2010
03.23

ну ось хто може мені сказати чим сьогоднішня дата є для кожного пересічного громадянина? ну може в когос день народження, можливо було весілля, мо хто в армію пішов, а мо хто і живим-здоровим з неї вернувся… ну погодьтесь, дата зовсім якась “локальна”.

але це все на перший погляд :)

23 березня Всеукраїнський день працівників культури та АМАТОРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА!

ну і всі так прочитали і так про себе — “ну і шо?…”

нє ну зрозуміло неформатна частина луцька хоче привітати Гармидер, Квартиру ФМ, всілякі фести, та нормальні заклади які не дають вмерти музичній Культурі (з великої К)! ура громадо! ура!

але якшо включити мізки то можна сказати шо “пацанчег з сусіднього під’їзду, які кльово лабає літніми вечорами на гітарі” — він теж АМАТОР народного мистецтва.

також ті хто вистригає на газонах гарні фігуркі… він теж аматор… виж любуєтесь його витворами, так?

мо хтось гарно в більярд грає — теж мистецтво. математика, геометрія, фізика — це все що тре знати для того, щоб показати дійсно гарну гру.

або паркурщік, чи штріх на веліку… я іноді не можу відірвати від них очей — ну прікольно ж вміють всякі штукі показувати, і далось їм це ніфіга не з першого разу… однозначно — мистецтво!

а люди які  у нас дорогі кладуть, ті що з автодору — ну хто, як не вони, так мистецько рівно на один рік чи новий асфальт чи старий зможуть покласти? да ніхто, митці однозначно.

або чиновникі, лікарі, даїшнікі, викладачі у вузах, всі ті від кого інколи пересічному громадянину дещо тре — коли діло доходить до “подякі” ну прям використовуючи веееесь свій акторський талант на це натякають… ну точно митці народнікі!

так що, громадо, я всіх вас вітаю з всеукраїнським днем аматорів народного мистецтва!

ну і ще один вид мистецтва якій згадується сьогодні – Всесвітній метеорологічний день… хоть це і смішно, але правда :)


7 коментарів

Add Your Comment
 1. хто ще які знає види мистецтв?

 2. і мене тоді вітай, я журналіст-аматор :) ))

 3. точно! вітаю всіх, в т.ч. автора поста – мистецьке володіння сучасною недолітературною мовою. або скорше неолітературною, беручи до уваги Іздрика))) піс бразерз енд сістерз!

 4. вітаю!
  ті хто на заборах пишуть всяку гидоту та малюють всякі прикольні штукі — теж митці!

 5. З святом мене!!! ))) вітаю працівників Культури і звичайно всіх людей які полюбляють мистецтво!!!

 6. цікаво. вітаю всіх митців!
  п.с. мені згадався Лесів поїзд з митцями, які макарони й кохфе ная…..ли :)

 7. АГА :) ))))))

*