2011
11.19
Звернення написане у зв’язку з анулюванням статутів обох університетів та звільненням Ректора НаУОА
Панове Спудеї Києво-Могилянської та Острозької Академії, 
Ви дозволите Кабміну так повестися з вашими Альма-матер?
З Вашими рідними університетами, котрі виплекали ВАС та повели у доросле зріле життя? І кому? Тій жалюгідній купці неосвічених уродів, котрі намагаються найелітніші університети України з гівном змішати та в землю втоптати?
У вас, саме у вас закована невимовна сила волі, дух патріотизму, виховані протягом років навчання у цих університетах.
Не дозвольте їм ось так мати вас за ніщо, не дозвольте кинути через коліно вашу освіту, ваших викладачів, ваших студентів-побратимів.
Спудеї Острозької Академії!
А ВИ? Кожен із ВАС, випускники, можливо тепер викладачі, подумайте, – ВИ дозволите ось так на сміття викинути нашого улюбленого Ігора Демидовича? Людину, котра на поприще універститету та освіти (ВАШОЇ Ж ОСВІТИ!!!) поклала свою працю, своє здоров’я? Протягом стількох років наш Ректор намагався зробити рівень освіти в нашій Альма-матер кращим? Удосконалював, працював на це, на ім’я Академії, усікав хабарництво та здирництво. Щоб ВИ вивчилися, щоби у ВАС була одна з найкращих освіт в Україні, іщоб були всі умови її отримати…
Хто іще буде піклуватися про Академію? Хто ще буде усміхатись при зустрічі всім нам кожного ранку ? Хто ще буде казати на зустрічах всім нам, що ми – найкращі студенти в Україні, що ми – “бджілоньки”? Подумайте…
Невже ця людина, батько нашого університету, достойна, щоб його ось так ганебно звільнили, бо невигідно, щоби в Україні були автономні університети, незалежні їх керівники, бо ж не танцюють під гнилу дудку правителів!!!
НІ, панове спудеї та викладачі, не достойна.
І саме в ім’я цієї чесної людини, заради майбутнього нашого з ВАМИ другого дому на ймення Національний Університет Острозька Академія, не треба сидіти на місці!
Підтримуйте Ігора Демидовича так, як він підтримував Академію та кожного з ВАС протягом багатьох років!
Шановні спудеї Києво-Могилянської Академії! 
Вони, ці ниці уроди, скасували дії статутів обох найстаріших та найкращих (не побоюсь я цих слів!) закладів вищої освіти.
Чому ж? – ви задавали собі ці питання? Бо НЕВИГІДНО, щоб в Україні були ще місця, де виховують ЛЮДЕЙ, де разом зі знаннями у нас вкладають шматочки своїх сердець, дух свободи, де роблять це без хабарництва, де вчать не тільки, як множити-ділити, а й як думати, і як бути Людиною…
Протестуйте, панове, пишіть звернення, петиції. Протестуйте розумно!!! Бо інертність та байдужість – не цього нас вчать та вчили в університетах… чи не так?
З повагою та великою надією на нашу об’єднану силу,
Колишня студентка Національного Університету “Острозька Академія”

1 коментар

Add Your Comment
 1. Шановні студенти вищезгаданих університетів!
  Одного разу ми всі вже бачили як громадська думка може змінювати стан речей в Україні (хто не зрозумів, це була помаранчева революція). Давайте подбаємо, щоб усе повторилось! Адже про нас ніхто не попіклується поки ми самі про себе не попіклуємось!
  Невже усі недоспані ночі, проведені за підручниками та тони написаних конспектів не варті того, щоб ми отримали дипломи національних університетів? Невже історія не важлива для цієї країни?
  Давайте об’єднаємось і разом повернемо честь своїм університетам!
  Адже ми українці, а українці можуть усе чого прагнуть, і усе для чого працюють!
  Разом ми сила! Тому давайте об’єнаємось!

*