2010
09.20

Afisha_2010_neformat

25 вересня (субота), о 19:00

в Луцькому районному будинку культури (колишній кінотеатр «Мир», вул. Ковельська, 56) — народний театр-студія «ГаРмИдЕр» Луцького районного будинку культури відкриє театральний сезон містерією «У темряві» (за мотивами твору О.Олеся «По дорозі в казку»).


Режисери: Павло і Руслана Порицькі
Композитор: Сергій Федоров
Тривалість: 1 год.
Ціна квитка: 10 грн (продаж квитків – перед виставою)


НАТОВП,  який потонув у Темряві; який з гурту відданих прочан за мить може перетворитися в «стадо» жорстоких, потворних дикунів… і навпаки.
ПРОВІДНИК, який одержимий прагненням показати людям сонце.
СВІТЛО, до якого прагне кожен із нас.
ШЛЯХ до світла, який майже нікому не дано подолати.

Навколо цих чотирьох філософських понять крутяться історії Матері, Баби, Сліпої, Кривого, Юродивої та інших в’язнів Темряви, зливаючись в одну велику історію «Підйому  і Падіння».

Минулого року вистава пройшла випробування темним, холодним і мокрим підземеллям Луцького замку (те, що на місці церкви Іоанна Богослова). Там ми тричі підряд показали містерію під час арт-шоу «Ніч у Луцькому замку».
Цього ж року вистава пройшла конкурсний відбір на фестиваль «PRO-CONTRA 2010» (Польща, Щецінь). Отож, 2 жовтня матимемо честь представити там свою роботу й  звісно ж українську драматургію! У фестивалі також візьмуть участь колективи  із Польщі, Росії, Німеччини, Швеції, Норвегії, Бельгії та Чехії.

Цьогорічний показ – із оновленим акторськими складом і новими знахідками.
Ласкаво просимо!

Стежте за «ГаРмИдЕром» у «Твіттері»!


1 коментар

Add Your Comment
  1. Фоторепортаж із вистави тут: http://mykhailovphotography.blogspot.com

*