2011
08.19
Четвертий відбірковий тур до фіналу art-now session FM у Івано-Франківську.
6 – 19 серпня 2011
Культурно-мистецький центр “Є” 

Івано-Франківськ визначив переможців всеукраїнської мистецької акції «Art-Now Session FM»

Творчі люди, окрема категорія людства. Нестандартні погляди, дивакувате мислення, екстравагантність у самовираженні. Будь-яка творчість рветься у світ, до людей, бажає бути побаченою та почутою, бажає хоча би посмішки, зацікавленого погляду та підтримки.

Саме для  творчих, для їх підтримки, знайомства один з одним та допомоги у самовираженні бачення світу і був зініційований конкурс Art-Now Session. Він передбачає гуртування митців у різних жанрах живопис, графіка, фотографія, колаж, скульптура, дизайн, декоративно-прикладне мистецтво, текстиль, інсталяція і т.д.)  для вираження спільної ідеї – «Ми бачили майбутнє».

У п’ятницю 19 серпня у виставковій залі Культурно-мистецького центру «Є» відбулося закриття відбіркового туру мистецької виставки-конкурсу «Art-now session FM» та нагородження переможців.

Мистецька платформа «Квартира FM» проводить декілька проміжних художніх конкурсів (відбіркових турів) в різних містах України, а фінал проекту «Art-Now Session FM», а також нагородження переможців фіналу та святковий концерт відбудуться восени у м. Луцьк. Івано-Франківський відбірковий тур – четвертий.

В Івано-Франківську ініціативу підтримав Культурно-мистецький центр «Є», де 6-го серпня були виставлені роботи конкурсантів.

Кваліфіковане журі визначило трьох переможців, які представлятимуть свої роботи на фіналі, а ще трьох переможців визначили відвідувачі виставки та організатори.

До складу журі увійшли професіонали, відомі фахівці у сфері мистецтва, які визначили трьох лауреатів відбіркового туру:

художник Роман Бончук (м. Івано-Франківськ),

дизайнер Владислав Залевський (м. Івано-Франківськ)
засновник молодіжної організації «Квартира FM» Іванна Мартинів (м. Луцьк)

 

Всі призери у відбірковому турі отримали сертифікати на 100, 70 та 50 грн. на покупку товарів у мистецькому інтернет-магазині РОСА (різноманітні художні матеріали) та можливість змагатися у фіналі. Переможці фінального конкурсу у м. Луцьк отримають значні грошові премії.

На конкурс поступило 18 робіт 13 авторів з Івано-Франківська. До експозиції відібрано 15 робіт 10 авторів. Серед них твори живопису, фотографії, інсталяція та плакат, аплікація та вітраж.

 

Перше місце

Сергій ІВАНЕНКО, Івано-Франківськ – «Ми бачили майбутнє»

 Друге місце

Олеся ФЕДІВ, Івано-Франківськ – «Лотос або життя йога»

 Третє місце

Володимир СОХА, Івано-Франківськ – «Servus»

Переможці за версією глядачів

Андрій ОСАДЧИЙ, Івано-Франківськ – «Теперішнє – тонкий лід»

Тетяна Загайкевич, Івано-Франківськ –  «Ми бачили майбутнє»

Творче об’днання “ТОТ”, Івано-Франківськ –  «Сонцелюди»

Для участі в фіналі також запрошуються:

Софія ВОРОБІЙ, Івано-Франківськ – «Розвиток цивілізації»

 Постскриптум:

При скануванні роботи переможця для звітності, організатори виявили, що він уже давно користується продукцією інтернет-магазину РОСА для створення власних творів.

Євгеній Філатов

Іванна Мартинів

 

 Прокоментуй!

Add Your Comment
*