2011
12.18

Вчора театр «ГаРмИдЕр» презентував нову виставу «Ау!!!».

Задовго до вистави у групах на ФБ і ВК з’явилися записи «Ау», виявляється то була таємна інформація про нову виставу ;-) :

Це була документальна вистава заснована на реальних записах із твітерів, кантактів, блоґів, жежешок, форумів і тд. Вона була зовсім не схожа на «традиційну виставу», там було щось таке нове і хороше. Читаючи анонси-афіші, я трохи по-іншому уявляв що буде у виставі. Орієнтовно таке:

Думав там буде кілька осіб, які читатимуть витяги із інтернетів, щоб показати звичайним людям як живуть інтернетчики, про що вони думають, що роблять і як це описують. Ну тобто, буде розмова кількох осіб, які примірятимуть на себе різні ролі.

А насправді було трохи-зовсім по-іншому. Навіть ще більш цікавіше і несподіваніше:

Було кілька постійних персонажів, які розповідали про своє буденне життя: як вони набухалися, накурилися, потрах*лися, як зависали в НК і таке інше.
Ще говорили про свою роботу, які там всі начальники с*ки і казли,
і про статуси у ВК теж говорили, але там не надто цікаве було мені.

Ще за тиждень до вистави майже всі квитки було зарезервовано, що приємно здивувало(квитки можна було бронювати на офсайті).

Вже їдучи на виставу я зрозумів, що трохи запізнююся і мій зарезервований квиток може розрезеруватися і потрапити в інші руки, але там була навіть черга за квитками, тому я і забрав свій квиток без проблем, хоч і з невеликим запізненням.

P.S. Фото з вистави можна тут переглянути


Прокоментуй!

Add Your Comment
*