2011
10.26

У Луцьку розпочалися торги благодійної акції “Аукціон побачень”. Взяти участь в заході можна в розділі “Аукціон”. Торги триватимуть до 13 листопада. Захід проводиться з метою збору коштів для собачого притулку Волинського товариства захисту тварин, що функціонує в нашому місті на вулиці Мамсурова, 9. Особи, які бажали виставити себе на торги в якості лотів, подавали свої кандидатури до 25 жовтня. Було отримано 75 заявок. Однак, організатори вирішили, що охочі й далі можуть долучатися до торгів. Щоб стати учасником аукціону, потрібно надіслати на електронну адресу редакції inform_portal@ukr.net такі дані: вік, рід занять, місто та посилання на вашу особисту сторінку ВКонтакті. Також потрібно прикріпити фото та зазначити тему листа: “Аукціон”.

Під час торгів діятимуть певні правила. Перш за все, заборонено залишати коментарі аморального змісту та такі, які не мають сенсу, або не причетні до теми. Особи, які придбають лот, але не заплатять без об’єктивної причини, будуть жорстоко “тролитися” у соціальних мережах. Ще одним видом покарання буде блокування можливості залишати коментарі під фото учасників.

Більш детально про правила можна читати тут.

Приємно відзначити, що до благодійної акції долучилися популярні в Луцьку люди: керівник модельного агентства Марина Занюк, депутат Луцької міської ради Андрій Калахан, голова ВОМГО “Центр ефективної комунікації” Оксана Лойко, прес-секретар Волинської студентської ради Олена Гнасюк, співачка Софія Федина, гітаристи гуртів “Фіолет” та “Ріплей” Микола Тимощук і Дмитро Лазарєв, громадський діяч Павло Заєць, “Перша леді Волині” Юлія Ковальчук, керівник ГО “Квартира FM” Іванна Мартинів, ведуча радіо “Сім’я і дім” Вікторія Жуковська, директор Ліги КВН “Волинь” Валерій Пельц, ведучий телешоу “Big Brother” Олексій Курбан, громадські активісти Володимир Столярчук та Захар Ткачук.

 

 


Прокоментуй!

Add Your Comment
*