2010
05.28

Вже в ефірі! Клікаємо тут :)

Увага всім! 29.05.10 відбудеться презентація і офіційне відкриття першого некомерційного неформатного онлайн-радіо “Мій неформат” - спільного проекту  “Квартири FM” і сайту “Луцьк неформатний”. Презентація відбудеться в рамках квартирника “Двері навпроти!” в кафе “Ретро”.

Радіо для тих, кому набридла реклама і одноманітна попса в ефірі, для тих, хто готовий слухати різну музику без розподілу на “формати”.

Радіо “Мій неформат” буде транслювати записи волинських виконавців усіх жанрів, в тому числі раритетні архівні записи, а також  інших українських  виконавців, які висловлять бажання бути почутим і дадуть свою згоду на онлайн-трансляцію. В перспективі планується трансляція авторських радіопередач і онлайн-включення .

В радіоефірі будуть звучати усі матеріали з квартирників та інших концертів, а також радіопередачі проекту “Квартира FM“.

До уваги музикантів, ді-джеїв, журналістів і просто творчих людей:

Ми запрошуємо до співпраці усіх, хто готовий створювати авторські передачі самостійно чи допомагати в їх творенні.  Будь-який з виконавців, незалежно від жанру, має можливість бути почутим, якщо він надасть для радіо “Мій Неформат” свої записи.

Давайте зробимо це радіо спільним проектом усіх небайдужих до цікавої музики людей!

Приємного вам прослуховування :)

——–

P.S. Це була типу офіційна частина  :)

А реально це той проект, над яким ми працюємо останній місяць. Обдумували, збирали музику, приходили до рішення, що такі речі краще робити спільно з тим, хто вже багато свого часу витратив на пошук різної музики, і не варто переслідувати егоїстичні інтереси, а краще об’єднати зусилля небайдужих людей (а їх не так і багато насправді). Так вийшли на “Квартиру FM” і, думаю, не пошкодуємо :)

Надіємося, це буде перший крок до всеукраїнського “Неформату”, адже онлайн-радіо не має якихось географічних обмежень. Будемо об’єднувати цікавих людей з допомогою музики :)

Хоча поки що все на початковій стадії, але видно “місце для кроку вперед”, отже, будемо розвиватися. Хочеться, щоб радіо “Мій неформат” не сприймалося як локальний ресурс, цікавий невеликій групі людей і ми для цього зробимо все по максимуму. Для цього я запрошую усіх, хто готовий творити реальну всеукраїнську некомерційну радіостанцію. Ніякої реклами, словесного поносу, занудних новин і іншого мотлоху тут не буде. А що буде, залежатиме в т.ч. і від вас, тих хто це читає і тих, хто це буде слухати.

Волинські виконавці – це лише початок. Далі буде значно більше, причому хто буде уважним помітить це вже в найближчу неділю ;)

Так що удачі нам :)


9 коментарів

Add Your Comment
 1. Вітаю!!!!

 2. скажіть будь-ласка а як і куди можна подати пропозицію по співпраці?
  дякую

  з.і. успіхів вам :) )

 3. найкраще пропозиції писати на пошту редколегії kabmin@myneformat.com

 4. дуже класно! вітаю!

 5. з точки зору слухача, хочеться, аби була можливість під час пісні проглядати автора і назву композиції.

 6. якщо слухати через Вінамп то все відображається, плеєр на сайті тимчасовий, згодом буде інший, де все це буде реалізовано, крім того, згодом можна буде навіть перейти на сторінку кожного виконавця, який ефірі, прочитати про нього коротко
  працюємо :)

 7. Вітаю з вдалим початком! Думаю, що варто додати інструкцію куди вставляти URL в програвач. Впевнений, що небагато з потенційних слухачів це вміють робити :)

 8. ок. зробимо сторіночку допомогі. дякуємо за пораду.

 9. Чуваки!! В нас все вийде:))))))

  А ще до нас приєднається місто Слов*янськ :)

*