я просто не знаю що робити. Ех. Не знаю що краще.

 83. Якщо він не жене тебе в шию, значить він хоче щоб ти наважилась сама. Якщо він ніжний, значить буде не так погано. Тобі варто подумати що ж ти хочеш насправді. Можливо деякі люди і в 17 не зовсім готові.

 84. Мені 18,ще не мала ніяких інтимних стосунків,хоча зустрічалася з хлопцем два роки.Взагалі вважаю,що краще потерпіти до весілля,якщо хлопець кохає,то він почекає,тай мені не кортить,бо знаю,шо до весілля-гріх.Тому бажаю хлопчикам-дівчаткам 13-16 років,потерпіти,взятися за голову і навчання,може ще щось корисне.Від вас с*екс нікуди не втече_)))))удачі

 85. ні ні ні…не повторяйте чужих помилок..
  бережіть себе для майбутнього чоловіка

 86. Мені 16 років… Моєму хлопцеві також…. Зустрічаємось вже приблизно 6 місяців… Дуже дбає про мене… Жодного натяку на статеві стосунки не було.. Він навіть ніразу не розпузтив руки… Це все ніби стосунки 80-х.. Ну я не страшненька… Чому він нічого не пропонує я не знаю.. Може і сам боться… Може любить.. Так якшо хлопець тебе дійсно дуже кохає він буде чекати стільки скільки потрібно??? Мене до сексу ще не тягне…

 87. Привіт дівчата,мені 14 а я нізким немаю стосунків і за цього я переживаю,проблема в тому що коли я іду десь в центрі багато хто з хлопців звиртає на мене увагу але не знайомляця.Підскажіть будь ласочка що мені робити і де можна найти хлопця?Іде ви дівчата знайомилися з своїми коханими?

 88. Мені 1квітня буде 16,звичайно хочеться чогось нового,а дотого ж коли зараз такий перехідний вік.Але я хочу сказати дівчатам які тут писали(13-15років),а ви думали про те,якщо ваш партнер не подбає про вас як має бути?Про те,що ви можете раптово завагітніти,мабуть дуже хочеться бути малолітньою мамою і щоб вся школа,вулиця,люди навколо дивились на вас призирливо,а якщо ви думаєте,що зробите аборт,то яка ж ти тоді мама?дотого ж ти живеш із думкою,що вбила дитину,бо це вбивство,це за твоєю згодою немовля померло.А сексу вам захотілось,а про хвороби,які можуть виникнути,дівчата ви подумайте,що потім не так легко вилікуватись,дотого ж можна немати дітей.
  В мене теж є хлопець якому 17 років,я знаю,що він цього хоче,але не бійтися сказати “ні!”,”я до цього не готова ще”,якщо він на вас давить,то хіба він вас любить?Справжній хлопець який кохає,почекає і не 1 рік.
  дякую за увагу.

 89. ааааєєєє,народ чого відразу в 14 то мало???
  мені лише 14 йому 16…ми пів року разом,не боляче бо розслабилась,крові теж небуло.
  Я б не сказала шо це рано.Рано тому хто не думає, і не готовий до цього.
  впринципі в нас було за спільною згодою.
  і пройшло все достатньо нормально.На наступний день самій приспічило.єдине шо в нашому віці ми нездатні отримати оргазм.Але мені то немішає.І стосунки наші не погіршились.
  Скажу тільки так контрацепції,бо будете лахатись до місячних як і я)))))))))а партнер якшо любить то перевірятиме і сам їх чекатиме,хахах)
  удачі….тільки спершу зважте все…чи любить вас людина,і чи самі ви того хочете..
  Бо секс не головне….в наш час секс то секс.насправді то розврат…..великий,грішний.

 90. На мою думку саме головне любов..Тому що без почуттів секс не секс…Все має починатися з почуттів…І не важливо скільки тобі років 13 чи 25…Головне щоб було взаєморозуміння та кохання…І не забувайте про контрацепю,це реально дуже важливо…)))

 91. natashka said: 2011.08.01 09:57

  Привіт дівчата,мені 14 а я нізким немаю стосунків і за цього я переживаю,проблема в тому що коли я іду десь в центрі багато хто з хлопців звиртає на мене увагу але не знайомляця.Підскажіть будь ласочка що мені робити і де можна найти хлопця?Іде ви дівчата знайомилися з своїми коханими?
  Ха ха ха….мені зі всього смішно ..але найбільше з вище сказаного!!))Дитино!!Навчися найперше ГРАМОТНО!!писати і висловлюватися..а тоді вже думай про щось більше..хоча до 18 краще не думай

 92. Аня said: 2011.10.23 20:05
  Ха ха ха….мені зі всього смішно ..але найбільше з вище сказаного!!))Дитино!!Навчися найперше ГРАМОТНО!!писати і висловлюватися..а тоді вже думай про щось більше..хоча до 18 краще не думай

  Мені здається що тобі самій потрібно навчитися грамотно писати перш ніж вчити інших. Мені цікаво скільки тобі років що ти 14 річних називаєш дітьми? І взагалі, якщо не даєш поради то якого ти пишиш? Цей сайт для тих які потребують допомоги!!!! natashka пройдись зі своєю кращою подругою по місту і самі підчепіть пацанів.

