2011
12.16

Наближаються новорічні свята. В кожного з нас різне ставлення, підхід до святкування їх. Тому я вирішив поспілкуватися з цікавими та успішними людьми у формі питань про те як вони збираються святкувати, які в них плани і т.д. Моє питання звучить: “Які плани щодо святкування Нового року?” Відповіді вийшли конкретні та цікаві, деякі з них навожу нижче:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сергій “Колос” Мартинюк, гурт “Фіолет”: В мене специфічне ставлення до святкування нового року; я більше люблю різдвяні свята, які в мене асоціюються з родинним часопроведенням та дотриманням древніх українських традицій; тому в новорічну ніч я точно не вживатиму спиртного, тридиційно, знайду пару трійку хороших фільмів і в майже гордій самотності зустріну 2012 рік. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Микола Княжицький, журналіст, генеральний директор каналу “ТВІ”:
Новий Рік буду святкувати у себе на дачі в Карпатах – на березі Черемоша в колі сім’ї. Щодо каналу ТВі – то готуємо для наших глядачів декілька сюрпризів, зокрема у новорічну ніч покажемо відомий концерт кращих українських музикантів, у якому вони виконували пісні Братів Гадюкіних. Будуть ще сюрпризи, але про них розкажемо пізніше.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дмитро Купира, студент:  Відверто кажучи на сьогодні ще не знаю ні з ким ні де, хоча і те і інше не є проблемою. В будь-якому випадку рідна домівка завжди зігріє і у новорічну ніч. Сьогодні якесь відчуття апатії, хоча загалом все добре. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Віктор Новосьолов, гурт “Анна”: Плануємо все як завжди: на емоціях в останій момент!
Цей Новий рік хотілось би відмітити з друзями в Києві в хорошій компаніїї!  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Андрій Кальков, хужодник: Новий Рік – для мене таке ж свято, як і Новий День. Не бачу потреби так акцентуватись на даті…  

 

 

 

 

 

 

 

 

Небо Міріам, художниця: Зроблю шабаш в лісі. І буду голою бігати навколо вогнища))..Святкувати потрібно яскраво, адже хто може знати чи це не останій рік мого життя. На даний момент хочу звільнитись, тому цей рік я проведу не межі свідомості – відчуття морозу і жару, розкритості і волі, знищення усіх комплексів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Ірина Мельник, студентка: Планую, що мої друзі приїдуть до мене в Чернівці. Всі ми будемо святкувати в мене на квартирі, а потім підемо шлятися по нічних Чернівцях.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Іванна Мартинів, голова громадської організації “Квартира FM”: Ооо.. У нас досвід святкування Нового Року різний. Колись це були костюмовані вечірки в селі з різноманітними конкурсами, твістером, хороводами на вулиці і гламурною самопальною ялинкою, замученою за годину до настання Нового Року 2009.

 

Перед тим ми зустрічали новий 2008-й рік удвох з одноакадеміком у швидкісній електричці Луцьк-Київ (відправлення з Луцька о 23,40) 

 

 

 

 

 

Після цього ми, звичайно, застрягли у Рівному на 2 дні у друзів з Острозької Академії..Але про це історія (і частково пам’ять) замовчують…

2011-й ми здибати вирішили на морі… ( це мій персональний заскок) Відправились в Одесу з Ромою 30-го грудня 10-го року. Там познайомились з місцевими організаторами та музикантами, до ночі бродили Одесою з коньяком (бо холодно, блін), і біля 9-ї вечора запускали в небо із засніженого пляжу китайський ліхтарик ( доречі, це було вперше, коли я бачила море)

 

 

 Потім нас затягнули на чай-погрітись на Малу Арнаутську, там ми й зустріли новий 2011й рік у своєрідній компанії музикантів та інших цікавих людей. З Одеси ми відправились у напрямку Кривого Рогу до давнього мого товариша, де успішно відтусили аж 2 дні. Це також не обійшлося цікавими новими знайомствами з андерграундною тусовкою місцевого розливу і розпиву.

 Поїзд Кривий Ріг – Львів. Зустрічаємо друзяк з РІвного – Спалені Вітрила – та разом 5-го січня вирушаємо у Прикарпаття на квартирник, зібраний Механічним Апельсином. Ну, і в останній момент добираємось на різдвяну вечерю до моїх батьків 6-го січня.

  Новий 2011 рік на Квартиру FM запізнився, та масово явив свій лик перед нами всіма аж 15-го січня. Щедрування, дофігіща конкурсів всіляких, сценки та джем сейшни музикантів, котрі з*їхалися з Рівного, Житомира, Києва.

Вечірка була закрита для квартирантів, друзів Квартири та музикантів.

 

Ну, а 14-го січня ми такою тусою ходили щедрувати)))
Цього року у мене було кілька заскоків, котрі підбивали вчудити дещо подібне минулому року…Але, сталося так, що 30-го грудня у нас буде відкритий онлайн марафон на СІД FM, що по своїй суті може перевершити враження навіть від минулого року.
А щодо Квартири, то новий рік вона зустрічатиме 24го грудня на Квартирландських Островах з іншими молодіжками, гостями та організаторами з інших міст, новими та давніми квартирними друзями та музикантами, сценками, конкурсами та цілою купою інших веселих двіжняків..


by Frank Martin (Дмитро Віжанський)


2 коментарі

Add Your Comment
  1. нові люди на неформаті? ;)

  2. так)) будем знайомитись?

*