2009
09.13

Автор: захотів не назватись. Неформатним мешканцем не є.

Пунктуацію та орфографію автора збережено.

___________________________

Часом читаю і дивуюся тому, скільки в нас ницих людей, готових бачити в собі рабів чиїхось, молоти казна-що, і своїми затуманеними мізками туманити голови інших…

Уявімо Україну, як державу, в якій практично ВСІ люди поклоняються своєму християнському богу, почитають його, і навіть не думають про зраду і перехід до іншої віри. Уявили? Добре. Але приходить до влади НОВИЙ політик – не важливо, який. Він їде з дипломатичними візитами на Схід. Повертається звідти з якимсь муллою, і оголошує, що Україні потрібні сильні союзники. А сила – вона в мусульманстві, і в мусульманському світі. Отже, хочете ви люди того, чи ні – а мусите приймати мусульманство, бо я так сказав. І народ масово заставляють переходити в мусульманство, валяться й горять церкви та ікони, зводяться мечеті, народ вчиться читати намаз, а Державне підприємство комбінат “Поліграфія” випускає масові тиражі Корану.
Що буде? Війна – не війна. Але різня буде, це факт. Нормальна така різня. Проте армія буде коритися наказу старшОго, і заставлять вояки прийняти українців віру арабського світу. Скільки після того українців залишиться – інше питання.

Не має значення, що я курю.
А ви уявляєте собі таку картину?
А якщо я вам скажу, що майже це саме вже було з Україною? Тільки тоді вона називалася Київська Русь, і трапилося це трохи більше тисячі років тому. Народ вірив у Перуна, Дажбога, Ярила та інших богів – причому вірив значно міцніше, ніж сучасний український люд вірить в християнство. Народ поклонявся своїм богам, приносив їм жертви – й у думках ні в кого не було сказати: “Я атеїст, а то все фігня!”. І, тим не менше, народ, який мав таку крепку віру, заставили прийняти християнство, відректися від старих богів, а фігури та жертовники цих богів де спалили, де кинули в води Дніпра – одним словом, знищили. Приїхав князь Володимир з грецьким попом (Анастас його ніби звали – ім’я задом на перед читається прикольно: “САТсАНА”), та й зігнав усіх, кого зміг, до Дніпра хреститися; завів моду на християнство серед своїх приближених… до речі, за твердженнями деяких істориків – християнство скоротило населення Русі на дві третини… от так і стала Україна державою, яка – цитую Конституцію – “відокремлена від церкви”. Але чомусь батюшки високих рангів усіх політичних – пардон! релігійних конфіесій пхають носи в політику, борються за владу… а народ цілує їм руки, називає їх “отцями”, влаштовує в їхню честь хресні ходи, перекриваючи рух іншим людям, масово валиться перед “отцями” на коліна… а отці катаються на престижних авто, вирішують питання з помилуваннями засуджених на довічне ув’язнення, і т.д., і т.п.

Християнство не є єдиною вірою, і всі це знають. Є мусульманство, є індуїзм, є буддизм, є їхні підтечії і види. То хто ж правий – Ахмед зі Стамбулу, який вірить в Аллаха, Іван з Радехова, який хреститься на лик Ісуса, Чхандра з Делі, котрий славить Крішну, чи монах Сунь з берегів Хуанхе, котрий вчить людей слову Будди? Чий бог крутіший? Чий – єдино правильний? А чиї – просто видумка?

Не беруся судити за інші релігії. Але на 99% впевнений, що християнство стало бізнесом певної групи людей, скажу навіть більше – групи людей певної національності, які спочатку розп’яли людину, а потім хтось сказав: “Стоп! Так це ж тема! Це ж можна таку владу над народом мати, що ой-вей!” І пішло-покотилося… від закриття римських купалень і європейських спустошливих чум – до інквізиції та індульгенцій. І нам розказують, що колись буде на кожному знак Сатани… хоча продовжують нас хрестити, вже ставлячи на нас чийсь знак – причому роблячи з нами це в такому віці, коли ми не можемо самостійно приймати рішення, хочемо ми цього, чи ні.