 93. Мені 15 років..в січні буде 16,а моєму хлопцеві-19.Ми кохаємо одне одного!Він дуже ніжний,турботливий!я вже думаю про секс!але трохи якось ніяково..кров,біль,вагітність…Трохи можливо і стидно!!!Що його робити??але дуже кохаємо одне одного і думаємо вже про майбутнє!будемо завжди разом!!Допоможіть будь ласка!!!

  можливо подумаєте,що це все тільки слова і всі так говорять,щоб отримати від тебе тільки секс!але це не так!!!все серйозно!!

 94. а я вмію зробити навіть перший раз приємним … ось!

 95. Profi – уважаю)
  моє сонце теж все нормально зробило)
  короче кажучи так: боятись нема чого!зовсім нема чого!
  але якшо шось то вирішувати вам)
  всі пройшли і ви пройдете)

 96. мені 14 а йому 17)
  Ми просто щасливі разом і навіть натяку на таке небуло, тай не треба) інтимних стосунків небуло в обидвох.) ми слухаємо музику, сміємось, обговорюємо все на світі. Коротче ми просто щасливі і вирішили разом бути назавжди.
  А зв’язвати себе сексом це не вихід. Просто треба бути щасливими=)

 97. Допоможу з першим разом!!!!

 98. Дякую Lena! Дівчата пишіть, звертайтесь…

 99. Перечитала коментарі, я в шоці(((((
  Дівчата,куди спішити? Секс це круто, але у 18-20 років, коли в голові вже не лише емоції,але і розсудливість.Ну переспиш ти з ним в 14 років,а далі що?А раптом це не твій “принц”?Будеш таким чином шукати?Задумайся,кому треба дівчина “з послужним списком”.
  Я підтримую секс в старшому віці, у 20 і далі. ( правильної віри,не секта)

 100. біблія пише що блуд (тобто секс з будь ким крім твого чоловіка чи жінки) це гріх!! і це має багато наслідків! бережіть себе!!
  ми одружилися 4 місяці тому, берегли себе один для одного і не шкодуємо!!- це просто прекрасно!! Бог задумав секс, але тільки для чоловіка і дружини. не думайте що підете проти Нього і не матимете наслідків

 101. Очевидно стаття була написана чоловіком. Якщо чоловіком то все зрозуміло, якщо я помиляюся, то дивно. Насправді це правда, що відчувається біль, при першому статевому акті. Від цього нікуди не сховатися. І чоловіки можуть і є не чутливими до цього питання. Тому розумна дівчина повинна знайти старшого і уважного, мужчину, джентельмена, аби він потурбувався про неї і щоб розумів її стан, був чуттєвим до її відчуттів і знав що робити аби не налякати чи завдати найменшого болю.

 102. Дякую Аня! Ви абсолютно все правильно про мене написали – і джентельмен, і уважний… =)))))))))

 103. Мені 14,а коханому 21,ми хочем це зробити,але я боюсь.ми кохаєм один одного…дайте поради!

 104. умммм да !!! Прочитала коментарі і просто в шоці !!!13-14 це ж діти що вам в голові ви краще б подумали про освіту про майбутнє…. Мені 19 вже добре знаю чого хочу від життя і не поспішаю!!!!

 105. Дівчатка скажу чесно перший раз відбувся в 14,5 років йому було 21…все відбувалося на Новий Рік….була кров і біль……спочатку трохи жаліла,але тепер дуже рада …2-ого разу не дуже хотілося бо було страшно….тепер отримую тільки задоволення,дівчата не бійтеся втратити цноту…життя одне і ТИ НЕ ЗНАЄШ ЩО БУДЕ ЗАВТРА!!!

 106. katia, цілком підтримую. Як на мене секс в 13-14 років це надто рано. Ви ж ще маленькі дівчатка! не спішіть дорослішати…
  Мені 20, перший секс був десь місяць назад. Чому так? Просто без кохання не хотіла. Зустрічалася, але так складалося що або я його не кохала, або хлопець був байдужий.
  З своїм коханим познайомилася десь рік тому, правда спілкувались лише по телефону, в інтернеті, не бачили ніколи одне одного, але ще тоді з*явилися почуття в обох. Зустрілись ми лише перед цим новим роком. Хоч він молодший від мене на 2 роки, досвід у плані сексу у нього немалий. 2 перших ночі ми лежали голі обнявшись і цілувалися. Тільки на 3 вечір в нас був секс. Він раз 10 запитав мене чи я точно цього хочу, переживав за мене, напевне більше чим я. Я була вже готовою трішечки боялася болі, але дуже хотіла цього. Хоч я і намагалася повністю розслабитися спочатку було дуже боляче( перших кілька секунд, можливо тому що в 20 це трішки пізно, як на мене оптимальний вік 16-18) , він зупинився, я попросила почекати трішки, потім лише трішечки болі, трішки крові на фоні приємних відчуттів) Він весь час питав чи не боляче, чи все нормально. Вранці спитав чи не жалію… звичайно ж я не жаліла, я кохаю його, він мене… кращого першого сексу я й уявити не могла. 2 раз був буквально через кілька годин, спочатку було недуже приємно трішки боляче, потім класно. В принципі так було наступних декілька раз, потім все супер.

 107. я у 17 лишилась цноти.. а зараз так про це жалію(добре що хоч це було на тверезу голову, бо вже мабуть би волосся на голові рвала)..дівчата, не поспішайте, у вас ще ціле життя попереду, встигните ще..+ до того, хлопця сексом не втримаєш. він доб’ється цілі і піде далі!!

