2011
02.07

Lisova-Pisnja-02В суботу 12 лютого о 18:00, напередодні 140-ї річниці від дня народження Лесі Українки, відбудеться третій прем’єрний показ драми-феєрії «Лісова пісня» у стінах Волинського облмуздрамтеатру
ім Т. Г. Шевченка. Також цього року виповнюється 100 років від написання цієї п’єси, то ж природньо, що постановку здійснили саме у волинському театрі і саме тепер.

Думаю (надіюсь), що нікому не потрібно розповідати про що «Лісова пісня», тож усім лишається пересвідчитись, чи вдалося авторам вистави передати складний психологічний і глибинно-містичний світ цього геніального твору.

Перші прем’єрні покази відбулися 5 і 6 лютого, то ж було б цікаво почути свіжі відгуки про цю виставу.

P.S. Станом на час написання цієї публікації мною не було знайдено жодної статті у волинських електронних ЗМІ, які хоча б проконстатували, що відбулася така вагома для області подія.

Фотографії з сайту Драмтеатру —  www.teatr.volyn.ua

Lisova-Pisnja-05
Lisova-Pisnja-04
Lisova-Pisnja-03


6 коментарів

Add Your Comment
  1. Одну статтю таки знайшов — http://voltv.com.ua/2011/02/07/премєра-лісової-пісні/

  2. люди, невже ніхто не ходив? скажіть кілька слів про показ

  3. Був на виставі — враження суперечливі :) З одного боку не було жодного моменту щоб було нудно, а з іншого — все було дещо поверхневим. Але мене якось зараз не це турбує. З часу першої прем’єри є всього 2 статті про цю подію. Крім того і про виставки в галереї мистецтв ніхто ніколи ні півсловом не обмовиться. І тут в мене засіла одна думка — може цей весь «тіатр» і «вабще іскуство» нікому нахєр не треба? Принаймні все говорить про це…

  4. ти тільки зараз це зрозумів?? тіатр, іскуство, та навіть музика, яка непопс – це удєл певного прошарку суспільства, досить вузького і цьому прошарку все це потрібно, але навіть з цієї частини зможуть написати процентів 20, а з тих 20 процентів 10 процентам буде впадло, а інші напишуть тільки якщо їх щось до цього змусить… так як Луцьк місто відносно невелике, то кількість тих 10 процентів прямує до нуля… власне, ця ж претензія, що ніхто не написав тепер стосується і тебе, бо ти вже там побував… це я про “Лісову пісню”

  5. Вистава спрвляє враження. Я задоволена!!!! :) Варто сходити.

  6. мені дуже сподобалося дуже грно було

*