2012
04.14

Незважаючи на дощі і негоду, довгоочікувані стрибки у луцьку (6, 7 та 8-го квітня) все ж таки відбулися. І не просто відбулися, а з повним аншлагом. Близько 150 роуперів (і ті , хто випробовували задній вихід на міцність перший раз, і ті, чиї мордашки нам уже були знайомі) здійснили свої екстримальні фюзеляжі та піруети над славнозвісною КРЗ-шною вишкою. Також цього разу до нас в гості завітало аж три місцевих телевізійних канала (деякі вже навіть умудрилися зробити гучний і “смачний” репортаж типу “в когось там яйця порвалися, і хто за це відповідатиме=)”)Тож “Земля стрибків” мала повну можливість посмакувати славою і відчути себе зірковими телепнями.
Отже, тепер найголовніше! До вашої уваги пропонуємо ТОП 10 найцікавіших, найоригінальніших і навіть подекуди трішки стрьомних стрибків за 6, 7 та 8 квітня. Розповідь про стрибки буду намагатись підкріпити фото- або відеоматеріалами – що вже знайдеться). Відразу наголошую – не буде ні першого, ні останнього місця, а просто десяток пригів, що найбільш пошкодили нашу свідомість=)))
Один, два, три – полетіли!


На 10-му місці інструктор Віхторія (вона ж Містерія) теж деколи любить “поваляти ваньку”. Виконуючи ритуальний танець на трапі, не втримує рівновагу і “стійким орловяним солдатиком” шубовськає униз. І все б нічого, але привязалося воно лише за ноги, тому під час підхвату з переворотом мало повну можливість виплюнути хребта в польоті=)

9) Ксюша і Богданчик – по-своєму унікальний у ваговій категорії тандем. Ми це врахували, проте без обіцяних “сюрпризів” не обійшлось. На другому колі підхвату злі інструктори вирішили відпустити базу, після чого Оксана та Бодя знесли своїми дупами чималенький горбочок землі.

 

8) I*m a SUPERMAN!!! Тут без коментарів. Супермен  так супермен – аби летів хороше і не какав по дорозі ізотопними викидами=))

7) “Ангел і демон” – театральний пафосно-романтичний перфоманс в тандемі від мну та Жданіка для вельмишановної преси (краще б ми з голими дупами стрибнули))) Під час польоту у СОТони Ждена злетіли роги – отже добро перемогло зло=)

6) Наш Ігорюня – меломан! Він не проти взяти декялька свіженьких панк-рокових акордів навіть під час польоту. З криком: “Мета-а-а-ал!!!” і бас-гітарою в руках, наш відважний трубадур гайнув униз.


5) Коли руденький Ігор народжувався з маминого лона, то уже в процесі, напевно, встиг закрутити потрійне сальто=) Ото на пару з іншим ігорем так живуть і донині=)

4)Наш Жданік (він же Сашко) любить жорсткі відчуття. Тому польоти в наручника х -саме воно) В наступний раз шльопатимем один одного під час тандемів=))

3) Роллеру Юрі мало роллердрома, тому він вирішив додати у життя екстріму та стрибнути з вишки на улюблених роликах. Вийшло доволі ЕхВектНо, а головне Юра здобув славу найкрейзанутішого роллера в місті.

2) Інструктори – теж люди!!! Та й прихід весни дається взнаки! Розбещені німецькими тематичними фільмами, Віка та Ден вирішують зліпити свій незвичний тандем у неоднозначній позиції під назвою “69″. Як мені було стояти 5 хвилин на трапі вниз головою і не об***тися – одним космітам відомо, проте скажений тандем таки вдався! Глядачі шоковані, а ми живі   та здорові.

І на закусочку, перше місце, разом з тим і гран-прі виборов НАШ КОРЄШ ТОЛЯН!!! Я хочу, щоб про нього писали в газетах і показувалив новинах, бо лише він вміє стрибати без троса, губити голову і при цьому радіти життю. Толян – перше місце

Що б там не говорили доброзичливці, а все ж таки “Дубль 2, перезавантаження” вдалося на славу!!! Дякую всім, хто був з нами=)) До нових подвигів!!!


1 коментар

Add Your Comment
  1. АААААААА!!!! Бомба!!!

*