2010
06.29

1 липня о 19:00  у стінах Волинського драмтеатру гастролі Львівського обласного музично-драматичного театру ім. Ю. Дрогобича з мелодрамою на 2 дії Едуардо де Філіппо
«Шлюб по-італійськи».

Ціна квитка — 10-30 грн.

Едуардо де Філіппо — італійський драматург-комедіограф, режисер і актор театру та кіно.

Зазвичай, у його комедіях змальовані біди неблагополучної сім’ї: свариться подружжя, син збивається на манівці, дочка нещаслива в коханні, виникають матеріальні труднощі. Але наприкінці, як і заведено в комедії, все влаштовується щонайкраще. Герої Де Філіппо демократичні: вони можуть бути багатими чи бідними, але завжди прості, звичні, впізнавані, вони — як усі, хоча кожен із них є індивідуальним характером.

Комедія яка буде демонструватися луцькому глядачу, визнана театрознавцями найкращою у доробку автора. Спершу вона називалася «Філумена Мартурано», була поставлена в театрі у 1947 р., а в 1951 р. екранізована особисто автором. У 50-х pp. вона пройшла тріумфальним маршем всіма сценами Європи, а в 1964 р. — кінотеатрами всього світу у новій екранізації, зробленій Вітторіо де Сіка (дещо змінений сценарій виправдовував і нову назву фільму — «Шлюб по-італійськи»). «Філумена Мартурано» за своєю драматичною конструкцією — комедія з ретроспективною дією, в якій усі події відбулися, так що героям зостається лише підсумувати прожите, яке, на щастя, виявляється добрим.

за матеріалами:
http://priluki.info/gal/1060
http://www.ukrlit.vn.ua/zaruba/biography/defilippo.html


1 коментар

Add Your Comment
  1. Вистава дуже життєва, хвилююча… Мені дуже сподобалась, хоча й чула немало поганих відгуків

*