2011
01.18

Привіт! Нарешті маю бажання написати, про що хотів, вам!)

Як по назві ви вже здогадалися, я хочу вам коротко представити виставку, що далекого двадцять якогось там грудня 2010 року, відчинила свої парадні, ще радянських часів, двері для людей, з метою похизуватись своїм наповненням… Ви, мабуть, як і я подумали спершу що експозиція Різдвяного спрямування?) Це не зовсім так. Хоч там і вистачає робіт де присутні або вгадуються символи та образи Різдва, більшість робіт не відповідають темі, що звісно нічого поганого не означає).

Виставка включає роботи Волинських та Тернопільських митців, що виконані в різних техніках. Є дві роботи, виконані у авторській техніці, дуже загадковій як на мене. Фото нема, бо хай мою неграмотність в цьому ділі вибачать фотографи, але ну не можу я сфотографувати роботу під шклом щоб там не було мого відображення видно, чесно, поняття немаю як і чи таке можливо. Тому якщо хтось з вас знає як це зробити, будь ласка, напишіть мені або покажіть.
Прийшла черга декількох фото(розмиті, кольори несхожі), притензії, скарги, невдоволення – залишайте в коментарях:)

"Дзеркало" Юр'єв Геннадій, п. о.

"Туман" Юр'єв Геннадій, п. о.

"Зима в старому місті" Юр'єв Геннадій, п.о.

Івашків Галина, п. о.

зліва Мелесь Наталля

"Сонце сідає" Діхтярук Андрій

Борисюк Костянтин

"Легенди Тернопільщини" Дмитрух М.

"Полонина Карпат" Собко П.

"Карпати" Собко П.

"Поліський натюрморт з синіми ягідками" Мялковська Т.

"Баллада про кохання" Стельмах Лілія, 110х162, гарячий батік, бязь

"У вічність" Шпорук П.

Точно не відомо, мені), до якого числа буде тривати виставка, але за чутками не більше двох тижнів, тому, у вас ще є можливість на цьому тижні зробити відвідини, тим паче, що вхід то безкоштовний!

Але варто перше ознайомитись з досить специфічним (для людей які звикли ходити по магазинам і всяким таким установам де нормальний режим дня і тижня) розкладом роботи, що видніється на дверях галереї під назвою :

“Ми працюємо” :)


2 коментарі

Add Your Comment
 1. “Туман” Юр’єв Геннадій, п. о.
  “Дзеркало” Юр’єв Геннадій, п. о. – це одне й те саме, тільки одне з туманом, а інше без?

  дивна назва виставки “Різдвяна Коляда”, судячи з картин тема не зовсім підходить..
  але дякую за репортаж! частіше б так!

 2. так, ті дві роботи, Туман та Дзеркало, це зображення одного й того самого мотиву природи лиш в різну пору року(може бути й дня), але тут року, просто на фото не видно добре кольору, і роботи втрачають звучання

  таке часто використовується художниками для вивчення натури і виявлення характерних кольорів чи настрою чи ще чогось у певний період часу, дуже часто було в Моне, імпресіоніста, який робив безліч етюдів того ж місця але в різний час дня, бувало й по 15 етюдних робіт однакової місцевості(а можливо й більше). композиція однакова, а кольорова гама різна, завдання полягало в переданні враження від пори дня, стану природи, і таке й було що одночасно писалось навіть два чи три етюди, наприклад, коли сонце пишеться одна робота, як сонце заходить за хмару, художник переходить до іншого мольберту і пише іншу роботу при освітленні коли сонце за хмарою

  щодо назви виставки, згоден)
  певно не було достатньо робіт на РІздяну тему..

*