2010
12.07

telnjukВолинський обласний академічний музично-драматичний театр імені Т. Г. Шевченка до Дня народження великої української поетеси Ліни Костенко представляє поетично-музичну виставу Київського Молодого театру «Інкрустації», що складається з віршів поетесирізних періодів життя.
Вистава відбудеться 9 грудня о 19:00.

Режисер — Олена Шапаренко
У ролях — н. а. України Лідія Вовкун
та з. а. України Галина і Леся Тельнюк
Композитор — Леся Тельнюк
Художник-постановник — Володимир Карашевскький
Відеопроекція — Ярослава Кравченко

Поруч з н. а. України Лідією Вовкун, яка і читає вірші, образний світ вистави, його музично-пісенний ряд творить дует «Сестри ТЕЛЬНЮК» у складі : з. а. України Галини та Лесі Тельнюк. До вистави, щоскладається з трьох умовних частин – Дорога до любові, Я і Світ, Я і Вічність, увійшли вірші з різних поетичних збірок авторки: “Крізь роки і печалі”, “Безсмертним рухом скрипаля”, “Осінні сонети”, “Інкрустації”, “Летючі катрени”, “Душа шукає ….. в словах”. Три жінки, які весь час присутні на сцені, створюють неоднозначний та мінливий образ поетеси, що надзвичайно чутлива до нашого сьогодення.

Прем’єрний показ відбувся 19 березня 2010 року у Київському Молодому театрі У сценографічному рішенні використано фрагмент оформлення вистави “Ярослав Мудрий” Національного академічного драматичного театру ім. І. Франка (художник Данило Лідер)

Виставу веде – Дар’я Дідковська

Тривалість вистави – 70 хвилин

За матеріалами telnyuk.info


Прокоментуй!

Add Your Comment
*