2010
03.01

Тетр-студія факультету міжнародних відносин ВНУ ім. Лесі Українки «Modern Globe» 2 березня о 17:00 покаже виставу «За двома зайцями» у Центрі культури і дозвілля ВНУ. Вхід — 2 грн.

Сподіваюсь, що багатьом буде цікаво не тільки переглянути виставу (а не п’єсу, як зазначено у афіші :) ), яка поставлена за дійсно легендарною п’єсою Старицького, а й замислитися над тим, що аматорський театральний рух у Луцьку таки набирає обертів!

адмін: для тих хто в танку мапа


18 коментарів

Add Your Comment
 1. настануть часи коли молодь замість роспітія піваса та не тільки
  буде до пізна на лавочках ставити вистави :)

 2. гг))

 3. Так фокус у тому що можна одночасно і «распівать півас на лавачках» і рагульом при цьому не бути.

 4. да можна.
  але це дуже велика рідкість.
  в основному все наоборот :)

 5. від відстали від життя, за розпиття пива на лавочках вже загрібають в відділок міліції

  щодо нового театру -це канєшно позитив, тільки незрозуміло, де ж знаходиться той Центр культури і дозвілля, ну і ясно час проведення не дає змоги, главному театральному критику на ЛН, тобто мені :) відвідати дане шоу і написати розгромний відгук (мабуть бояться критики : )

 6. Центр культури і дозвілля у навчальному корпусі № 1 ВНУ (із погруддям біля входу), за адресою: вул. Винниченка, 30. Підніматися на другий поверх у актову залу.

 7. о! карта появилась :) адмін ПРАЦЮЄ :)

  pARTer, а ти там будеш? може і враження напишеш ? ;)

 8. адмін то працює.. редактор шось забив на написання текстів :)

 9. в мене був шок після перегляду цієї… якщо можна назвати вистави…просто немає слів…

 10. погано?

 11. це просто ніяк…пан Старицький певно перегортався в своїй труні…

 12. нічо, хай стараються… просто матеріал трохи як би то сказати… нафталіновий… ставити “За двома зайцями”, коли стільки вже перемусолено на цю тему, ну якби вони там ще всі голі були чи з матюками вистава, то може б пішло на ура :) )

 13. Насправді їм все можна було б пробачати — невміння через брак досвіду, відсутність майстерності через брак практики, нерозуміння елементарних законів через відсутність обізнаного у цих справах керівника.

  От тільки не треба було як мінімум:
  1) претензійно-інтелектуально називатися “Modern Globe”, та ще заявляти про те що вони послідовники Шекспірівського “Глобуса”, що мають на меті відроджувати його театральні традиції;
  2) говорити зі сцени що зараз будуть грати класні актори, бо глядач сам повинен побачити і вирішити які вони;
  3) писати у програмці “Спробуймо разом перенестися у Київ ХІХ століття, відчути дух епохи…”, а самим при цьому (Увага!) прикрасити сцену біло-червоними надувними кульками і повісити фотопринт Андріївської церкви.

  Окремий привіт ведучим, а за сумісництвом режисерам (одна із якіх, як зазначено у програмці, чогось “заслужена”), які під час вистави простояли за трибуною на сцені і розказували глядачам коли антракт.

  Але і позитив є, це те що студенти з викладачами грають на одній сцені! Цому факту з педагогічної точки зору взагалі можна порадіти, взяти за приклад і навіть розказувати про це у ЗМІ. Тільки це не аматорство, а “студєнска самодєятєльность”.

 14. я так розумію, був “провал” в найкласичнішому значенні цього слова? ;)

  з досвіду – зате ті, хто виживують і ризикнуть продовжити свою діяльність після “падіння” мають шанс стати дуже сильними і хорошими в даному випадку, акторами
  головне зробити правильні висновки

 15. Та от якраз і навпаки було — шквал овацій і море сміху. А в найближчий час на нас чекає (цитую VIP) “поставка вистави «Пігмаліон» Бернарда Шоу, можливо, навіть, в англомовному варіанті”.

 16. 2 pARTer якщо можна доєднатися до Ваших слів..
  - дуже тихо говорили, на останніх рядах майже не було нічого чути;
  - треба людям просто пояснити що таке антракт і для чого він у виставі;
  - досить негарно віднеслись до гостей…спочатку проходили студенти з квитками (хоча в афіші про те нічого не сказано), а гості чекали біля дверей – це вже неповага…
  - і хочеться просто зробити висновок, що молодь класику звагалі не розуміє…
  Я віднеслась з розумінням тільки до того, що зал був заповнений в основному студентами ВНУ.

 17. хм.. тепер цікаво було б почути думку тих студентів, які аплодували…

 18. то були привезені студенти на автобусах з донецьку :)

*