2010
10.20

22 жовтня 2010 року відбудеться грандіозна подія – 5 років сайту “Луцьк неформатний”! Ми вже анонсували, що в цей день планується неперевершений концерт на центральному майдані міста – Театральному. Але згодом  подумали, а чому ж обмежуватися тільки одним місцем проведення, адже можна представити різні жанри!

Питання вибору виконавців і програми дійства вирішили наступним чином – опитали авторів і найактивніших дописувачів, кого б вони хотіли побачити і почути на святі і отримали перелік. Приємно, що жоден з виконавців не відмовився від участі у святі, хоча чесно зізнаємося –  дехто з них не знав нічого про сайт “Луцьк неформатний”, поки не почув від нас.

Отже:

- на Театральному майдані, на прохання romuald’а будуть виступати – “Воплі Відоплясова“, “Плач Єремії“, “Мертвий півень“, “Піккардійська терція” і “Кому Вниз“, початок о 19:00 в п’ятницю 22.10.10

- в цей же день, в готелі Zaleski (який буде знятий на тиждень на прохання людини під ніком myneformat) ексклюзивний закритий виступ гурту “Скрябін“. Андрій Кузьменко був приємно вражений, що отримав особисте запрошення від одного з людей, які стояли біля самих витоків ЛН, та ще й тезки!

- в п’ятницю о 21.00 в Драмтеатрі на прохання kotyk’а неймовірний джаз-концерт за участі  Дейва Брубека і Хербі Хенкока. Вмовляти хлопців довго не довелося, як тільки вони дізналися, що кожному буде презентовано книжку “ІСТОРІЯ РІДНОГО МІСТА. ОПИС У СВІТЛИНАХ“, з автографом автора, питання приїзду в Луцьк стало формальністю.

- в суботу, 23.10 на майдані біля РАГСУ виступи колективу з Америки – “Metallica” (м. Лос-Анджелес, що на Каліфорнійщині), на розігріві англійський колектив “Iron Maiden”. Дані колективи запрошені за бажанням Forever Autumn, мусимо  повідомити, що домовитися з ними було досить складно, але почувши, що ведучою має бути зіркова Іванна Мартинів, практично одразу погодилися. Початок о 13.00, щоб і підростаюче покоління мало змогу долучитися до прекрасного

- субота, 23.10 о 22.00, район Красного, колишній кінотеатр “Мир”, спеціально для  myneformat стрип-шоу, за відгуками спеціалістів найкраще в Україні, учасниці погодилися на виступ (спрацювали особисті зв’язки редколегії, одна з учасниць виявилась родом з Луцька), причому безкоштовно, з єдиною вимогою – якщо їм покажуть щось таке, що їх неймовірно вразить, тому саме для них (хоча і не тільки :) )було організовано оце:

- субота 23.10 о 18.00 район села Рованці, поле біля Стира – грандіозне авіашоу військової авіації,  льотчики швидко погодилися, почувши що абсолютно безкоштовно вони побачать супер-стрип-шоу в екс-кінотеатрі “Мир”

- неділя, кінотеатр “Промінь” 18.00- постановка Ендрю Ллойд Веббера – «Ісус Христос суперзірка» на прохання людини під ніком parter. Хотілося б відмітити, що пан Ендрю поставив одну вимогу – на розігріві має бути хоча б невеличка вистава від знаменитого волинського театру “Гармидер“, ми заздалегідь погодилися, і зараз намагаємося вмовити луцьких театралів на цей виступ.

- неділя, в одному з клубів (назва буде повідомлена тільки вузькому колу запрошених) 22:00, закритий  концерт групи “Акваріум” (на прохання знову ж romuald’а і сподіваюсь, Forever Autumn ;) ) Борис “Пурушоттама” Гребенщиков спершу повідомив, що він в цей день буде поза межами України, Росії і взагалі далеко, але почувши, що заради цього romuald власною персоною готовий зіграти кавер-версію на “Город золотой” прямо на концерті, здався і погодився!

