2009
12.22

Запрошуємо всіх бажаючих та небайдужих до театру на оновлену виставу “Гарольд і Мод” театру-студії ГаРмИдЕр.
GAROLD-I-MOD_fo-web

Книга, що в 60х роках стала біблією хіппі, надихнула і нас на створення вистави про прості істини, які іноді так важко побачити і зрозуміти. Ця вистава – філософія гармонії Людини і Природи і показ дисгармонії людини з собою і зі всім, що її оточує.

Вона – насолоджується життям у свої 79.
Він – розважається самогубствами у свої 19.
Вони – тонуть у власних грішках, перетворюючи своє життя у трагікомічний фарс.

Вона – це Мод.
Він – це Гарольд.
Вони – це п’яниці, злодії, повії, брехуни…

А є ще Інші – ті, що виражають істинну суть речей…”

Чекаємо всіх у суботу 26 грудня за адресою вул.Ковельська, 56 (колишній кінотеатр “Мир”).

Символічна плата за вхід – 10 грн.


12 коментарів

Add Your Comment
 1. а хіба така непрофесійність оцінюється в символічну плату? і хто це придумав? за таку плату можна і завітати до драматичного театру на гру професіоналів!!!посоромилися би вже!!!

 2. Шановний (а) Tamka, навіщо ж так болісно реагувати й так гарячкувати? Від того ви так незграбно висловлюєтеся, що про вас важко скласти враження, як про людину розумну. Та й зрозуміти суть поставлених запитань, щоб задовольнити ваш інтерес, відверто непросто. Якщо ви мали на увазі — «хто придумав брати гроші за вхід на вистави аматорських (непрофесійних) театрів», то, на жаль, історія про це мовчить. Скажу лишень, що наприклад, аналогічний нашому театр у Латвії продає квитки за 17 лат (близько 200 грн). А для нас ті «нещасні» 10 грн дають можливість покрити хоч невелику часточку витрат, що йдуть на створення вистав, а ще — відсіюють глядачів, які «на халяву» ладні що завгодно дивитися.
  Одне слово, ідіть до драмтеатру й не беріть все так близько до серця! Все одно вам не вдастся нас присоромити :)

 3. Подібним Tamkaм скажу, що раз вони такі просунуті цінителі високого мистецтва, то пора звикати, що за все треба платити. І $1,25 за виставу молодіжного, можна сказати, неформатного театру, це навіть непристойно низька ціна.
  В Західній Європі, де звичайне пиво на наші гроші коштує 4-5 грн. (0,3 євро), ціни в театр чи кіно набагато вищі.
  Отже, якщо вас вкраїнська жаба давить за червонець людям, які працюють щодня, щоб принести культуру і кольорових фарб в буденне життя, то ваше місце на гальорці в драмі, або в підвалі з корєшами, де можете творити свою і халявну культуру.

 4. Павло, ми дуже будем раді прийти

 5. Tamka – душить жаба? Плутаеш непрофесійність з унікальністю.

 6. Щодо того, що в Європі вхід дорожчий, то не варто в порівняння ставити – там і з/п вища. Але 10 грн. дійсно не варто шкодувати на перегляд вистави. І хто його знає, в якому театрі ще професіонали. Гармидер дійсно досяг високого рівня.

 7. Перші відгуки про виставу:
  http://westua.net/news.php?id=199

 8. ну якщо Ви себе порівнюєте з театрами Європи та Латвії – то Вам ціни нема!!!

  Meh – справа не в гальорці в драмі…я прекрасно розумію, що без грошей нікуди не підеш…справа в якості за символічну плату. І скажу Вам, що якщо Ви п’єте пиво за такі гроші в Зх.Європі, то одразу відчувається якого Ви рівня…і я не творю культуру, я її оцінюю…
  GT Partners Ukraine – душить жаба? Це Ви про що? чи так просто щоб засвітити пару слів. Це можливо й унікально, але непрофесійно!

  І взагалі я мала на увазі, що коли ти непрофесіонал, то яка може бути плата взагалі??? ЦЕ САМОДІЯЛЬНІСТЬ, яка має бути безкоштовною! І мова тут не йшлася про шкодування тих мізерних 10 грн. Треба уважно читати, а не висловлювати свої недоречні емоції та образи!

 9. театр-студія ГаРмИдЕр – в Латвії інший рівень життя, якщо Ви не знаєте. Я навіть не мала на увазі Вас нічим присоромити. А така відповідь говорить тільки про Вашу не розумну сторону, а не про мою…отож робіть висновки.

 10. Шановна Tamka! У просвітницьких цілях хочемо вам повідомити, що Латвія є частиною Європи. З іншими аматорськими театрами Європи нас порівнювала авторитетна експертна комісія на чолі головою Міжнародної асоціації аматорських театрів і ми отримали справді високу оцінку. До того ж, під час останнього відвідання Латвії наша вистава на Міжнародному фестивалі отримала найбільшу кількість письмових відгуків глядачів (схвальних відгуків).
  І ще одне – стосовно вашої заяви “ЦЕ САМОДІЯЛЬНІСТЬ, яка має бути безкоштовною!”. Можливо, ви мали на увазі “безплатною”? Бо безкоштовною “найсамодіяльнішій самодіяльності” не вдастся бути. Як мінімум, актори платять за доїзд до місця репетицій, використовують електроенергію і т.д. А ми ще й – купуємо необхідну техніку, шиємо костюми, робимо декорації, робимо і купуємо реквізит, друкуємо афіші і програмки… Не безкоштовно, правда?

 11. так то навіть і добре, якщо не професійність є! ібо остання накладає свій відбиток на творчий процес і в певному сенсі унеможливлює цю творчість)))
  професійність – се не цінність…

 12. Поставлю крапку — щоб творити мистецкоякісні речі зовсім необов`язково бути дипломованим професіоналом від мистецтва, а можливо, і обов’язково не бути :)

*