2011
12.10

Кожен день, прокидаючись з першими промінчиками сонця, більшість із нас не може уявити початок дня без горнятка запашної кави…Дехто, ще не розплющивши заспані очиська, автоматично тицяє на кнопку «Power» у комп’ютері, а дехто вмикає радейко для того, щоб зарядитися хорошою енергією від вічно позитивних ведучих…Саме їх голоси лунають з динаміків, саме їх ми чуємо на роботі, вдома, в маршрутці, в навушниках… Вони нас розважають, розповідають про найсвіжіші події. Завдяки їм ми завжди в курсі останніх новин. А які ж вони насправді, ті, хто знаходиться по той бік радіохвилі? Про таке цікаве, але таке нелегке, життя поза мікрофоном розповідає ведуча радіостанції СІД FM, а також перший голос найпопулярніших концертів та фестивалів – Вікторія Жуковська.

Вікуся, яким попутним вітром тебе занесло на радіо?

- Далекого 2003 року, коли ще намагалася вдавати із себе старанну студентку РГФ, Жуковська вирішила, що пора йти на свої хліба і почала шукати роботу. Тоді вона ладна була навіть вночі у кіоску працювати. Але, на щастя, клепки в голові стало.

Згодом потрапила у газету, де і писала про тяжке життя спудеїв, та ще й про музику дописувала.

Також ні для кого не секрет, що ти є ведучою не лише на радіо. А тобі самій більше подобається вести радіопередачі чи концерти?)

- Я не знаю, як можна то все встигати, але для мене бити байдики і сидіти, склавши руки, дорівнює апатії та депресії.

Радіо, воно щось таке рідне і тепле, твоя друга домівка. Навіть з музичного наповнення чути, який у мене настрій нині. Хазяйнуєш і ставиш в кЕфір, все, що заманеться. Як це не любити?

А концерти і фестивалі – то, передусім, добрі друзі і драйвова атмосфера, коли ти гонишся і вигрібаєш за всіх, бо хто вср***ся? Ой… Хто винен? …ведучий!

Ти пам’ятаєш свій перший ефір?
- Це коли я сама із собою поговорила, бо з-поміж мільйона мікшерів підняла не той? Ні, не пам’ятаю ))). Насправді, перший був до дрижаків нервовий. Але ми ніколи нічого не пишемо перед виходом у кЕфір, то все валиться спонтанно, як у акинів ))). Водночас відписуєш комусь у соц.мережі, відкриваєш сторінку „Друзі” і переказуєш їм привіти, фарбуєш нігті, дивишся, що там коїться за вікном радейка, і хто з колег чим займається.

А що ж робити, коли поганий настрій або якісь життєві негаразди? Адже в ефірі завжди потрібно бути на позитиві…Чи є в тебе якийсь собистий рецепт підняття настрою?

- Можна було б написати про „по 150” перед ефіром, але ж доведеться говорити правду. Буває, звісно, що весь світ немилий, тоді мусиш бути серйозною тіткою з приймача. А настрій… він стовідсотково залежить від деталей. Тут рука вже тягнеться до кулемета, а за мить ти вже підспівуєш в ефірі та сиплеш гігабайти позитиву.

Чи часто трапляються смішні і непередбачувані випадки у прямому ефірі?

- Ой, вистачає. ) Але ми, старі вовки, вже викручуємося чи не з кожної халепи. Минулого року готували сюрпризи на день народження радейка і спалили пульт в студії за мільйон грошей.

А скільки, простіть, неадекватних людей пропускаєш через себе. Я вам вже казала, що Жуковська – то безкоштовна служба психологічної підтримки?

Окрім того, що ти прекрасна ведуча і взагалі цікава людина, ти ще й молода мамуся…Чи не важко поєднувати кар’єру та особисте життя?
- Засипали компліментами! ) У тієї мамусі зміна підростає, яка вже каже, що буде на СіД FM працювати.

Поєднувати все це поки що вдається. Як буде далі -побачимо. Можливо, доведеться обирати щось одне.

Я знаю, що ти тісно співпрацюєш з гуртом «Гайдамаки». Що ти можеш розповісти про хлопців?

- ЖукІвська – то власна ведуча тих суворих, на перший погляд, хлопак. Вони – неймовірні, після зустрічей живіт від сміху болить ще тиждень. А ще люблю їх за звітність про кожен концерт у вигляді дзвінків чи смс. Вони завше кажуть, що зважаючи на те, скільки я про них знаю, мене, можливо, доведеться вбити.
А якій музиці надаєш перевагу взагалі?)
- Ну, в ефір, хочеш не хочеш, а іноді доводиться ставити не тільки те, що подобається. В плеєрі 8 Гб музики, серед якої P.O.D., KoЯn, RHCP, Skrillex, Limp Bizkit, Deftones, Брати Гадюкіни, Ляпіс Трубецькой та ін.

Чи маєш якесь хобі або захоплення?

- Тут біда чорна, на це вже бракує часу. Люблю готувати і вночі (саме тоді якраз і знаходиш дещицю часу) іноді присвятити годинку Paper patchwork-у.

Про що ти мрієш?)

- Хитрі! Як розкажу, хіба воно здійсниться? Хочу Європою поїздити. Це якщо про земні бажання. Мрію Всесвіт врятувати, але поки що однодумці мляві і тяжкі на підйом.

Що б ти порадила молодим людям, які хотіли б себе спробувати у ролі радіо ведучих?)

- Насправді, нічого мегаглобальноважкого тут нема. На радіо може працювати чи не кожен. А далі пунктики… ) Якщо ти знаєш рідну мову досконало, маєш почуття гумору, слухаєш нормальну музику, з тебе аж пре креатив, ти можеш у будь-яку пору доби розбудити людей і подарувати позитив і та ін., ласкаво просимо в радійну родину! )

… Такі вже вони є, ті хто по ту сторону мікрофону: прості, життєрадісні, близькі кожному серцю. Саме вони розмальовують наше життя у найрізноманітніші барви. З ними ми вітаємо новий день і зустрічаємо вечір. Вони разом з нами і в сонячну погоду, і в негоду. Але ці люди знають, що по іншу сторону мікрофону є ми, вдячні слухачі, яким просто необхідні ваші посмішки.

 

 

 

 

 


4 коментарі

Add Your Comment
  1. Хороше радіо “СіД ФМ”, але виловити його дуже складно. Воно досі ділить частоту з тою гидотною “Мелодією”?
    Зубенку привіт! :)

  2. бляя. так воно онлайн є!
    http://www.radio.simya.com.ua

    Завтра пірідам))))

  3. О, то точно=))))а в мене ще й антенка від приймача відломана – то взагалі шипить, рипить і кукурікає) А Мелодія й справді лайно з-під рябої курки=)

  4. прифігач там де антена була мідного дротика..Мелодія – лайно

*