2010
02.02

putannyaКолись, в далекому 2005-му році, засновуючи ЛН, я написав вступну статтю про те, яким бачу цей проект. ЇЇ і зараз можна почитати тут – http://lutsk.myneformat.com/navischo-tse-vse. Дещо я прибрав, але суть не змінилась.

Була зроблена досить масштабна, як на мене, робота по впровадженню ідеалів в життя. Технічно сайт зараз на порядок кращий за найпершу версію (ця, ще зовсім нова і трохи сира, нагадаю, третя). По змісту, правда, все не так добре,  відсутність вільного часу не дає можливості цілком віддатися проекту. Але те, що було зроблено за попередні роки, лишається на сайті і вже є своєрідним відображенням історії. Дуже б не хотілося зупинити розвиток такого цікавого проекту, якому в цьому році стукне 5 років.

Але часом приходить занепадницький настрій з думками “нікому то не треба, я був ще вчора такий дурний…” З цим якось потрібно боротися і часом для цього треба підтримку команди однодумців.

Тому хотілося б звернутися до всіх, кому цікава ідея неформатного сайту міста, незалежно від того, чи планує він (вона) брати участь в впровадженні цієї ідеї. Яким ви бачите такий сайт? Що там має бути обов’язково і чого не має бути взагалі? Що треба зробити першочергово? Чи готові ви чимось допомогти проекту?

Звичайно, я не надіюсь, що люди масово почнуть дописувати і приєднувати до творення цього сайту. Можливо, це буде просто звернення до самого себе, але і це вже позитив. Тим більше, ніяких гарантій щодо впровадження ідей в життя ніхто не дає. Одне знаю точно – ЛН буде жити і розвиватися, повільно чи швидко – це вже побачимо.

Поки що хочу подякувати двом людям, яким “неформат” небайдужий:

- техадміну, який вкладає в проект час, натхення і гроші, незважаючи на його некомерційність;

- kotyk’у – в якого все не закінчується потік ідей, які він послідовно впроваджує в життя, незважаючи часом на цілковите мовчання  публіки;

А ще Forever Autumn і Юрку Червоному, які час від часу, але з’являються на сайті і додають свою частку до спільної хорошої ідеї.

З свого боку урочисто обіцяю максимально сприяти впровадженню всіх цікавих ідей і частіше самому долучатися до творення ЛН і наближення його до того, яким він має бути в ідеалі :)

Romuald


13 коментарів

Add Your Comment
 1. эээээээээ……….я думаю сайт хорош таким каким он есть)))Возможно я не внимательно смотрел, но к сожалению не обнаружил карты ЛН,хотя и в былые времена она показывала себя не с лучшей стороны(((
  То что никто сейчас не пишет,это всего лишь свидетельство кризиса в стране)))надеюсь скоро пройдет))) Ну и + самая дипресивная пора года)))
  Так что держись Луцк Неформатный.все еще будет))))

 2. карти поки нема, я теж до речі про неї подумав, коли писав… як на мене, це обов’язкова частина сайту, думаю, вона буде, просто в іншому вигляді

  я не дуже переймаюся, що ніхто не пише, тут основне писати двом-трьом людям, інші піднягнуться, але хотілося б визначити теми, про які доцільно писати і т.д.
  можливо, і ти колись приєднаєшся як автор, а не тільки читач і коментатор?

 3. Вы ко мне не справедливы))))Каждый второй мой коментарий,это статья))))))))))))))))
  Конечно присоеденюсь,только как ты сказал,надо бы определится со своей тематикой))

 4. не знаю. мені навпаки здається, що коли ніхто нічого не пише – значить і нічого не відбувається. треба просто шось робити.

 5. звичайно, має бути постійне оновлення, але поки крім карти, ніяких конкретних пропозицій, значить, будемо працювати над картою поки і все інше в звичайному режимі

 6. а мені,якщо чесно, “червоненький” сайт більше подобався)))
  не такий похмурий.
  карти дійсно не вистачає.
  я нею постійно користувалась.
  а так мені все подобається!)

 7. буде карта, буде! і, надіюсь, ще краща
  похмурість теж трішки зменшиться, поки не буду розказувати за рахунок чого

 8. а якщо є бажання,то чим можна допомогти проекту?

  ну крім писання публіцистики!))

 9. приєднуюсь до leeonа)

 10. мо сніг поприбирати? :)

 11. наприклад, повідомляти про анонси цікавих подій самостійно, або казати мені

  щоб сказати щось більше – потрібно знати, хто ви і що вмієте :) роботу будемо шукати, основне – щоб було бажання…

 12. є бажання!
  треба поговорити десь якось)

 13. в реалі хочеш поговорити? ну, може на Гармидер в суботу вирвуся, побачимо…
  а так пиши на admin@lutsk.dzyga.biz

*