2009
08.25

Моя грамота8 серпня на території колишнього заводу за адресою вул. Карбишева 1 відкрився спортивно розважальний комплекс «Адреналін-сіті». Там можна позайматися картингом. футболом. тенісом, пограти у пейнтбол та лазертаг, порибалти, покуштувати смачних страв у мілітарі барі. Головною родзинкую «Адреналін сіті» стало відкриття екстремальний велопарку, а саме майданчику для dirt-jumping’у та тріалу. 24 серпня відбулося офіційне відкриття велопарку. На відкритті відбулися показові виступи велоекстремалів. На свято були запрошені гості із інших міст — Рівного, Ківерців.

Діртова траса складається із двох частин, тобто менших та трамплінів, переважно усі катали на великих трамплінах, на які була черга, як у радянські часи за ковбасою в магазині. тому дехто із екстремалів катали і на малих трамплінах. Тріальна траса складалася із піддонів, каналізаційного кільця та ще якоїсь дивної перешкоди.

По закінченню показових виступів усім учасникам дали грамоти та подякували за участь, також усім учасникам дали призи, це шоколадні батончики, кола та сік. Колою всіх поливали неначе шампанським після гонок F1, заляпали мою грамоту. на ній лишилося кілька плям.

Після веловиступів відбувся виступ скейтерів, а під час виступу велосипедистів відбувався конкурс із графіті.

Надзвичайно радує те, що нарешті у Луцьку з’явився такий майданчик, де можна велоекс тремалам покататися і те, що за вхід не беруть грошей. Тепер наші екстремали мають своє місце для катання.


4 коментарі

Add Your Comment
  1. а така вулиця є?

  2. де

  3. В районі ЛКРК(КРЗ), вона знаходиться, це на початку вул. Конякіна.

  4. якось треба буде знайти. дякую.

*