2010
10.30

И есть еще белые-белые дни,
Белые горы и белый лед.
Но все, что мне нужно -
Это несколько слов
И место для шага вперед.

Коли я побачив ваш слоган на сайті (тоді ще і сайту толком не було), зрозумів – ви Справжні. Вже років з десять в колі найближчих друзів моїм фірмовим, особистим тостом був: “За место для шага вперед!”. І всі знали, що це не просто тост за перспективу і розвиток, це щось більше, глибше і особистіше, унікальне для кожного.

Зараз я теж бажаю вам цього. Не зупиняйтесь.

Насправді ви вже зробили щось неймовірне, і вже увійшли в історію Луцька, того, який поза кадром. Того, який багато кому невідомий і непомітний, але насправді більш справжній, чи що. Того, який ми колись назвали Неформатним.

Я не знаю, як вам це вдалося – зібратися, організуватися одночасно стільком цікавим людям. Я не знаю як вам вдається вже рік триматися разом і при цьому не пересваритися. Але я впевнений, що ви все робите правильно. Щиро, без фальші і комерції.

Я дуже радий, що майже півроку назад ми вирішили щось зробити спільно і це щось, думаю, вдалося.  Хоча ми і не часті гості на ваших подіях, але того, що вдалося побачити і почути, достатньо, щоб сказати – ви на правильному шляху. Приємно бути з вами поряд :)

З днем народження, квартиранти!

P.S. Гарних рожевих слоників я малювати не вмію, а святкові тортики були б надто банальними, тому на картинці така от одиничка. Але то тільки з першого погляду вона може декому здатися несвятковою чи похмурою, насправді вона дуже світла і позитивна, просто інколи треба заглянути глибше :)


4 коментарі

Add Your Comment
  1. АААААААААААААААААААААААААААААААААААа!!!!!!
    Я праслєзілсооо

  2. табуреткі не провтикали хоть?

  3. Табуретки нет :) а вот игрушки да :(

  4. яккк а наш подарунок….
    капєц

*