 108. Дівчата, хто тут є з рівного, хочу попробувати зробити “це”, мені 14, бути лагідним і робити все правильно обіцяю.

 109. дівчата, ну зрозумійте ви, що у 14 – ще дуже скоро… ну переспите ви зі своїм “коханим” я знаю багатьох дівчат, які позбавилися цноти у 14, 15 і зараз дуже шкодують про це….. це зараз вам здається, що це кохання всього життя, а це “кохання” може покинути вас через рік, чуть швидше, чуть пізніше, немає різниці…. а можливо ви підростете і зустрінете людину, яка дійсно захоче бути з вами до кінця життя, звідки ви знаєте як він буде відноситися до того, що ви вже не та цнотлива і ніжна дівчинка, про яку мріє кожен хлопець?? що б не говорили істоти протилежної статі, але кожен хлопець мріє бути першим чоловіком (у плані сексу) у своєї коханої… задумайтесь!!! я впевнена, що 99.5% дівчат прочитають це і через хвилину забудуть,…. мені 16 і я незаймана…. я не хочу в першу шлюбну ніч извати розчарування у свого чоловіка))) я хочу, щоб він у мене був першим і єдиним))) може це комусь здасться диким (я говорю про 14 ти річних стервочок)…. але для мене це принцип!!!

 110. У.14 16 ще зарано а от у 17 і далі якрас час!менi 18 і у мене був секс! І це круто! Не боліло і кровi не було карнче класно!не варто боятися.!

 111. люди які зберегли цноту у житті є благословенні від Бога! незабувайте про це…
  оскільки Бог є милостивий і усіх прощає, але є одне “но”.навіть коли ви згрішите гріхом Він буде завжди з вами, як із ізраїльським народом, буде їх оберігати, давати поживу, воду!але буде чекати поки вимруть майже усі, окрім двох: Ісуса навина і …?
  так Бог дозволяє секс у подружньому житті, але після шлюбу, просіть нашого ОТЦЯ НЕХАЙ ВАМ ДАСТЬ СИЛИ ПРОТИСТОЯТИ ДИЯВОЛОВІ У СТРИМАННІ, ЩОБ ВИ БУЛИ БЛАГОСЛОВЕННІ У ВСЬОМУ, ПОВІРТЕ ЦЕ НЕ КАЗНА ЩО А ПРАВДА!

 112. так це дісно правда!

 113. Я прочитала коментарі….жах
  Мені14…і мені важко повірити що мої однолітки планують і навіть пробували інтим.
  І куди ми котимось?

 114. я в шоці!!!мені 13 і читаючи я була в шоці.дівчата я не розумію навіщо,навіщо ви взагалі зустрічаєтись з тими кому по 18-20 р.це занадто….хлопці а ви про шо думаєте коли дівчині 13-14 р…а якщо не дай Бог завагітніє…що далі?дівчата прошу вас задумайтесь!!!це має статись з коханою людиною вже після весілля…так було сказано Богом..!!!ну не так я так прблизно сказала…!!будь ласка задумайтесь!!!13-15 р…це занадто і ви хлопці теж подумайте!навіщо так шводко дорослішати ще не досвідченим дівчатам!їм про навчання думати потрібно!

 115. Важливе написано нижче, а спочатку моє враження: хотілося б сказати, що вік не має ніякого значення, і 14 (13, 15) років нічого не означають… але сумна статистика свідчить, що любові на все життя в 14 років (майже) не буває… а ще вона свідчить, що дівчата, які займаються сексом з багатьма хлопцями не бувають хорошими. Є винятки.

  Тепер важливе: раніше я навіть доторкнутися пальцем не міг до своєї дівчини внизу (до входу у вагіну), про секс навіть мова не йшла! Не якесь там “введення” пальця, а просто доторк — їй було дуже боляче. При тому від доторку до клітора вона відчувала задоволення…
  Я вмовив її дозволити мені робити все, що я захочу. Процес був довгий, зате майже безболісний. Спочатку потрібно ввести один палець, він досить тонкий. Щойно дівчина каже, що їй боляче, потрібно зупинитись і почекати, поки біль пройде. Можна дуже повільно і легенько ворушити пальцем. Через кілька днів від одного пальця моя дівчина вже не відчувала болю, але ввести 2 пальці було складно — відчувалося, що прохід — це туге вузьке кільце, і знову з’являлась біль. Але нічого — ще кілька днів, і 2 пальці ввійшли. Ну, ми не робили цього цілодобово, однієї-двох спроб на день цілком вистачає). Потім були три пальці. А тоді дуже обережний секс… а на третій раз вже не дуже обережний… щоправда, першого разу я зробив помилку і надто різко ввійшов — біль була сильна, але коротка, сказала моя дівчина. А ось на прийомі гінеколога вона кричала не своїми голосами, коли та полізла туди зі своїми інструментами… “У вас дуже вузький прохід!” — сказала гінеколог. Який там вузький, коли в мене пеніс майже 4 см в діаметрі, а дівчина до того часу ніякого болю при сексі вже не відчувала! Ідіоти…

  Тож порад дві: можна дати яблуком в писок і вибити зуби, а можна обережно наблизити його до рота і відкусити шматочок. Так само і в сексі — не болітиме, якщо не будете грубими. Хоча, я не істина останньої інстанції, мабуть, у когось розрив пліви буде болючим… але 2-3 пальці обов’язково мають входити без болю! І друга порада: спробуйте знайти нормального гінеколога. Інакше болітиме. Можете до нього не ходити. Тоді ваші шанси заробити безпліддя зростатимуть…

  P. S. Мені 24, моїй дівчині 22. Сексом ми займаємось не так давно — і ще не так давно вона була незаймана. Тож у свій перший раз у 22 роки болю вона майже не відчула.

