2010
03.10

коротенька історія цього квитка

квиток на концерт скрябіна луцьк 8 березня 2010рікконцерт як завжди починається з тисняви в холі (якщо можна так це назвати) кінотеатру “промінь”. але, минувши “кордони” ввічливих, навіть привітних людей ми потрапили у залу. кинулось в очі те, що контингент присутній в залі був доволі різнобічний: дехто прийшов цілими родинами, були молодики, які народились значно пізніше за початок скрябіновської кар’єри, були також присутні ті хто слухає його давно ну і дві бабці, які стояли на дверях, та перевіряли квитки.

зразу скажу, що я не був присутній ні на одному концерті Скрябіна.

початок був з привітання симфонічному оркестру якій приїхав зі Львова. також пролунало привітання з 8м Березням всіх присутніх дам в залі. ну і замість перших вступних акордів, Кузьма розповів як в дитинстві він викидав з балкону платівки з записами класичної музики, а тепер він “волохата мавпа” ось тут стоїть з оркестром і буде навіть намагатись щось співати з ними в парі. також Кузьма зазначив що для бек вокалістки  не вистачило місця і її поставили перед оркестром. жартами перед початком трішки розігріваючи зал він підійшов до основного, для чого зібрались… до концерту.

а далі, а далі понеслось. від захвату перехопило дух. пісні йшли з перервами на прочитування записок з залу.

звучали і нові пісні і старі, я наприклад не очікував почути пісню Сам Собі Країна але вона прозвучала. народ трішки розворушився. спілкування з залом було настільки щире, що здавалось на сцені твій старий друзяка, який зібрав купу народу просто поволати пісні, попрікалуватись, по розповідати анекдоти, які доречі були трішки пошлуваті. але зважаючи на контенгент Кузьма тримався пристойно, хто знав той зрозумів :)

нарешті як сказав соліст “бабло для музик сі скінчило” оркестр відкланявся. лишився сам гурт і тут почалась дійсно руханка, на сцену були запрошені під одну з пісень закохані пари з залу які танцювали під час виступу, мобільними телефонами глядачі зробили “зоряне небо”. Кузьмі хтось подарував так звану “лінійку” – бо не найшли більше назви до куска деревяхи яку підписали та принесли на сцену. навіть Кузьма дзвонив зі сцени по телефону з записки до якоїсь дівчини, думаю вона так і не зрозуміла хто то був.

як вже було сказано концерт був просто як дружня вечірка. соліст викладався на всі 100%, захекувався від драйвових композицій, прикалувався з солістки, яка показала свій клас “затянувши” сольно якійсь шмат пісні Алегрової, Кузьмі прийшлось навіть водою пирскати для вгамування її норову. просто було все дуже весело. свято вдалось!

не знаю як хто відноситься до творчості даного гурту, я їх слухаю з 92 року, слухав, слухаю, і буду слухати.

не можна не згадати спонсорів концерту Волинські Новини та ГрандПерсону. з їх допомогою на концерті були присутні ті, хто зазвичай проводить весь свій час вдома, люди з обмеженими можливостями. звичайно про таких людей не тре забувати і в повсякденному житті, а не тільки разок допомогти. ну, те що вже ними було зроблено і за це треба просто подякувати.

після сказаного
якщо в когось є фотоматеріали з концерту, будь ласка вишліть на адресу, яка зазначена внизу сайту

Сам Собі Країна


4 коментарі

Add Your Comment
 1. цікаво, а які ж такі ліричні пісні звучали? ;)
  була романтічєска “А я не бультер’єр і не собака”? ;)

  якщо чесно, я люблю ранній Скрябін, особливо “Казки” і “Мову риб”, а в свіжих альбомах чую все менше цікавих пісень…
  той “Скрябін” закінчився для мене з відходом Сергія “Шури” Гери і Ростіка Домішевського, а зараз це просто інша група… хоча впевнений, що концерт відбувся саме так, як описано, Кузьма має шалену енергетику, яку не вдається зіпсувати навіть його потягом до грошей
  п.с.
  почитайте “Я, Побєда і Берлін” – відкриєте ще одну грань таланту “волохатої мавпи”, я ледь стримував регіт, коли читав :) )

 2. “Спи Собi Сама” звучала, лірика ж :) . також “ВодаВогонь”. та інші.

 3. класно ж вам було!

 4. ага. найкращій подарунок для дружини :)

*