2012
02.26

Ну от і прийшла пора крізіса срєднєга возраста вмєстє с вапросам -

А ДЕ У НАС В МІСТІ МОЖНА РОБИТИ КВАРТИРНИКИ?

Можна орендувати зал (ПУМ, Ретро, ляльковий театр, ще там щось). Зал – це совання та транспортування апарату та інша лабуда, з якою не справиться невелика кількість народу. Потрібно більше людей. Але з іншого боку. як показує досвід, працювати у великій команді теж не є гут. Окрім розпорошення обов*язків це призводить ще й до додаткових нервів щодо того, що хтось щось не зробить або зробить не так або взагалі забуде чи переплутає. Працювати з іншими командами – пробували, я єбала. Всякі ці молодіжні спілки-хуїлки – великий найоб для наївних ідіотів, як я, за рахунок яких інші намагаються пропіаритись. Ета мінус. Зали відпадають.

Можна домовлятия із закладами. Але апять же як показує досвід, робити акустичні концерти у залах, де є випивка – це теж велика хуйня, ібо наша публіка на 50% складається з непозитивних неадекватів: це або схмілівші юнаки, котрі звуть себе рокерами, а поводяться як справжні істинні гопи – і на них доводиться “громко ругаться матом” – бо ж тільки так доходить -, або ж ЕВАНТУАЛЬНА, блядь, творчєская маладьож, котра тільки й думає, як би то екстравагантніше виєбнутись, і це зазвичай теж шумно. Відпадає. Алкоголь на концертах затрахав. А кнопку “ну і похуй” заїло.

На квартирах. Найкращий варіант. Зберігається атмосферність, душевність та стопроцентна фільтрація неадекватів. У мене, наприклад, зверху мала дитина вдома. Не було би цього нюансу – було би велкам. Знімати подобово – неймовірно дорого, тим більше, що гребуть поштучно, а тисячі “друзів” та знайомих не спішать надати для благого діла свої апартаменти.

Карочє. Я тут в раздумьї (прямо ако кот на цепі на дубє – тільки декламірую матюки), де у нас в місті є такі безпроблемні зручні удомашнені місця без бухла… А?

 


3 коментарі

Add Your Comment
  1. шанси, що тобі хтось відповість, наближаються до нуля…
    ти ще не звикла, що все як завжди доведеться робити одній? ;)

  2. скоро літо… ))) генератор і будь-де :)

  3. Привикла. Тому й написала – бо знала, що прочитаєте тільки ви)))))))
    Це як щоденник)) ббггг

    А літом і без генератора можна

*