 116. Доповнення: “ввести один палець”, знову-ж таки, не означає “впхати”! А дуже помаленько, обережно, запитуючи дівчину, чи не боляче…

 117. Привіт.. мені 16 я люблю одного хлопця йому 23.. у нас хороші стосунки.. але ми не разом.. і я сказала йому, що хочу щоб він був у мене першим.. що робити? я дуже бось..

 118. Привіт)мені 14..я також прочитала усі коментарі..трішки в шоці…у мене ще інтивних стосунків з хлопцями не було, але якщо ви не проти я напишу свою власну думку)
  чесно кажучи мені інколи хочеться…але все ж таки віддавити свою сноту в 14 років це просто безглуздо, тому що дійсно перший раз має бути з коханою, надійною людиною, а не просто так захотіла то давай …і ще залежить від хлопця він же повинен прекрасно розуміти що дівчина 13-15 ще не настільки доросла і не настільки може надати задовокення наскільки йому хочеться…в ці роки слід думати справді про навчання,школу,батьків, друзів, майбутнє своє і своєї майбутньої сім’ї ну і про семпатію, а не про секс.. Можливо я й не права, але все ж таки це моя власна думка..ось так))))

 119. мені 20, дівчині теж, сексу небуло в обох, про це говорили мало, хоча обоє дуже хочемо… нерозумію чи в нас можливість не випадає чи страх бере своє?.. я її сильно люблю, як і вона мене.. боюсь зробити їй боляче, і незнаю як зробити перший крок.. допоможіть… з чого почати? я думав з відвертої розмови, а ви як порадите?

 120. не потрібно ніяких розмов , дівчата соромляться відвертих розмов ( говорю з власного досвіду ) , просто роздягни її як випаде нагода , вона буде відверчуватися , але погодиться, . Хлопче тобі 20 не чекай , поки вона собі знайде когось на стороні.Дій………..

 121. dima, думаю розмова про це, то якраз те що треба.

 122. Привіт! Мені зараз19, а було 17 років,коли я втратила незайманість. Крові не було,але біль була,і було неприємно. Зараз згадую про це з жахом. З тим хлопцем ми розійшлись. А зараз я зустрічаюсь з молодою людиною,для якого важливо дуже чи було це в мене вже чи ні. Я сказала,що ні,бо вважала,що стосунки в нас будуть тривати не довго. А тепер розумію,що помилялась. Як мені тепер сказати правду і чи варто? Я боюсь,що він не зможе з цим змиритись. А сексу з ним ще не було і я взагалі більше не хочу поспішати. Дівчата,не спішіть,бо потім будете шкодувати.

 123. 23 мені, і мені попалася дівчина, я в неї був перший, але вона нічого невідчуває, крім не приємних віддчутів, що це таке???????

 124. я ще зовсім маленька мені 13 моєму хлопцю 15 ми любим один одного але хоть ми разом лиш 2 місяця але він вже точно знає чього хоче в мене був перший раз але він не рахується він був не по моїй згоді було трошки крові але боляче зовсім не бууло ))) я хочу це повторити але я дуже боюсь (навіть не знаю чього) всі хллопці з якими я зустрічалась цього хотіли але я казала НІ а зараз я й сама хочу але трохи боюсь що робити може чьогось випити( а головне щей не залетіти)

 125. Зовсім недавно я теж планувала зберегти незайманість до весілля,і все таке…,а потім,якось я зрозуміла ,що кохаю і хочу бути з НИМ))
  Ми все спланували.Мій хлопець дуже хвилювався за мене і підтримував.Мені було приємно це бачити.Так,було ,звичайно,боляче,була кров…Але він старався зробити все якомога обережніше.
  Оу,це було неповторно….не передати словати,що я тоді відчувала!Коли поруч кохана людина,то це РЕЛЬНО КРУТО!!!
  мало не забула,мені на той час було 15,5 років….а хлопець на 2 роки старший.
  Все таки життя таке одне,і прожити його треба щасливо.Не бійтесь пробувати(не забувайте,звичайно,про контрацепцію)і тоді все буде ОК)))

 126. хм.. Мені майже 16 йому 17. Ми цього хочемо. Але я боюсь, що ще мала.. Усі говорять що ми разом не будемо.. Але я думаю навпаки, ми зустрічаємось вже 1,5роки. Він не наполягає на цьому, сказав, що коли буду готова до цього.
  Що робити. Порадьте.

 127. Капець я просто в шоці і це ще мягко сказано,як можна в 13 років займатися цим????????Мені 12 і мені 3 роки подобається один однокласник,але ж я не хочу з ним займатися сексом!!!!!!!Я прекрасно знаю,що замала не то що для сексу,а навіть для того щоб зустрічатися з кимось!!!!!!!!Да,я писала,що він мені подобається,але ж це почуття притаманне всім,навіть діти які в дит.садок ходять і то”зустрічаються” з своїми ровесниками.Яка справжня любов може бути до 18 років?????????Ніяка!Це не любов,а просто симпатія!Звичайно це не означає,що по справжньому закохатися можна тільки в 18 років,можна і раніше,тільки до 18-20 цього напевно не зрозумієш…Я розумію,що для того щоб висловлювати свої думки на таку тему я ще замала,але висловитись дуже хотілось=)

 128. Мені 17… У мене ще не було сексу!!! Мій хлопець також мого віку!!! І в нього походу також сексу не було!!! хотілося б з досвідченим, але ще чекаю… На мою думку я ще замала!!!!

