2010
08.21

Ми як любителі історії Луцька не могли втриматися, щоб не замутити чогось класненького на се свято. Отож з цієї нетерплячки народилося кілька статей з історії Луцька на всіма улюбленій Вікіпедії :) Власне, Вікі-проект не передбачає якоїсь одномоментної акції. Просто сталося так, що ідеєнатхнення співпало з цими місяцями, які ми прожили останнім часом. Отож не залишалося нічого, як приурочити діяльність до 925-річчя згадки. Зрозуміло, що цей проект триватиме далі і на меті має якнайкраще висвітлення Луцька на всесвітній енциклопедії.  До речі, будь-хто може приєднатися до нас! :) Отож на сьогодні здобутки вимірюються такими статтями:

Замок Любарта (+Окольний замок)

Кафедральний костел Петра і Павла

З’їзд європейський монархів

Домініканський монастир

Костел і монастир бернардинів (Свято-Троїцький кафедральний собор)

Церква Івана Богослова

Караїмська кенаса

Ну ось. Поки все. Далі буде… Не забувайте, що ви лучани.

ЗІ СВЯТОМ!!! :) :) :)


4 коментарі

Add Your Comment
  1. ну от, romuald, то і є той сайт, куди я заглибився, а на неформат не старчило енергії.) але думаю, в вересні треба буде ситуацію трохи поправити…

  2. Круто!!!! Я була вражена і безмежно щаслива це побачити. Луцьк – саме круте місто на планеті і воно має бути світовій історії. А як щодо перекладу і статей в англомовній версії вікепедії?

  3. супер! я давно хотів запропонувати, щоб хтось зайнявся Луцьком в Вікіпедії, та і взагалі там роботи і над Україною непочатий край, дуже слабенькі часто статті
    так що – так тримати!

  4. дякую) ідея класна! якби хтось захотів писати статті в англомовну вікі, я б тільки допоміг, а в самого мене це займе купу часу, тому я не буду.

*