2009
09.27

UVZ1.jpeg

4 жовтня у місті Луцьку пройде дійство під назвою ‘‘Autumn Rain Elegy’’. Місцем проведення незмінно залишається єдиний в Луцьку, відомий мало не на всю Україну,  пивний клуб ”Майдан”. Відмінною особливістю цього клубу є чудовий інтер’єр, завжди свіже пиво, дуже смачна кухня та найбільш важливе для концертів – хороший звук. Атмосферу, що панує під час заходів, які проходять в Майдані, словами передати важко.
Dark -Lutsk.com відновлює проведення тематичних gothic-doom party. One Cold Winter Night та Luna Lux Lucis, які відбулись 7 грудня 2007 року та 10 травня 2008 року,  залишивши в серцях відвідувачів тільки приємні враження від побаченого та почутого.
Autumn Rain Elegy допоможе відчути осінню меланхолію всім, хто 4 жовтня завітає до пивного клубу «Майдан».
Атмосферним аmbient’ом огорне публіку one man pro ject з міста Києва Molfar. Учасник багатьох міжнародних фестивалів експериментальної електронної музики, Molfar, вдало поєднує в собі досвід класичної авангардної музики та сучасних інтерпретацій процесу прослуховування та розуміння звукового матеріалу. Безконтрольна імпровізація та дбайлива підготовка в студії, дозволяють породжувати абсолютно унікальні виступи – щоразу це нова музика для нових людей. Виступ буде супроводжуватись відео рядом, який допоможе максимально повно сприйняти музику.
Під натиском в ажкого гітарного саунду, глибокого гроулу та атмосферних клавішних партій зал порине в цілковитий морок. Це сповістить про вихід на сцену гурту Narrow House. Музика такого, чи навіть схожого формату, ні в Майдані, ні будь де в  Луцьку ще ніколи не звучала. Ambient funeral doom – саме так можна коротко охарактеризувати творчість столичних гостей. Тексти пісень гурту змусять слухача заглибитись у всесвіт власного «Я», зазирнути в мікрокосм власної свідомості та переосмислити своє відношення до життя та смерті. Narrow House був створений на основі гурту Funestum, який розпався не так давно, в липні 2009 року. У складі Funestum музиканти встигли виступити на сценах Києва, Львову, Чернівців, Житомира з Полинове Поле, Idol, Apostate, Inversus, Inferno та поляками Cemetery of Scream.
Продовжать дійство ще одні київські гості, гурт Обійми Дощу. Це гурт, який грає важку, місцями депресивну, але дуже ліричну музику з впливами різних напрямків ( doom metal, depressive rock, progressive rock, neofolk). Чистий чоловічий вокал, акустична гітара, скрипка-альт та перкусія надають творчості гурту особливого меланхолійного відтінку. 29 серпня, інтернет релізом побачив світ дебютний альбом гурту під назвою ”Елегії”. До цього гурт власними силами відзняв в домашніх умовах два кліпи та записав декілька демо. Частина композицій з дебютного альбому пролунають 4 жовтня в пивному клубі ”Майдан”.
Завершиться Autumn Rain Elegy виступом добре відомого луцькій публіці, київського гурту Ідол, який вже неодноразово виступав в ”Майдані”. Неперевершений жіночий оперний вокал, сильний та емоційний чоловічий гроул, мелодійні фортепіанні пасажі та якісний гітарний саунд – це те, чим запам’ятались Ідол лучанам. Історія гурту починається ще в далекому 2004 році, коли троє друзів зібрались і ”просто почали грати”. Сьогодні Ідол є одним з кращих українських гуртів, які грають в стилі gothic doom metal. За плечима музикантів більше пів сотні живих виступів на території України, серед яких участь у фестивалях Тарас Бульба (2005), ПроРок (2006), Будет Драйв, Jolly Roger, Terroriser, Nocturnal Fest та ін. З моменту останнього виступу в Луцьку, у складі гурту відбулись певні зміни, а саме – зміна вокалістки. Вже з новою вокалісткою гурт записав свій дебютний альбом ”Голгофою Долі” офіційний вихід якого заплановано на кінець 2009 року.
Отож Dark-Lutsk.com запрошує всіх поціновувачів якісної музики 4 жовтня, в пивний клуб ”Майдан”(вул. Бойка 2) на дійство під назвою “Autumn Rain Elegy” в якому приймуть участь такі гурти як Molfar (аmbient), Narrow House (ambient funeral doom), Обійми Дощу (depressive rock) та Ідол (gothic doom metal).
Звертаємо вашу увагу на те, що зовнішній вигляд повинен відповідати концепції вечірки, та радимо подбати про місця в залі завчасно!
До зустрічі на “ Autumn Rain Elegy”…

Bohdan Klymko

http://www.dark-lutsk.com


3 коментарі

Add Your Comment
  1. гарна афіша

  2. …я афишу только сейчас рассмотрел)))а то все время где то в пути на нее натыкался)))))))…

  3. радісно потираю руки…
    місця замовлені і душа у передчутті свята…

*