- і нарешті,  для заблудшого сина, одного з засновників “Луцька неформатного” , знаменитого емігранта, відомого як Galochka – ексклюзивний виступ під гітару Юри Поліщука, з хітами на біс – “Я свого міста елемент” і “Волинь”, потім контрольно Волинський народний хор заспіває “Волинь моя” і “Пісню про Волинь” (там де “Зовуся я красунею Волині”).  Місце проведення уточнюється, поки відомо лише, що по домовленості з паном Юрієм виступи будуть тривати поки пан Galochka не погодиться повернутися на малу батьківщину назавжди :)

Приємно повідомити, що багато спонсорів одразу з радістю сприйняли ідею підтримати таке свято, особлива подяка екслюзивному партнеру бару-ресторану “Желєзяка” біля вокзалу, “Пельменній” на Лесі Українки, “Берізці” в районі КРЗ, і іншим закладам культурного відпочинку, які побажали залишитися невідомими.

Звичайно, такий масштаб святкувань потребував додаткового фінансування, не всі учасники погоджувалися на концерти лише за комплексний обід в згаданих культурних закладах. Але нам пощастило, адже на носі вибори! Тому запрошення підтримати свято було надіслано усім партіям і всі були запевнені, що їхня партія буде саме “ексклюзивним” спонсором.  Збивши таким чином по досить незначній за партійними мірками сумі, ми і отримали необхідне фінансування свята! Отже, перелік ексклюзивних спонсорів можете почитати тут.

З нетерпінням всіх чекаємо на святкових заходах!


18 коментарів

Add Your Comment
 1. вже починаю тренувати печінку :)

 2. ти дізнайся, що Кузьма п’є спочатку, після концерту ж буде афтепаті ;)

 3. люди, це що прикол???

 4. ааааааааааааааа
  урааааааааааааааааааааааааа!!!
  дякую, дякую Луцьку Неформатному!!!!!!

 5. Возьмите меня на БГ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 6. Thor,
  на БГ буде максимум 30 чоловік, 9 вже є, ти будеш 10-м, решта 20 будуть проходити суворий відбір, щоб не було лєвих, треба знати текст мінімум п’яти пісень Акваріума і без заминок і підказок повторити
  ти, до речі, якісь пісні знаєш? а раптом ти не в тємє і фанат наприклад Альони Апіної? то мені потім буде БГ розказувати, що то був за чувак, що навіть “Этот поезд в огне” не підспівував?

 7. ДАА!!!!!!!!!!! я знаю 500 песен!!!!
  и и все альбомы!!!!!
  Радио Африка, Пси, Русский альбом, Зум-зум-зум и все, все остальные!!!!!!!
  ЯЯЯЯЯ!!!!! БГ!!!! “упал в обморок” я в первой десятке ураа!!!!!!!!
  Спасибо вам!!!!!!!
  С ДНЁМ РОЖДЕНИЯ!!!!!!!!!!!!!!
  “Поёт” Этот поезд в огне и нам некуда больше бежать!!!!!

 8. romuald. шо це???

 9. Chana, що саме? якщо ти теж хочеш на закритий концерт БГ, то треба вернути должок ;)

  Thor, зараховано, хоча може ти і скопіював з нета, але точно людина зацікавлена і невипадкова :)

  son_ce, я розумію, що в деякі речі повірити складно, але ти навіть не можеш собі уявити, які грошові потоки кидаються перед виборами, бери-не хочу, ми готувалися до свята десь півроку, починаючи з фотоконкурса в квітні, тому домовленості з виконавцями отримані заздалегідь, треба було лише підтвердження фінансування. Штаби партій відзвітуються про проведену роботу, ми проведемо шоу – всі задоволені. Тим більше, що дехто погодився виступати за символічну плату, щоб окупити проїзд і проживання. Афіш по місту не буде, так і планувалося, це ж Неформат, хто слідкує за сайтом, той потрапить куди треба, а хто ні – то навіщо йому НАШЕ свято? :)
  Більшість подій по запрошеннях, звертатися на адресу редколегії (внизу сайту є)

 10. “старііі фотографііііїїїїї”))))

 11. “тікаааай, бо скоооооро бууууде вііійнаааааа”

 12. о, бачу декого пре, але “тікай, бо скоро буде війна”, то ще з старого альбому “Казки”, де був склад з Шурою і Ростіком, а він з ними не дружить, так що не знаю, чи ти його вмовиш ;) хоча, якщо вмовив приїхати, то далі дєло має піти, головне наливати правильні напої :) )

 13. АААААААААААААААААААА))))))))))))))))))))

 14. Оля-ля

 15. тааам парам пам паммммммммммммммм

 16. Оце МоцНО!!!

 17. на театральному вже сценту ставляють. тре бігти місце займати)

 18. япісєцотовийзамутиликонцертик!
  мене на БГ, а потім в залєскі з тьозками бухать

*