2011
08.31

Молодий львівський гурт Freak Wave звикли досягати усього виключно своїми силами.

еее… стоп! Не чули? тьфу-ти-лохи  … ой! Ну тобто читайте тоді:

драйвові чуваки
Львів*Яки
грають музику
гонять
творять
зуміли стати фаворитами самого пана Вакарчука  і навіть зуміли на приз розкрутити…

Та що тут розказувати – слухайте самі!

DJUICE Квартирник – группа Freak Wave

Спочатку вони виграли головний приз у конкурсі Djuice Квартирник у 2010-му році…

А тепер ще й ухитрились самотужки диск записати!

НОВА ПІСЕНЬКА ТУТ:

FREAK WAVE – ВПЕРЕД http://amsterdamusic.com.ua/profile/641 

Від музикантів:

За майже два роки спільної праці вийшов сингл «Вперед» від групи Freak Wave. Ця пісня вийшла як презентаційна до першого студійного альбому вихід якого очікується вже найближчим часом. Пісня «Вперед» одна з перших речей групи і саме цим удостоїлась того щоб презентувати альбом. Ну що ж, а тепер про групу. Гурт «Freak Wave» заснований в вересні 2009 року. Досить довгий час в складі групи відбувались зміни, але все ж в якийсь момент зібралась команда, яка остаточно сформувала склад, філософію і загальний напрям колективу. Засновник і фронтмен групи Нестор Хомицький про трек і про плани на майбутнє:
- Ми досить довго чекали і прагнули записати і видати наш альбом бо речей вже накопичилось досить щоб видавати другий. В подальшому маємо досить багато ідей щодо розвитку гурту і втамування музичної спраги слухача. Маємо досить таки амбітні плани. Концерти, записи, кліпи. Тож чекайте на новини.
Не будемо вдаватися в подробиці і навантажувати вас зайвою інформацією. Тож слідкуйте за оновленнями, а зараз до вашої уваги пісня «Вперед».


Прокоментуй!

Add Your Comment
*