2010
07.12

Afisha_kordon2 Завітай на «Кордон 835»!
21 серпня на українсько-польському кордоні поблизу Нововолинська та села Кречів, що в Іваничівському районі відбудеться грандіозне євроінтеграційне дійство — Європейські Дні Добросусідства «Кордон 835»

Театральний фестиваль «Без кордонів», нічний кінозал, євроквест, спортивні ігри, концерт відомих українських гуртів.
Все це тут!
Завітай на «Кордон 835»!

Якщо хочеш стати волонтером «Кордону 835»

Розпочато набір волонтерів, які хотіли би допомогти в підготовці та проведені Європейських Днів Добросусідства «КОРДОН 835», що відбудуться на українсько-польському кордоні неподалік населених пунктів Кречів і Нововолинськ (Волинська обл., Україна) та Крилів (Люблінське воєводство, Польща).

Запрошуємо молодь Волинської та Львівської областей стати волонтерами цьогорічних Європейських Днів Добросусідства, яка цікавиться історією, релігійно-культурною спадщиною українсько-польського прикордоння та прагне долучитися до будівництва мостів, а не залізних мурів між народами.

Обов’язки волонтерів визначатимуться їх можливостями та інтересами. Ми передбачаємо різні групи волонтерів: інформація, облаштування наметового містечка, транспорт, охорона, а також групи, які допомагатимуть в проведенні окремих заходів.

Для того, щоб стати волонтером цьогорічних Днів Добросусідства «КОРДОН 835» потрібно заповнити анкету-зголошення і надіслати її на електронну пошту  volontery835@ukr.net.
Заявки приймаються до 27 липня!!!

Контактна особа: Дмитро Безвербний, тел.: 097-383-45-82, 063-279- 83-06
ел.пошта:
volontery835@ukr.net

за матеріалами прес-служби ЄДД «Кордон 835»Прокоментуй!

Add Your Comment
*