 129. Ти не слухай нікого, ти сама влаштовуєш своє життя.Якщо ти цього хочеш, так дій, головне щоб ви кохали один одного, ви вже доволі таки довго і якщо ти в йому впевнена, не бачу нічого поганого.До того ж, він ненаполягає, ти зваж свої думки, і виріш чи хочеш ти цього з тією людиною чи ні.Ти не бійся, все буде добре.

  А моя думка така: якщо хочеш займатись сексом, ти маєш повністю довіряти своїй коханій людині, і бути впевненою в ньому(ній).Стосовно алкоголя, я взагалі проти цього, ти маєш зважитись на це з свідомою головою, а не на п*яну.

 130. я люблю дуже сильно одного хлопця мені 13 і я не знаю як йому в цьому зізнатися порадьте мені плиз….

 131. Люди, які просять допомоги, підіть посповідайтесь до церкви та помоліться. Я впевнений це вам допоможе!

 132. Ого, цікаво все було читати…В мене з перших хлопцем нічого таки не вийшло хоть і були довго разом! А зараз зустріла одного хлопця ну просто з обкладинки! З ним серйозного нічого не вийде,бо живем в різних країнах,а от щоб втратити таку можливість то навіть гріх, навіть якщо це буде 1 раз )))))) Треба ж колись починати, бо закохуватись і так ще не збираюсь.Тільки 18 треба відпочивати поки є можливітсь!

 133. У мене 1-ий раз був майже в 20 років!І я ніскільки не жалію,що стільки чекала!Зробила це з коханою людиною,зовсім не боялася!Але мене особисто дуже боліло,і 2-ий і 3-ій.Але це все індивідуальне!Я не раджу спішити з тим,бо це запам”ятаєш на все життя.14 років явно зарано,як на мене,це ще діти!!!

 134. Мій хлопець не вірить,що я до нього ніским не була,бо в мене не було крові перший раз.Я не знаю як йому доказати,що він в мене перший?

 135. Твій хлопець мав відчути,що він у тебе перший фізично!!!

 136. А мій коханий сказав що доки мені не виповиться 18 років він від мене нічого не очікує …….і я йому за це дуже вдячна особисто я пишаюся тим що мені 16 років і я досі незайманна ….цнота це не річ її не повернеш тому вважаю що втрачати її потрібно з коханою людиною а говорити про кохання в 13-14 рочків безглуздо тому-що це справді не той єдиний це оя особиста думк і я вважаю її правильною ….якщо чесно то співчуваю тим які втратили цноту в 14 років це РЕАЛЬНО БЕЗГЛУЗДО (

 137. Прошу також і мою думку взяти до уваги)))
  Мені менш ніж через півроку буде 16,моєму хлопцеві 21))Ми зустрічаємось вже півроку і я думаю,що за секс говорити самий час))Це залежить від ваших стосунків,від самих вас.Якщо ти не дурна в 16,вітру в голові немає,думаєш головою і твій коханий також то все буде добре.якщо ж ви пережили багато чого,випробували ваші стосунки,і вони пройшли так звану “перевірку”,то вперед)Якщо вже зустрічаєтсь,то треба ,дівчатка,думати не лише за себе,а і за партнера.Вот останній коментар “”А мій коханий сказав що доки мені не виповиться 18 років він від мене нічого не очікує “” Ти реально думаєш,що він буде без сексу 2 роки??Якщо ж звичайно він сам незайманий і йому 16-17.Дівчата,якщо ви дійсно любите свого хлопця,то не забувайте і за нього,за його бажання.Якщо ж ні-то він полюбому буде зраджувати тобі,а це вже ні до чого не приведе.Якщо ж ти починаєш зустрічатись зі старшим хлопцем18-25 то повинна знати,що він не буде в 20 гратись з тобою))Я думаю,якщо є кохана людина,яка дійсно любить і поважає тебе,сама починає говорити на ту тему,переживає за секс більше ніж ти,то можна.Я ще незаймана,але думаю ,що в такому віці як я,і в такій ситуації,що він страшенно переживає за мене і за той самий “раз” то нормально.

  Хочу послухати може підтримку,може й навіть критику на мою думку.Щиро вдячна.

 138. Я з своїм хлопцем зустрічаюся уже рік і 2 неділі назад у нас був перший секс. ще неділю назад у мене мали бути критичні дні… мені здається що я завагітніла, що робити??

 139. мені 16 років.. моєму хлопцеві 18)
  ми зустрічаємось 2 роки.. я ще незаймана… але ми вже розмовляємо з хлопцем на цю тему.. він також незайманий… я незнаю чи наважитись на це.. якщо можна порадьте щось)

 140. Мені через 4 місяці буде 17… Моєму хлопцю 19… Я незаймана… А він вже досвід має… Він мені пропонував… Я дуже сильно хочу… Дуже… Але мені здається, що треба чекати до 18… Я силою чекаю… Що робити???

