2009
08.14

Ну що ж, от і відбувся перший день Ап-фесту, хай і дощового, хай і не без проблем, але все ж досить своєрідного. З певних причин я втрапив на фест тільки ввечері, тому мої враження стосуватимуться лише проведеного часу з вечора. Одразу скажу, що можливо й добре, що не поїхав удень, позаяк був дощ, місцями сильні опади, вітер змінний, 3-5 м/с, народне прислів”я говорить: як на дощ пі… ой блін, це ж я не прогноз погоди веду!)))))))))

Коротше, сонце виблиснуло аж о сьомій вечора, тож я зібрався. Тут спіткала перша проблема. Транспорт о цій порі не ходить! Стою 20 хв, стою 40, уже нервуюся. Дзвоню до тих, хто там уже є, питаю причину, бо знаю, що мусіли б бути організовані Богдани на фест. Відповідь у телефон: водії збунтувалися, транспорту не буде. Врешті-решт, простоявши десь з годинку я сів на останню “трійку”. Разом зі мною ще 10 ап-фестівців. Від повороту йшли пішки, хоча посередині села таки нас догнав автобус із написом “up-fest”. УРА!! Бунт вгамували!

Втрапивши на територію, бачу, що людей не так багато. Ну може, півтори-дві сотні. На великій сцені уже хтось лабає. Спускаюся на поле і бачу величезне шатро (намет), у якому має бути chill-out кафе. І дійсно, за компом сидить німець Klangfreund, а збоку дівчата продають шмікерси та ліптон в пакетиках (оце так чай!))). Музика спокійна, розслаблювальна, зрештою самі шукайте, що таке chill-out. Скажу, що атмосфера у тому кафе дуже цікава і неординарна: по-перше, сам цей тент, по-друге, імпровізовані дивани з подушками східного типу, освітлення, музика, сидить всього кілька людей. На той момент я вже був не сам, а самі ми були з кальяном, тож вирішили покурити саме тут – атмосфера гут! Щойно забили тютюну в чашу і сіли, одразу наче поринув у якийсь сон, атмосфера 100% нагадувала часи Хіпі, коли вони сиділи у таких самих наметах і проповідували “all you need is love”!)) Німець залюбки приєднався до нас. Як він пояснив, Klang означає музику, яку він грає, настрій, атмосферу, ну а Freund – се з німецької друг. Періодично до нас підсідали інші фестівці, курили, базікали, ну чим не хіпі :) . Було, я вам скажу, просто супер!

Далі слухали німецьку музикуі періодично навідувалися на Велику сцену. Основна маса людей була зосереджена там. Після Up-TV запрацювала клубна сцена, де грали різні діджеї. Частина народу повалила туди, частина в інше місце у клюб на Копірайт та Фіолет. Музикантів вітали гучними аплодисментами. Ну, там також суцільна оригінальність – у старому таборовому клубі на стінах ще видно слід від колишніх наклейок: “пионер! … комунистического … советского” на червоній стіні; старі потріскані дерев’яні наголубо фарбовані стіни, дві лампочки Ілліча і на фоні цього співали гурти)). Клубна ж сцена виглядала стандартно, як нічний клуб – грає діджей, кричить заваділа, дригаються люди, блимає світло (уже не Ілліча:)).

Отак розриваючись між різними точками і прийшла перша година ночі. Через 30 хв відчалили Богданом на Луцьк із загалом дуже приємними враженнями, сонні. Чекаємо Дня другого! Знаю, що з фотками се все виглядало би ефектніше, та вони будуть вже в інші дні.


3 коментарі

Add Your Comment
 1. приїхала лише на другий день.і то чекала годину маршрутку на Гаразджу. в кінці-кінців мене туди завезли автомобілем.
  їхала сама. і то вперше. думаю “ооо..зара прийду – а там буде стільки нароооду,крику,шуму ,гаму”..захожу..гробова тишина як в санаторіі для пенсіонерів))) трохи була в шоці)
  а далі вже по-трохи обстановка почала змінюватись і на те не зважала.
  як на “фестиваль” то було дууууже мало людей.
  шкода що недосиділа до Крихітки і Флайзи. але побувала на репетиціях і душа моя була спокійна )))
  люди! хоча ю заради Крихітки можна було витратити якихось 35 грн! музика -прекрасна!!!
  шкода що не вситанаєш на усі майстер-класи. бо хочеться усього і відразу)
  Тотал Армагедон повністю зіпсував настрій.власне тому і не витримала і поїхала додому раніше.
  на наступний раз(якщо фестиваль відбудеться) обов_язково поїду!з друзями.з компанією. але сподіваюсь що то вже буде без Тотал Армагедону )

 2. добре, що поїхала. бо я ось тільки зараз приїхав на таксі – обіцяних маршруток не ходило. але то вже стосується дня 2. зараз створю тему другого дня, хто що хоче скзати про нього пишіть туди.

 3. Що за Тотал Армагедон?

*