2009
12.04

Lutsk twitter day 2009 — це 2-4 години насиченого спілкування між Луцькими учасниками твіттера. Захід відбудеться 12 грудня о 12:00 у клубі «Майдан»(м.Луцьк, вул. Бойка, 2). Ми сподіваємось що наша зустріч збере чимало фахівців та ентузіастів для спілкування, обміну досвідом та новими ідеями. Це можливість для Луцьких учасників твіттера познайомитися і дізнатися більше про Twitter та людей, які його створюють і використовують.

Зустріч пройде у форматі мінікемп і це передбачає активне залучення всіх учасників в організацію та проведення заходу. Брати участь і допомагати Lutsk Twitter Day стати цікавим та корисним може кожен. Ви можете підготувати презентацію і поділитися своїм досвідом вирішення якихось проблем, розповісти про свій твіттер та отримати масу корисних порад від інших учасників, організувати обговорення важливого для вас питання за круглим столом.
Тема мінікемпу загалом присвячена Twitter’у.
0) Вступне слово організаторів, доповідач Віктор Левандовський aka Leviks
Можливі доповіді на кшталт:
1) Що таке твіттер?
2) Чим зумовлена популярність твіттера?
3) Як ним користуватись?
4) Правила ведення Твіттера
5) Персональні та корпоративні твіттери
Обговорення заходу і реєстрація учасників проходить в гугл-групі lutsk-camps та на сайті вКонтакті http://vkontakte.ru/club13526988. Отже, запрошуємо всіх бажаючих до активної участі. Участь у конференції безкоштовна, за попередньою реєстрацією.
Дізнатися більше про баркемп рух можна з
Вікіпедії.

Якщо ви знаєте твіттерян чи людей, яким може бути цікавий Twitter, то обов’язково розкажіть їм про цю подію.


1 коментар

Add Your Comment
  1. а нащо?

*