2009
10.16

Моделювання продовжується. До уваги подається реконструкція палацу, в якому відбувався з’їзд монархів. Зараз палацу вже нема, залишився тільки його фундамент. А колись це було основне місце засідання королівської братії. Отож. Загружайте в повному розмірі.

1. Вигляд зі сторони Окольного замку. Приблизно так виглядало колись це місце. Рів з водою. Над ним два підвісні мости. Зверніть увагу на входи у замок – колись вони розташовувалися не так, як тепер. Вежа на той час ще не така висока, як тепер. Позаду – верх церкви І.Богослова, також прапор на Стировій вежі.

palac2.jpg
2.Вигляд із внутрішнього двору. Двоповерхова споруда з центральним входом. Черепиця зеленого кольору (така й була). Архітектура Ренесансу. Обрамлення вікон також відповідає дійсності. (Деякі з вікна замку в наш час обрамлені речами з палацу.)

palac_caminside.jpg

Моделює Kazus – Погрібний Артем.

То як вам?


12 коментарів

Add Your Comment
 1. так це як в замок дати то вони ахуєють !

  Так клаасно ! наскільки їх екскурсії стануть цікавіші…

  баба екскурсовод розказує розказує і тут бац…малюнок…це було б класно !

 2. саме так. там де зараз просто фундамент, можна було б якусь табличку зробити, яка б містила оці реконструкції, щоб люди живості побачили, а то приходять в замок – а там тільки фундамент і байки про якихось там монархів ))) а були чи не були – хто тепер згадає )))

  треба написати лист в ЛДІКЗ

  http://lutckzam.do.am/

 3. а звідки інфа як він виглядав реально?

 4. з книжок із археології, історії

 5. я вже подумав, що хтось відзняв Луцьк як в гуглі-мапи, де ми з другом дивились де його родичі живуть в Лондоні (вікна будинку можна продивитись без проблем з повними атрибутами вулиці), а тут всього 2 відрендерених малюнка зі студіо :)
  звичайно молодці, постарались, але все рівно “малавато будет” :)

 6. маловато чого?

  суть полягає не в тому, щоб похизуватися вмінням, а в історичності. Тобто в пошукові архівних відомостей усіх галузей наук, які мають стосунок до історії – це і архітектура, і археологія, різні книжки на дану тему. Це для того, щоб показати об\’єкт якомога більш схожим на той, яким він насправді був.

 7. To Barbarun: можливо я чогось не розумію, а що по вашому означає “зі студіо”?

 8. to kotyk – можливо й так, суперечити не буду
  to Kazus – 3d studio max

 9. To Barbarun: Я так розімію, що ви супер профі і для вас 2 малюнки “зі студіо” маловато і потрібно більше. Ну так приєднуйтесь до нас, разом можна зробити набагато більше, а то нажаль я паралельно з цими двома малюнками роблю ще 10 інших.
  І не варто вживати слово “студіо” в тому значенні, в якому воно абсолютно не використовується в тривимірній графіці.

 10. to Kazus ви молодчина, що займаєтесь такими речами і це є досить важливі кроки, але (тепер конкретно і без образ) – я цим займався дуже давно (мінімум років 7 назад), повністю після цього змінив профорієнтацію (і на це навіть зі всім бажанням не вистачить часу), хоча свого часу переглянув досить багато “Луцьких” робіт в 3D “студіо” )), і певні висновки можу робити ).
  Стосовно слова “студіо”, невже ви не зрозуміли що малось на увазі 3d studio max? невже ви ще використовуєте якимись програми для моделювання, які в назві мають слово “студіо”?

 11. Також без образ:
  По-перше, слово “студіо” в назві 3ds max вже досить давно не фігурує. (нажаль зараз точно не можу сказати, відколи, здається версії з 8-9. Це все скоротилося до 3ds ).
  По-друге, крім 3ds max є ще така гарна потужна штука як Alias Studio Tools.
  По-третє, слово студіо викликає в мене більше асоціацій з “студійною візуалізацією”, ніж з 3ds max.

 12. Круто! Але відразу в очі кидається одна помилка:
  на малюнках стіни з каменю, а в реалі ж із цегли.

  P.S. Чи можливо отримати це чудо в ісходнику?

*