2011
05.23

У Луцьку стартував перший відбірковий тур міжнародної мистецької акції Art-now session «Ми бачили майбутнє». 22 травня на книжковому пасажі відбулась виставка просто неба, де свої роботи презентували луцькі художники, фотографи, дизайнери.

 

Всього на виставці була представлена 51 робота на тему майбутнього. Понад 20 митців доклали рук до творення робіт, розповіла організатор акції, а також член журі Ірина Щуцька: «Серед презентованих робіт ми мусимо обрати найкращі, які восени потраплять на міжнародну виставку в Луцьку. Просто зараз ми надаємо можливість відвідувачам виставки проголосувати за картину, яка їм сподобалась. Тобто переможці у нас будуть і за версією глядачів, і за версією компетентного журі».

Важка місія обрати найкращі картини лежала на експертній комісії, до складу якої входять голови молодіжних громадських організацій «Квартира FM» та «Українська народна молодь» – Іванна Мартинів та Захар Ткачук, художниці Ірина Щуцька та Тетяна Мялковська, представник Інтернет-магазину для художників «РОСА» Сергій Дацюк, а також голова спілки художників Волині Володимир Марчук та член цієї спілки Сергій Корсай.

Організатори вирішили не обмежувати учасників у напрямку творчості, до робіт виставки було включено кілька видів мистецтва: живопис, декоративне мистецтво, графіка, фотографія. Свою думку з цього приводу висловив один з членів журі Сергій Дацюк: «Я думаю, що творчість – вона безкінечна, тому я абсолютно не сперечаюсь з організаторами з приводу такого творчого міксу. Особисто я щойно оглянув всі роботи, скажу, що вони мають досить непоганий рівень. Вважаю, що подібні акції потрібно всіляко підтримувати, адже це непоганий шанс для молодих художників заявити про себе».

 

Молодий митець Тетяна Витрикуш презентувала три свої роботи. «Своє бачення майбутнього я виразила у вигляді кота-прибульця, який колись захопить світ. Ще одну картину я назвала «Осмислення». На ній зображена людина з парасолькою, яка за її допомогою ніби захищається від неминучих випадковостей».

 

Один із відвідувачів виставки Ігор Семенюк розповів, що робота художниці Яни Редькіної «Давайте поговоримо про риб» малювалася під його вірш, який він, власне, і зачитав, потішивши художнім словом усіх поціновувачів мистецтва.

Подібні акції відбуватимуться в Житомирі, Харкові, Києві, Кривому Розі. а кращі роботи з виставок потраплять на осінній фінал.

Переможці конкурсу 22 травня:

За версією журі:

1 місце – Яна Редькіна

2 місце – Маргарита Паламарчук

3 місце – Світлана Берекета

За версією глядачів:

1 місце – Оксана Маркевич

2 місце – Тетяна Витрикуш

3 місце – Арсен Гребенюк

Також дипломи на участь у фіналі міжнародної мистецької акції Art-Now Session, що відбудеться у місті Луцьк у вересні 2011 року, отримали:

Ірина Альошкіна

Катерина Яцушек

Вікторія Величко

Зю Побережнюк

Олександр Гуч

Оксана Богуславська

 

Анастасія Передрій


 


Прокоментуй!

Add Your Comment
*