Так, статистика свідчить, що благочестивих християн на Заході України більше, ніж на Сході – і цим пояснюється й нижча кількість розірвання шлюбів, венеричних хвороб, наркоманії і т.д., і т.п. Я згоден, що духовність певною мірою відіграє очисну роль. Але знаю і таких людей, які готові собі лоби в церкві порозбивати перед кожним святим – а їх душі і дії благочестивими ніяк не назвеш. То чи від віри це залежить – чи від людини?

Як підсумок. Особисто я вірю в те, що над нами є щось вище і сильніше. Я не знаю, в якій воно формі – розум, енергія, інша цивілізація. Я не можу дати собі відповідь на питання: де закінчується наш Всесвіт? Якщо закінчується він – то що за ним? Якщо він не закінчується – то як він може бути безкінечним? Адже це не вкладається в голові. Значить, є хтось, хто відповіді на ці питання знає. Цей хтось і є вищою формою. Але я не готовий сприймати це так, як підносить нам неодноразово себе скомпроментувавше християнство – зі своїми традиціями, обрядами, святами, які покликані здебільшого ще більше принизити людину та створити їй незручності.

До чого я це веду? Дуже просто. Просив би тих, які “вірують”, хрестяться, моляться, дотримуються релігійних обрядів, не корчити з себе “істинно правильних”, і не вчити розуму інших. Благо, їх вчення потребують далеко не розуму, а тупої віри. Вірите? От і вірте собі. Нема чого іншим нав’язувати свою точку зору. Бо ваша віра здебільшого така, що якщо в сраку припече – то і мусульманами станете, і обрізання поробите….


7 коментарів

Add Your Comment
 1. «Єдина церква, яка дає світло — це церква, яка горить»(с)Буенавентура Дурруті

 2. До чого ця стаття ти шось тут наганяєш, до чого це???? Тебе хтось скривдив? до чого ця стаття не віриш то не вір в чому проблема??? Це так тупо комусь шось доказувати на тему віри це безглуздя і абсурд.

 3. я переконаний, що в автора є набагато вагоміші підстави написати сей текст, аніж проста сублімація образи. це видно хоча б із самого змісту, де порушується непростий історичний, філософський та, гловне, соціальний аспекти релігії.

 4. 2трабахо
  жеско,но четко )))

  По тексту:
  І, тим не менше, народ, який мав таку крепку віру, заставили прийняти християнство, відректися від старих богівхникто от них не отрекся.
  Во первых язычество долгое время сосуществовало с Христианством. На ранних этапах Христа вопринимали просто как еще одного из Богов. И потом православие это то же язычество, просто несколько видоизмененное и менее кровавое.Религиозная эволюция,если хочеш))

  Так, статистика свідчить, що благочестивих християн на Заході України більше, ніж на Сході…То чи від віри це залежить – чи від людини?

  Думаю тут следует добавить еще один фактор,как обрахование. На западе выше процент “верующих” за щет населения глуши лесной. А душонки то у ребят гниловаты… В воскресенье в церковь, а в понедельник поле колхозное обворовывать…

  Бо ваша віра здебільшого така, що якщо в сраку припече – то і мусульманами станете, і обрізання поробите…

  в принципе так оно и есть…но это опять же от недостатка обрпазования.Не про ВУЗы говорю(хотя и это очень важно) а про воспитание.
  В целом автора поддерживаю. Ну а как посмотриш сколько церквей растет на каждом углу да по загашникам, сколько капеланов да прочих шарлатанов по ВУЗам сидит…просто мороз по коже прбегает)))))))))))))так глядиш от мусульман скоро отличатся ничем не будем(((все через цензуру батюшки… Кстати, никто не видел как будущие “святые отцы” проводят вроемя в семинариях?))))) на сколько помнится из семинарской общягт в цетре(что сгорела)на постой Мэнсон из окон звучал…

 5. можна слідкування якесь організувати, зняти на камеру, а потім АГА!! і всесвітній позор)))

 6. …вот предадут тебя анафеме)))женится будеш,не исповедуют,не обвенчают…))))))))))))))))))))))))

 7. бога не існує, доведено медициною. існують люди з православям мозку:)

*