2010
04.28

У четвер 6 травня о 19:00 на сцені Волинського облмуздрамтеатру ім Т. Г. Шевченка для луцького глядача демонструватиметься комедія в двох частинах за бесмертним твором Г. Квітки-Основ’яненко.Afisha_svatannjaРежисер-постановник — н.а. України, лауреат Національної премії України ім.Т.Шевченка
Федір Стригун
, який відомий нашому глядачу передусім як режисер-постановник вистав “Неаполь – місто попелюшок” та “УБН”. У його доробку – понад сотня сценічних образів
і 16 кіноробіт. Як режисер він створив 30 вистав. Однак на цьому театральний корифей не зупиняється, і нова постановка української класики цьому доказ.

Fragment_3Fragment_1

Fragment_2

Фрагменти з львівської вистави

«Казали люди, коли сватаєшся до дівки, то треба дивитися і на дівку, і на придане. Але ж воно по різному буває… Може бути гарна дівка, а скринь нема. А як є скрині, то дівка якась не до ладу. А ще казали, що потрібно добре дивитись, бо любов, то – любов, а гарбузи на городі ще не перевелися. Вродливі дівчата та мужні хлопці, запальні танці та співи, вир емоцій та почуттів.
«Сватання на Гончарівці» – це наш дух, наша традиція, наша історія!» — стверджують заньківчани.

Використані матеріали сайту театру ім. М. Заньковецької


2 коментарі

Add Your Comment
  1. на комедію мене мабуть хіба силою тепер затягнеш… ще не сміявся толком на жодній з театральних комедій…

  2. А мені сподобалася вистава. Кращі традиції української класики. І музика жива, і пісні, і енергетика і жартів не бракувало.

*