2009
10.14

GaRmYdEr_Guli .jpg«ГаРмИдЕр» відкриває театральний сезон доброю старою комедією, але у новому статусі!!!

Комедію «На перші гулі» вже бачили в Україні, Польщі та Латвії.
І ось її 10-м (ювілейним) показом ми розпочинаємо своє театральне життя поза межами ВНУ ім. Лесі Українки. Тепер «ГаРмИдер» творить при Луцькому районному будинку культури (колишній кінотеатр «Мир» вул. Ковельська, 56, в напрямку від центру — 1-а зупинка за мостом), куди гостинно запрошує своїх старих шанувальників і тих, кого цікавить Театр!

Для усіх, хто бажає приєднатися до творення «ГаРмИдЕру» або має пропозиції співпраці цей номер телефону — 8-097-671-78-95. (Зауважимо, що зараз особливо багато цікавої та «гарячої» роботи на акторській ниві є для чоловічої половини. Легковажних та надто самозакоханих просимо не турбувати!)

Важлива інформація: віднині, за вхід на вистави ми будемо брати символічну платню (в середньому — 10 грн). Сподіваємося, це не відлякає вельмишановну публіку, бо 2010 року «ГаРмИдер» планує запросити вас на 3 свої нові постановки.
А в кінці ще цього року сподіваємося порадувати своїх глядачів оновленою та дещо переосмисленою виставою «Гарольд і Мод»!

Поки що ж: «Усіх луцькових панів і дорогих гостей просим у святу неділю, 25 жовтня
в 6 годин по полудню на народну комедию «На перші гулі»!!! Побачите як то несолодко може прийтися батькам, которі не захтіли дпустити свою дочку на дівуваннє… Та й повичворєєте разом з нами! »

Мова вистави — говірка одного з поліських сіл
Тривалість — 1 година
Пригощає та розважає — «ГаРмИдЕр»


2 коментарі

Add Your Comment
  1. ну що ж, чудово! шкодую, що не зможу відвідати.

  2. а я буду)

*