 141. Чесно? Не могла заснути,сиділа в неті..знайшла цей сайт випадково..вводила про першу “шлюбну ніч”,а там був і цей сайт.Знаєте,прочитала ці коментарі..і я просто шокована…я не засуджую і не виправдовую нікого,але дещо із написаного “дітьми” звучить навіть дико.. Мені 18,я цнотлива,моєму коханому 20,теж незайманий… Знайомі ми вже 6 років,іронія долі:живем в одному районі,а познайомились в літньому таборі відпочинку..потім минув рік,знову іронією долі знайшлись в іншому місті знову у іншому таборі…пізніше зустрічались,розійшлись..і 2 роки тому доля випадково нас звела разом..ми почали спілкуватись.через 1 зустрічатись.. Разом ми вже 1рік.. Я його кохаю..і він мене..десь за рік думаєм планувати весілля..))я в ньому впевнена..про секс говорили відверто і він ясно дав зрозуміти,що чекатиме стільки,скільки треба..натяків жодних..і поважає те,що в сучасному світі,я все одно зберегла цноту.. І знаєте,я не жалію..і якщо він поставив би переді мною факт,що пора..що він хоче,якщо б я не хотіла,я незважаючи на те,що безмежно його кохаю,відмовила б… Життя одне,з одним кінцем,воно безповоротнє,не буде вже можливості його переграти..а в 12-16 років переживати,що в тебе ще не було сексу-нерозумно і дико..ви ще діти..бережіть своє дитинство!..і по п’яні-дуренство!..і те,що ви кажите про те,щоб думати і про коханого,не лише про себе,вічно чекати не буде-буде,якщо дійсно кохає..коли є почуття-потерпить..він все-таки мужчина,а не розмазня! А своїм коханим-я пишаюсь,таких як він зараз мало!..

 142. Справжній мужчина і потерпіти може..а дівчатам хочу сказати,тим хто в 12-17,як вони тут висловлюються “перший раз дала-було боляче,а тепер задоволення саме отримую”..а чи не зарано давати,діти?. Запам’ятайте,такі дівчата,їх не просто ті хлопці,яким вони дають,зневажають,а самі дівчата не поважають себе і своє тіло.. А ви подумайте,чому таких “шлюхами” тепер називають? Та дала одному,той і рад,дала іншому,ще іншому і все..якою ж ти будеш нареченою,якщо тобою лише користають?. Норм хлопці шукають собі в дружини порядних,а до того їм потрібні тимчасові шлюшки,(не в обіду)!..в 12-16 ідіть краще книги почитайте,спорт,розваги,гуртки… Я б на місці ваших батьків паском би вас по жопі набила,шоб дурь повиходила!..а то пишуть”мені 13/14/15 років..я хочу сексу,але боюсь..” ти б мала хотіти на уроках руки піднімати і боятись,чи все добре скажеш,а нє сексу їй хочеться..що там так свербить?..то підмийтесь… Я не розумію цих дітей!(( жаль,що людство до цього докотилось!(((

 143. Мені в вересні буде 14.Я маю хлопця.Він мене хоче і я вроді також.Але я боюся,що буде як взнає мама?Що вона мені зробить?Але я до цього вже готова,тільки через маму відмовляю йому!Підкажіть щось будь-ласка!

 144. Я просто не можу спокійно читати такого типу коментарі… “14 років… Я Вроді (!) хочу…. А як мама взнає?” Дівчата, невже ви в такий спосіб і в такій атмосфері хочете дорослішати? На що ви сподіваєтеся? На сімейне – та й узагалі, будь-яке, – щастя з людиною, яка по суті може ще перед законом відповісти за стосунки з вами? Хіба не зрозуміло, що ви стаєте інструментами в руках своїх хлопців у такий спосіб? Мені 23 роки, мому хлопцю теж. В мене не було з ним сексу, хоч ми зустрічаємося 4 роки і живемо під одним дахом 2 роки з матеріальних причин. Я чекаю до шлюбу з ним з релігійних мотивів. Він чекає на мене з мотивів любові і поваги. Він каже, що він не тварина, і якщо так для мене краще, то ладен потерпіти. Ні, не подумайте, в нього все нормально зі здоров’ям. В нього були дівчата до мене, був і секс. Та і я нормальна. Вчимося за кордоном, даємо собі раду, не обтяжуємо своїх батьків. Не йдеться навіть про комплекси чи щось такого роду. Просто я вважаю, що є речі, цінніші ніж ЦЕ, і що ЦЕ принесе мені більше радості і щастя, коли я зможу ніколи не посумніватися в тому, що я все зробила правильно. І, до речі, нікого іншого, крім свого теперішнього хлопця, я біля себе не уявляю. Я хочу бути для нього унікальною. Я хочу, щоб ми разом цього вчилися, а не вчитися в тимчасових стосунках ради досвіду. Мій досвід в мене буде. І він буде не менш прекрасний, ніж ви собі уявляєте. Великою мірою тому, що в мене буде один хлопець, мій майбутній чоловік, в любові якого я не маю НАЙМЕНШОГО сумніву, як і у вірності. Хтось скаже, що це казка. Але це правда. І хоч мені буває дуже тяжко з біологічних причин, я все одно усвідомлюю, що я – це не просто біологія, і не сукупність органів, де на головному місці – не серце і не мозок, а сечостатева система. Я – це щось більше . Я просто хочу бути інтегральною. І послідовною. Ви не мусите керуватися вірою в Бога, як я, – це справа вашої совісті і виховання. В моєму випадку бути послідовною – значить. чинити по совісті. Але керуватися страхами, цікавістю, модою, думкою інших, а то й просто низькими почуттями (що часто видно в коментарях) – це вже занадто. Думайте наперед.

