2010
09.09

місто…  місто! так. рухи, голоси, клаптики, шматки, брили, лінії, кольори, плями, динаміка! цілі пласти навколо – “а слона-то мы и не заметили :) ”, або елементи, гачечки,спалахи, чи прості мирні пазлики. словом, місто…  фантастичні люди. скрізь – на балконах, на стовбах, на кранах, дахах, і будь-де. в тому фішка, власне. не знаю, скільки людей вже це бачили, але коли сам таке помічаєш, то починаєш розуміти весь кайф таких речей. Отже цього разу – люди на висоті.

над вулицею

Сподіваюся, зрозуміли, про що йде мова. Не знаю, скільки людей вже бачили це , чи були вони достатньо уважними, цій фотці вже 90-100 років. Цікаво, А ЩО Ж ВІН ТАМ РОБИВ??? І як так сталося, що він сюди потрапив?! :) . А ось іще:

монтажник

!!! А ось трохи інший сорт. Це люди на балконах.

Ще. Це все та сама вулиця

Напевно вони і не здогадувалися, що їх фотографують. Цікаво було б дізнатися, яке його/її ім’я, який чай вона п’є, куди ходить на роботу, що робитиме, коли зайде з балкону назад у кімнату, як та кімната тоді виглядала…

А тут якісь чуваки видарлися на вежу. Доволі небезпечно, бо на той час стіни були в аварійному стані. Хто вони і що роблять? Може дослідники, чи наркомани які, прості зіваки чи романтики?..

в замку

Поки що це все, що вдалося знайти зі старого.

А от те саме з нашого часу. Тут вже не так цікаво знати, чим і як вони живуть, бо то приблизно те ж, що у нас самих, але я елементи міста вони цілком заслуговують буди в цьому ряді :) .

Також кран:


Думаю, через багато років такі фотки також будуть цікавими, бо як-не-як це такі ж невід”ємні атрибути міського настрою і шарму. Чимось воно надто своєрідне…


1 коментар

Add Your Comment
  1. на першій фотці певно ведуть ремонт ринви.

*