2012
02.24


Томаш Деяк (м. Ужгород) презентуватиме свою збірку віршів «Гра з циферблатами».
Зі слів автора, основна тема збірки – плин часу у всіх його проявах та проекціях. Збірка цікава не лише своїм наповненням, а й незвичайною концепцією. Читання віршів, коментарі автора та багато іншого – все це чекає вас на презентації!

І, звісно, ніхто не відміняв можливість для особливо зацікавлених придбати примірник збірки з автографом=)

Також вас очікуватиме приємний сюрприз, який матиме приємне звучання=) Мова йде про учасника гурту DoRa з Ужгорода, у якого просто надзвичайний голос. Ви будете вражені почувши спів нашого гостя)

Борис Гребенщиков, який звернув увагу людей на нікому невідомий український колектив, фактично став “хрещеним батьком” гурту. У своїй авторській програмі Аеростат (випуск №333) лідер «Акваріуму» оцінив творчість ДоРи як талановиту і, окрім всього іншого, весело додав: «Не теряйте времени, обратите внимание на ужгородскую группу ДоРа, зовите их играть и записывать музыку, хольте их и лелейте!»
Нас чекає емоційна, класна, потужна, а що найголовніше, щира музика і вибуховий заряд позитивних емоцій!

Відбуватиметься все в дуже теплій атмосфері. Забронювати місця потрібно попередньо, можливо буде перед-продаж квитків. Вартість квитка становить 20грн. Місце зустрічі повідомиться згодом.

Щоб отримати додаткову інформацію, або забронювати квитки телефонуйте: 0965184149


Прокоментуй!

Add Your Comment
*