 145. ХА,ВАЩЄ В ШОЦІ ВІД ЦИХ МАЛОЛЄТОК 14-15 “ХОЧУ СЕКСУ”,МДА Я В СВОЇ 14 ТОЛКОМ НЕЗНАЛА ПРО ЦЕ,КУДИ СВІТ КОТИТЬСЯ????МЕНІ 18 Я ЧЕКАЮ ДО ВЕСІЛЛЯ,МІЙ ХЛОПЕЦЬ РОЗУМІЄ МІЙ ВИБІР,МИ ЗУСТРІЧАЄМОСЯ 5 РОКІВ І ЦЕ КРУТО=)))

 146. мені 13 чесно хочеться але сама знаю що зараз зарано хочеться дуже особливо якщо кхаєш людину але дійсно це зараро але якщо ви це зробили в такий вік то поздоровляю це класно напевно я так хочу але я почекаю хоча б до 15 років хоч буде біль і кров але цеж всього 1 раз і то пів акту а далі класно то нетак вже й страшно небійдесь. Я небоюсь АЛЕ є сумління але я хочу і непереживаю все буде класно )))))))))

 147. мені 13 років хлопцеві 18 ми це вже робили було боляче і була кров але трошки зараз я вагітна і буду родити мама була дуже зла але зараз мене підтримує а щоз робити як так сталось тому подумайде першніш це робити

 148. Я в шоці……..мені 13,5 але не тошо статевих стосунків не було я вопше вважаю що в такому віці навіть ще зарано про хлопця думати…….краще думати про своє майбутнє про свою карєру…..і так дальше….перший раз на мою думку має бути з коханою людиною в якій ти дісно впевнена……а нє так ми зустрічаємвиося пів року і нам пора бо всі так роьлять……ви думаєте яку ви розкриєте перед ним ножки ви втримаєте його? Він потім вас ще зневажати буде……вам ще в кінці кінців сімї будувати …..а які ви приклади будете подавати своїм дітям скажете що я в 13 займалась сексом.подумайте про це може є речі важливіші за секс

 149. З попереднім коментарем повністю згідна……хочу ще добавити якщо ви вродете дитину в 13 то як про вас будуть думати ваші однокласника…..а ваша дитина потім встидатися не буде що її мама малолетка спала з хлопцями…..Боже мій я в шоке з позаминулого коментару…..моємо хлопцеві 18 мені 13 ми переспали і я вагідна моя мама позлилася але змерилася..я б на місті тої мами рострісла би свою дитину…а той придурок вибачте мене за шо думав як спав з малолеткою….він думав про її майбутнє ви мені скажіть….що їй якось ще прийдеться дитину в світ виводити не буде мама на неї ціле життя працівати ….це просто жопа…мені 17 моємо хлопцеві 18 він туже турботливий в нас не було скорше розмов про секс но він мене якось спитав чи я ше не займана і я сказала ні і це правда я також запиталася в нього і він мені відповів що в нього вже був интим.я була шокована але подякувала за правду..ввн мене запитався чи я хочу сексу я йому відповіла що я ще не готова..і він пообіцяв чекатидо поки я буду готова…десь через два місяці я сказала йому що я готова він мене завжди пита чи це дісно правда і чи я готова я відповіла йому так …..поті пройшло тиждень і ми почали цілуватися він мене помаленько розібрав і ми лежали голі перед тим як зайнятися цим він мене щераз запмтав чи я дісно готова і я йому відповіла так і він війшов в мою вагіну я відчула не велику біль але він дуже торбувався про мене і все дальше пройшло безбооісно..Я отримувала задоволення…це було круто наступний статевий акт в мене був через приблизно 4 годин і мене вже зовсім не боліло….наші стосунки тіки стали більш гармоніними..я рада за себе і я планую закінчити 3 курс інституту і одружитися з ним ми вчимося закордоном. Іживем під одним дахом 2 роки но ми ще не умудрилися наробити дітай дівчата я вас дуже прошу думайте…щоб не наробили такого як ця малолетка що иаму не позорити і себе тоже….а хлопці ви добре думайти про своє майбутнє і про майбутнє своєї дівчини…не зробіть їй дитину щоб вона не знала де дітися…якщо в неї вітер в голові то нарозумте її…дякую за увагу…а то на телефонімпів години печатала

 150. я хочу заспокоїти усіх дівчат. мені 19 років. я так само як усі хвилювалась на рахунок цього (першого сексу) так як більшість моїх подруг вже спробували. ми з моїм хлопцем зустрічаємось 2 місяці і я наважилась (вчора). скажу прямо, мені було дуже боляче. я навіть захотіла пісяти)) проте, він виявився дуже ніжним, почав мене цілувати і я відволіклась від болі. крові не було взагалі. я навіть дуже здивувалась, так як готувалась до того, що її буде багато. відчуття класні. боліло десь декілька секунд, проте потім відчуття незабутні))
  Бажаю всім всього найкращого та класного сексу))

 151. Підскажіть будь ласка а то я дуже переживаю…. у нас так і не вийшло з першого разу але кров була….потім ми знов попробували і кров знов була тепер я переживаю він тоже но не хочу йому нічого казати…. так же не поаине бути допоможіть як себе заспокоїтись ..і ми так і не зайнялись першим солодким сексом…підскажіть

