2010
10.18

А ось щасливий переможець з призом!

В квітні 2010 року на сайті Луцька неформатного було оголошено про конкурс на найкраще неформатне фото міста з нагоди 5-ї річниці сайту. Конкурс викликав шалений ажіотаж серед прогресивного людства і редколегія сайту була просто шокована тією масою фотографій, які необхідно було переглянути і обрати найкращі. Тому оприлюднення результатів вирішили зробити в жовтні, коли власне і вперше з’явився в інтернет-просторі наш сайт.

Ми навмисно приспали пильність конкурсантів, щоб вони і взагалі забули про те, що надсилали щось і кудись. Але ми то все пам’ятаємо ;)

Обіцяним призом конкурсу ми визначили “Унікальну репродукцію портрета нашого видатного поета і художника Тараса Григоровича Шевченка в оригінальному оформленні з 25 ступенями захисту!”. Але як, як можна було вручити приз лише одному конкурсанту при такій кількості заявок?? Адже, тільки вдумайтесь в ці цифри!

Протягом місяця, коли тривав конкурс, на нашу адресу надійшло 5 (П’ЯТЬ!) фотографій від ТРЬОХ учасників! Адже один з учасників надіслав одразу ТРИ фотографії! Це перевищило всі наші найсміливіші очікування і ми виріши прийняти справедливе рішення:

Замість однієї репродукції портрету Шевченка ми вирішили дати ДВІ репродукції портретів Грушевського як заохочувальні призи призерам конкурсу і окремо, репродукцію портрету Лесі України (що більш символічно, так як Леся жила в Луцьку і на звороті картини репродукція гравюра Луцького замку) переможцю!

Крім того, редколегія за заслуги перед сайтом і просто неймовірний вклад в його розвиток вирішила присудити окремий приз найактивнішому дописувачу ЛН – kotyk’у, з чим його і вітаємо!

Наш спецкор виловив кожного з переможців, призначив зустрічі і особисто вручив кожному призи, без попередження, чим всіх приємно здивував :)

А тепер результати:

2-3 місця між собою поділили: Алфьоров Олександр і Роман Домбровський

Переможець конкурс – Галочка Ігор Володимирович за наступні фото:


Приємно відзначити, що переможцем виявився один з засновників Луцька неформатного, відомий лучанин-емігрант, легендарний капітан команди КВН “Се Ля Ві”  і просто чудова людина! Надіємося, що ця перемога поверне його до активної участі в творенні проекту, про який він майже забув. І ця людина стане прикладом для усіх луцьких київських емігрантів, які пам’ятають про рідне міста і час від часу сюди навідуються :)


3 коментарі

Add Your Comment
  1. о, круто!
    класно, що найвищу нагороду присудили з портретом Лесі. Нє, не того шо купюра крупніша, а бо Леся – НАША!)
    я взагалі забув про цей конкурс, треба було нагадувати періодично))

    так. тепер чекаємо концерт на майдані!

  2. а де цей 367 кілометр?

  3. в центрі Києва :)

*