2010
04.13

Усіх небайдужих патріотів запрошуємо стати учасниками чергового теренового змагу “ЗВИТЯГА-2010″! Протягом чотирьох днів, 1-4 травня, у Старовижівському районі на Волині молодіжна організація „Національний Альянс” проводитиме Всеукраїнську спортивно-патріотичну гру «Звитяга-2010», куди запрошує усю зацікавлену молодь. Теренова гра „Звитяга” проводитиметься уже вп’яте. У теренових іграх уже взяло участь майже 1000 молодих людей. Мета змагання – популяризація здорового способу життя, фізичний та ідеологічний вишкіл, виховання поваги до справжніх героїв – вояків ОУН-УПА, спонукання молоді до активної участі в громадському житті країни шляхом залучення її до молодіжного руху.

Зміст змагання полягає у визначенні кращої команди (сотні) з двох в ході проведення теренової гри. Кожна команда має власний табір, де у спеціальному наметі знаходиться її прапор. Якщо сотні вдається заволодіти та втримати до кінця гри прапор супротивника, то це визнається як “чиста” перемога тієї команди. Кожний учасник змагання має нарукавну пов’язку відповідного кольору сотні, що символізує життя.

Під час гри сотні можуть “знищувати” гравців суперника шляхом зриву цієї пов’язки. Це означає “загибель” вояка. Зірвані пов’язки передаються у Раду вищих спостерігачів, і за їх кількістю визначається результат гри. При встановленні результатів змагань використовується спеціальна шкала оцінювання: чим вищий ранг “убитого”, тим більше балів отримує команда. Перемагає сотня, яка набрала більше балів або здобула абсолютну перемогу.

Цьогоріч гра триватиме чотири доби, без сну та відпочинку. Місце проведення гри – лісовий масив між селами Лісняки, Рудка та Рудня Старовижівського району Волинської області.

Усі бажаючі повинні зголоситись та заповнити анкети учасників до 25 квітня. За додатковою інформацією можна звертатись за телефонами: +38 (0332) 78-49-77, +38-097-10-50-572 (Павло Данильчук). e-mail: ukr_national@yahoo.com; pavlo.danylchuk@gmail.com ICQ 196-254-017

Сайт теренової гри: http://zvytjaga.org.ua


Прокоментуй!

Add Your Comment
*