 152. Народ, про що мова йде! Прочитала лише декілька коментарів і мені було цілком достатньо. Наша молодь є цілком розбещена і дівчата геть втратили стид! Звичайно всі молоді, всі чогось хочемо, але секс діло таке, один рух і ми вагітні…так так є презервативи, але народ давайе подумаєм: якщо хлопець з нами зустрічається заради того щоб зайнятися сексом, постає питання “а чи потрібен нам такий хлопець?”, але якщо дівчина також ради того, щоб тільки переспати, вперед! Але, кожна дівчина хоче мати хлопля, який би її любив за її саму, а не для сексуальної вигоди!Звичайно кожен з нас має свою думку. Цього року, я чула, бачила як дівчата віку 15-17 років вагітні, і це були мої знайомі…я була в деякій мірі в шоці. Питання постає: для чого зараз дівчата віку 12-17 років займаються сексом?подумайте, але уважно!для того щоб задовільнити хлопця, чи похвастатися подружкам, чи мати досвід перед шлюбом????я наприклад, не розумію!До чого ми котимся, мені навіть встидно, може все це, що я написала не посучасному, але мені насрати, просто нормальна дівчина, яка має повагу до себе вона не буде в 12-17 років трахатися з комось!!!!
  Перед тим, як щось робити треба подумати, бо сексом зайнятися встигнеш завжди , тільки треба це зрозуміти. Так, в неті є купа статтів про все це, але не потрібно дивитися на подружок які мали, і собі а чом би і ні, ні, треба мати голову на плечах, а потім виявляється дві полоски, звичайно можна аборт, але варто??????дитина винна в твоїх проступках??????а з дитиною в 13-18…
  В житті кожному є свій час, має бути-буде, почей!Дурниці зробити встигнеш завжди!Знайди перше того єдиного, а потім і займайся!

 153. Привіт) мені 25. Перший секс був у 18 років, чесно скажу враження були так собі. Від тоді я не займався сексом, хоч з дівчатами серйозних проблем не було, просто не хотілось серйозних стосунків і сексу без почуттів. А три тижні тому я познайомився з дівчиною. Вона красива, мила, життєрадісна і дуже вихована, їй 18. І що не день від нашого знайомства то ми робимо крок до сексу. Вже на третьому побаченні вона сказала, що незаймана і до зустрічі зі мною думала зберегти себе до шлюбної ночі. Але так вже повернулось, що на задньому сидінні нічного автобуса сидячи переді мною на моїх колінах прошепотіла на вухо: “я хочу щоб ти був в мене першим”. Ми звісно не зайнялись цим в громадському транспорті. Ще через тиждень ми вже качались голяка на моєму ліжку, але сексом не займались бо я пообіцяв, що зробимо це коли вона буде готова на всі 100%. А так в нас дуже романтичні вечори. Ми що вечора зустрічаємось в садку під яблунею, я їй читаю вірші, потім зариваємось в спальнник і пестемось до схочу. Кожен раз говоримо про секс і про все на світі. Мені з нею надзвичайно приємно і їй зі мною. І я можу сьогодні сказати на ху.. ті всі стереотипи! Коли кохаєш то чого чекати? Коли довіряєш то чого чекати? Кохаєш – тоді кохайся! p/s. Дівчатка 13. 14. 15 років це реально зарано, майте терпіння і ви дочекаєтесь справжнього, щирого кохання. Любіть і поважайте себе. Десь у вісімнадцять ви зрозумієте, що колишнє кохання було всього лиш захопленням. Повірте якщо ви переживете свої захоплення ви будете потім відрізняти хто вас по справжньому кохає, а хто в житті появляється просто так))

 154. всім привіт мені 17 моїй рідній сестрі 13 але ми вільно говоримо про секс і про чоловічи достоїнства багато хто говорить мені нашо то малій впарюєш я відповідаю так: просто я її дуже люблю і нехочу щоб у неї це було в 13 чи 14 тому почала таку розмову пояснила їй шо і як, вона мені сказала: катька сестра моя та все розумію і небуду такого робити в раньому віці мені .папа

 155. привіт мені 13 зайшла на цей сайт зараи цікавості як і шо 1 раз від коментів в шоці ну 13 і 14 р. жесть я вважаю в такий вік тільки про перший поцілунок і про персі стосунки треба думати а не про секс .ви зімною згідні ? пишіть

 156. так просто не можна))) дівчатка якщо займатись цим у такому ранньому віці, можна просто попсувати собі життя…просто дивлячись із свого оточення, дівчата які вперше спробували в 13-16, курять, п*ють, стали вже занадто дорослими, тому я вас прошу не псуйте себе, побудьте ще безтурботними дітьми тому, що на доросле життя у нас часу більше виділено ніж на дитинство)))))))))

 157. впринцепі я згідний з тими хто каже що в 13-15 років це зарано і це не любов,звичайно є такі ідіоти що займаютси цим тільки для задоволення а на дівчину їм пох**,але ж не всі такі,спочатку потрібно переконатись що любов є(а не так на одну ніч)а так то я не вважаю що в цьому віці таке заняття як секс є чимось таким що може когось здивувати,тому якщо хлопець вас реально люби,піклується про вас,то чомуб і не зайнятись із ним цим,у кожного є свій вибір!

*