2011
09.19
На фесті Республіка, який відбувся у Кам’янці-Подільському засяли зорі в очах у певних виконавців.А саме виступ гурту “Димна Суміш” закінчився “зірками“.
З певних невідомих нині причин завівся звук і працівники фірми МАЖОР (Рівне), котра і надавала звук протягом 3х днів фестивалю, не могли з цією халепою ніц поробити протягом непристойно довгого часу.

Не кажучи вже про звукорежисера самого гурту Димна Суміш.

Гурт покинув сцену під улюлюкання заведеного натовпу, а гітарист (певне вирішивши закосити чи то під Нірвану чи то просто ви*бнутись) запустив гітару у барабанну установку на сцені. Злетів барабан тіко один (на щастя). Воно твоє, шо ти собі таке позволяєш? Ілі ти курт кобєйн ілі  Хетфілд? Ілішо енто такоє вапсчє… О_о Подумалось мені тоді.

Хто винен у цьому – звукачі Мажора, організатори чи безпосередньо Димна Суміш невідомо. Ведучі намагалися заспокоїти натовп, отримавши в свою сторону багацько непристойних жестів. Мячик навіть перед всіма на сцені шорти зняв. Ніби помогло. Доза пазітіфа:))) А ще барабанщик ДС мирно і тихо роздавав розлюченій публіці свої барабанні палички, намагаючись хоча би якось реабілітувати гурт (напевне).

Після цього на сцену вийшли безпрецедентні і вічно позитивні Оркестр Че, котрі змогли елементарно і просто розслабити гарячі голови слемерів, фанатів ДС та інших глядачів. І хоча багацько хто з глядачів звалив додому.До чого я веду. Шановні гурти! Майте повагу до організаторів, своїх колег, публіки та працівників звукостудій, а особливо до людей, котрі приходять на фести і концерти послухати саме вас. Всі вони люди, як і ви, і нєхєр показувати свої амбіції тим, хто вас любить або хто важко працює протягом довгих днів, нєхєр вийобуватись і косити під звйозд нівіпаццо.
Ваша зірковість може інколи просто дуже зашкодити вашій же репутації.

З.І. дана думка ні в якому разі не є думкою організаторів, виконавців, ведучих, фанатів чи глядачів. Це лише виключно моя особиста позиція (котру розділяють всього лише кілька людей)


15 коментарів

Add Your Comment
 1. Дійсно неформатний репортаж :)
  А про інші дні щось буде? ;)

 2. это не зведность. дымна сумиш профессионалы которые знают свое дело

 3. буде. ждытэ)

 4. а нєфіг рослаблятись робота є робота, і навіть якшо ти звук на фесті ставиш, наприкладд я б так само зробив, під сценою басбочка просто розбивала вс мої органи на шматки, не уявляю як вони Ляпісів хротіли привозити коли не змогли забезпечити хороше звучання для ДС

 5. Професіонали повинні поважати чуже майно. Це перше.
  Мовчки би пішли зі сцени без всяких виєбонів нікому не потрібних.
  Так нє блядь! Нірвана ж панімаєш!
  Друге. Кожен поважаючий себе гурт поважає і своїх фанатів. Тут енто атсутсвуєт.

  а МАЖОР ніколи хорошим звуком і не міг похвалитися. І про це знають всі організатори. Скупий два рази тралалалала.

 6. саша чемеров знатний хуліган :) він і на трибьюті гадюкіних викинув гітару, і мікрофони деколи на коді розбиває, за шо вічно має проблеми зі звукачами. але думаю, шо це не через його звьоздність, а через те, шо в рок-н-ролі якось так воно і має бути :) але блін ніколи не забуду, як вони, вегани по суті, виступали в майдані на свято сала ))

 7. если организатор ложил хуй на музыканта, музыкант имеет право сделать то же самое по отношению к организатору и ко всему его “майну”

 8. прошу прощение за мат, но нужно назівать вещи своими именами

 9. Хуй ложили как раз не орги а звукачи, они к оргам имеют отношение только в финансовом плане. Из орги заплатили в надежде на то что МАЖОР сделают хороший звук. А те в свою очередь сделали тоже что и всегда-положили на всё и слажали как всегда. Так что не путайте понятия :)

 10. а нахуя тогда организаторы если они не могут проконтролировать как работает контора которой они платят нехилые бабки? получается теперь можно кинууть МАЖОР и не заплатить, со словами КАКОЙ ЗВУК ТАКОЙ И ГОНОРАР

 11. це в них традиція така фанатів через йух кидати, напостой одне й те ж саме, через це перестала ходити на будь-які їхні концерти, ще років 3 тому назад, хоча до цього була ярою фанаткою – молоток до дир заслухала, а після статті в Молоко де вони обісрали моє місто, вопше іпала я таких звьозд……

 12. все конечно очень вумные тут собрались.У Димной сумиши был свой звукорежисер который стоит дохуя денег(как впринципе и Дымна сумиш),при чем тут МАЖОР и организаторы?И СКАЙ и МОторролла хорошо звучали,что помешало звукачу Дымной их отзвучить.

 13. Относительно ДС. Не в первый раз становлюсь свидетелем подобного поведения Чемерова и музыкантов. Знаете, что больше всего возмущает? То, что они чекаются по часу, при этом, ВСЕГДА приезжают со своим звукорежем, а потом, когда надо РАБОТАТЬ они вдруг “находят” какие-то бока со звуком! Это что нормально?..
  Да, не всегда саунд такой как на чеке, но вы для того и берёте своего звукорежа, чтобы он нарулил так как надо. Люди не должны страдать от того что кто-то возомнил себя Куртом. Да и он не так часто позволял себе подобное.
  Считаю такое поведение дешёвым пиаром. Пусть потом народ обсасывает… После этих “выступлений” принципиально НЕ СЛУШАЮ, НЕ ХОЖУ на концерты, НЕ УВАЖАЮ эту группу! Группу, которая не уважает СВОЮ же аудиторию. Я ложил на таких “звьозд”!
  Сорри за негатив. Уважайте достойных!))

 14. моя думка інша,просто організатори багатьох фестів одні і ті ж…і Димну Суміш,крутять постійно на м1(де їм вважаю і місце),а час для виступів вони спалили,і коли виступала Анна як на мене цей час краще б їм дістався,тим більше натовп був заведений ще після того як Анні не вистачило часу на ніж..не знаю Оркестер че молодці….Димна Суміш хай знімає кліпи і крутить далі їх там де крутить….

 15. НЕ СЛУШАЙТЕ, НЕ ХОДИТЕ на концерты, и НЕ УВАЖАЙТЕ)))) они вам ничо не должны

*